• 58 57:09
    2
    Nela KUBÍKOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:4
branky: 4. Alžběta Jandačková, 9. Nela Sikorová, 26. Elen Jančatová, 38. Karolína Šimková, 42. Karolína Šimková, 43. Nela Sikorová - 8. Edita Boháčková, 12. Linda Zborníková, 38. Simona Staňková, 55. Adéla Poláková; rozhodčí: Ondřej Keberle - Adam Kiovský; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Eliška Gereková 16 - Kateřina Holečková 64; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích David Patrik (Vedoucí): Utrpěli jsme 3 body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): V první třetině jsme měli hodně štěstí. To nám určitě pomohlo k průběhu celého zápasu. Musím vyzdvihnout naší brankářku. Vyspělý výkon bez sebemenšího zaváhání korunovaný chyceným nájezdem. Po tomto výkonu musím být i přes prohru s naším výkonem jednoznačně spokojený. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 23:7
59:38 Hosté to zkouší v šesti.
57:09 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:09 Vyloučen hráč #70 Nela Kubíková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou
54:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Adéla Poláková bez asistence (6:4)
53:56 Holečková vyráží střelu Částečkové.
52:44 Šindelářová zastavila Sikorovou, ale s faulem.
51:21 Slušná střílí nad.
50:13 Krásná kombinace Částečkové a Šimkové, konečnou střelu ale Holečková vyráží.
48:11 Částečková míjí bránu.
46:11 Vítkovice zvládly oslabení.
45:20 Šindelářová střílí nad.
44:11 Vyloučen hráč #12 Abigail Mojová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
43:40 Zavadilová likviduje šanci hostů.
42:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #33 Adéla Částečková (6:3)
42:08 Sikorová z pravého mantinelu nádherně nekompromisně zavěsila.
41:40 Vyloučen hráč #15 Kristýna Krutinová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
41:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #92 Amálie Burianová (5:3)
40:50 Částečková si projela hřiště, nahrála Šimkové, ta ale trefila pouze golmanku.
40:00 Střely ve 2. části: 25:5
39:27 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #11 Bára Slušná.
38:27 Kubínová po backchecku Slušné končí na zemi.
37:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #55 Tereza Duchková (4:3)
37:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #20 Nela Sikorová (4:2)
36:44 Gereková chytá střelu Plzně.
36:16 Holečková vyráží střelu Jančatové.
36:02 Vítkovice pressují.
35:18 Šimková střílí těsně nad.
33:48 Bydlošáková opět ohrozila bránu hostů.
33:13 Bydlošáková střílí pouze do golmanky hostů.
31:01 Zavadilová blokuje střelu Kubínové.
29:11 Šindelářová zkusila vystřelit, ale netrefuje.
28:41 Zavadilová to zkusila z půlky, Holečková s přehledem chytá.
27:59 Sikorová trefuje helmu Holečkové.
25:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Elen Jančatová, asistoval #5 Jana Horečková (3:2)
24:44 Šimková našla volnou Slušnou, která mohla zamést do prázdné, golmanka byla ale rychlejší.
23:06 Buriánová nastřeluje tyč.
20:00 Střely v 1. části: 22:8
18:50 Slušná přestřeluje velkou šanci.
13:13 Jančatová se ocitla ve velké šanci, Holečková byla ale připravená.
12:26 Zavadilová vystřelila, Slušná to zkusila dorazit, ale pouze do tyčky.
11:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Linda Zborníková, asistoval #15 Kristýna Krutinová (2:2)
11:01 Sikorová byla vytlačená za mantinel.
10:10 Zavadilová přestřeluje.
08:55 Duchková to zkusila na Gerekovou, ale neuspěla.
08:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #12 Abigail Mojová (2:1)
07:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Edita Boháčková, asistoval #68 Milena Lendelová (1:1)
06:30 Sikorová zlikvidovala útok hostů.
04:50 Zavadilová si zběhla z obrany na střed, ale bránu netrefuje.
03:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková, asistoval #6 Dagmar Hradilová (1:0)
03:25 Hradilová z pravého mantinelu na Jandačkovou a je to gól.
02:26 Mójová to zkusila ze středu, ale Holečkovou nepřekonala.
00:01 Vítkovice vyhrávají úvodní buly.