• 50 49:34
    2
    Veronika BERÁNKOVÁ

Sklo Bohemia Světlá n/S - Panthers Praha 8:1
branky: 8. Karolína Urbanová, 14. Markéta Chmelová, 20. Barbora Beránková, 24. Šárka Kudlová, 31. Viktorie Váňová, 38. Lucie Vacková, 39. Karolína Urbanová, 41. Barbora Beránková - 44. Kristýna Mandíková; rozhodčí: Jiří Kučera - Martin Pavelka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 10, Anna Pavlíčková 4 - Kateřina Macounová 20; po třetinách: 3:0, 4:0, 1:1
60:00 Komentář domácích: Konečně jsme se po dlouhé době mohli představit před domácím publikem a holky dokázaly navázat na předchozí výkony. Zaslouženě jsme po dvou třetinách vedli 7:0, neboť jsme dokázali Panterky zatlačit do obrany. Třetí třetina se nám příliš nepovedla, soupeř byl nebezpečný do poslední chvíle. Cenné body musíme zítra potvrdit proti našemu regionálnímu rivali z Českých Budějovic, proto zvu co nejvíc diváků. Děkujeme soupeři za zápas a též přejeme mnoho úspěchu ve zbytku sezóny.  .
60:00 Komentář hostů: Dnes se nám vůbec nepovedl vstup do zápasu, musím ale team pochválit za zbylé dvě třetiny kde na hřisti nechali vše. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
58:47 Údajný faul na hranici brankoviště Pavlíčkové. Zda to faul by či ne, to se teď už nedozvíme, toto ví pouze Pavelka s Kučerou.
56:13 Matějů přesprintovala každého koho potkala. Dostala se i do střelecké šance, tu ale neproměnila.
55:15 U stolku teď debatujeme mezi známostí a známostí mezi známostmi.
50:45 Krásný výhoz Pavlíčkové. Takový nemá ani dvojka našeho A teamu Filip Kopecký.
49:34 Vyloučen hráč #67 Veronika Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
49:13 Beranová brání nedovoleným zákrokem, posílá Panterky do šesti hráček, které ale neproměňují výhodu. Zahrají si přesilovou hru.
47:48 Panterky se dostaly do výborné šance, tu ale neproměňují poté, co netrefily branku.
45:40 Terka Štursová se po pádu vrátila do zápasu, hned při prvním kontaktu s míčkem vytvořila akci na útočné půlce hřiště.
43:08 GÓL Panthers Praha! 8:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Kristýna Mandíková bez asistence (8:1)
43:08 Váňová chybuje a Panthers tak rozbíjí svatyni Světlé, skóre se snížilo na 8:1
42:10 Kapitánka Panterek si teď poměřila síly ve sprintu s naší Šárkou, jak jsme mohli vidět síly byly vyrovnané.
41:24 Štursová se těžko zvedá ze země, s brekem jí odtahují na střídačku.
40:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (8:0)
40:41 Hráčky Světlé za sebou stále cítí bezpečí, zvyšují tak svou klidnou rozehrou na 8:0.
40:01 Panterky stejně jako první dvě třetiny vyhrávají úvodní buly.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Anna Pavlíčková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:49 Souboj na půlce hřiště. Holky nám málem zalétly pod stůl.
38:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (7:0)
38:41 Krásná výtoč Urbanové orazítkovala tyč a míček zalétl do brány hostí. Modlitby trenéra Pantherek tak byly vyslyšeny, bohužel u špatné brány.
38:09 Svatyně Světlé doposud nepřekonána i přes zvýšení tlak Panthers.
37:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Lucie Vacková, asistoval #6 Šárka Kudlová (6:0)
37:17 Veliká chumelenice před bránou skončila míčkem v brance hostí. Světlá zvyšuje na 6:0
35:57 Naše reprezentantka Šárka Kudlová vybojovala míček na půlce hřiště se kterým hned upalovala na branku, vystřelila pouze do bloku soupeřek.
35:56 Šermovaná před brankou hostí vyústila v zahození míčku za mantinel.
34:45 Holky ze Světlé dnes Panterkám nedají jediné místo na hřišti, i když míček ztratí, hned se vrhnou do napadání aby ho vybojovaly zpět.
33:30 Nebezpečná střela Panterek znovu vyražena Melicharovou.
33:20 Váňová místo střely zvolila nahrávku, ta jí byla opětována, ale již nezakončila.
31:11 Kriminální zákrok hráčky hostí s číslem 3 rozhodčí přehlíží, hra tak běží dál.
30:02 Timeout Panthers Praha
30:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Viktorie Váňová, asistoval #26 Barbora Beránková (5:0)
30:01 Váňová střílí gól po nahrávce od skvělé Beranové, které se dnes daří a vídí všechny volné spoluhráčky.
29:14 Kapitánka Panterek vyslala nebezpečnou střelu z půlky hřiště, ta ale o milimetry míjí branku.
26:59 Melicharová dnes nemá moc zákroků, jediné co chytne bude rýma z té zimy tady v hale.
26:50 Střela z nulového úhlu ohrozila Světlou, Melicharová vykryla helmou.
25:40 Světlá hraje ,,Hrouzkův deštník", se kterým má pražský kádr veliký problém.
24:35 Další střela Štursové. ta dnes nemá svůj den, trefuje se opět mimo branku.
23:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #26 Barbora Beránková (4:0)
23:59 Kudlová vyslala tzv. snipershot k tyčce a zvyšuje vedení na 4:0
23:40 Při přesilovce jsme neviděli žádnou nebezpečnou akci, skóre tak zůstává stejné.
21:34 Vyloučen hráč #15 Daryna Bank-Bedej družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování florbalky
21:34 Nedovolený zákrok domácí hráčky s číslem 15 zvýhodňuje Panterky, které si zahrají první přesilovou hru.
20:15 První třetinu jsme v hale mohli slyšet jenom píšťalky a komunikující hráčky. Do druhé třetiny se přidali i fanoušci Světelaček, kteří si donesli buben a trumpety.
20:01 Úvodní buly do druhé třetiny vyhrávají opět Panterky.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková bez asistence (3:0)
19:59 Střela v poslední sekundě přiblížila Světlou k výhře a zvyšuje na 3:0.
18:39 Štursová střílí, trefila pouze golmanku Panterek.
17:22 Po chybné rozehrávce Váňové, která ale získala zpět balón, se vytvořila nebezpečná akce Světlé.
15:03 Nyní na hřišti můžeme vidět, jak domácí holky zamkly tým Panterek a nepouští je k jediné šanci.
13:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Markéta Chmelová, asistoval #21 Viktorie Váňová (2:0)
13:41 Krásná akce domácích od středu hřiště. Chmelová vysílá střelu nad rameno golmanky a zvyšuje skóre na 2:0.
12:45 Akce domácích, Štursová střílí opět do bloku. Následoval útok Panterek, Melicharová drží.
10:55 Krásná akce domácích. Chmelová dostala míček před branku Panterek, kde našla Veroniku Beránkovou, ta ale jako její spoluhráčky opět přestřeluje.
10:13 Napětí mezi oběma týmy stoupá, začíná se hrát tělem.
07:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #21 Viktorie Váňová (1:0)
07:17 Po nahrávce podél mantinelu Urbanová střílí první gól utkání.
05:47 Matěju teď vytáhla míček z rohu hřiště, následně našla Štursovou před bránou, ta ale přestřeluje.
04:34 Výhodná standardní situace před brankou domácích.
04:13 Domácí tým teď dostal Panterky na jejich polovinu a vyslal hned dvě střely, jen ale jedna mířila na branku. Stav utkání stále 0:0.
02:15 Kapitánka Panterek vybojovala míček na půlce a ihned útočila na branku Melicharové, ta s klidem chytá.
02:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, vysoký press od obou týmů.
01:00 První střelu zápasu vyslala hráčka hostů, střela mířila pouze mimo branku.
00:05 První buly pro tým hostí.