58
  • 58 57:34
    Panthers Praha

Panthers Praha - SK Meťák České Budějovice 6:9
branky: 7. Klára Schmiedová, 25. Šárka Hromková, 29. Eliška Zubová, 30. Nicola Braunová, 45. Magdalena Klírová, 47. Zuzana Cihelková - 12. Klára Jiříková, 14. Anežka Macháčková, 26. Petra Skříšovská, 28. Anežka Macháčková, 30. Klára Jiříková, 37. Anežka Macháčková, 41. Klára Jiříková, 43. Klára Jiříková, 48. Markéta Míchalová; rozhodčí: Jakub Procházka - Lukáš Rašovský; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 16 - Eliška Bártová 11; po třetinách: 1:2, 3:4, 2:3
60:00 Komentář domácích Förster David (Asistent trenéra): Dobrý vstup do první třetiny, plnili jsme taktické pokyny, bohužel jsme si nedokázali pokrýt dvě hráčky, které byly rozdílové a vyhrály jim zápas. Děkuji za zápas, přeji šťastnou cestu soupeři domů a zdravíme do kanclu :)
60:00 Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér): Zápas plný emocí, jako kdyby to bylo play off. Bohužel my jsme se nechaly strhnout na pasti soupeře a byly vylučovány. Nicméně i takový florbal se hraje a my se musíme naučit naše emoce ovládat. Zároveň musím pochválit hru holek, jak jsme hrály dopředu. Současně soupeř měl mnoho protiútoků, které mohl trestat. Děkuji za předvedený výkon holkám a soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
57:34 Timeout Panthers Praha
52:59 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
52:14 Vyloučen hráč #28 Vu Dieu Linh Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
47:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová bez asistence (6:9)
46:42 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #35 Hana Dyntarová (6:8)
44:18 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #68 Šárka Hromková (5:8)
42:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #39 Petra Skříšovská (4:8)
40:55 Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za držení
40:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #10 Anežka Macháčková (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
36:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #34 Klára Jiříková (4:6)
33:38 Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
33:38 Vyloučen hráč #34 Klára Jiříková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
29:38 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #3 Nicola Braunová, asistoval #40 Klára Schmiedová (4:5)
29:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #44 Johana Tušlová (3:5)
28:40 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #22 Magdalena Klírová (3:4)
27:52 Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
27:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #17 Anna Pražáková (2:4)
26:28 Dyntarová předvádí několik krásných šancí, ale branka hostujících zůstává pod kontrolou brankářky.
25:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #10 Anežka Macháčková (2:3)
24:21 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 4:9
14:20 Vyloučen hráč #3 Nicola Braunová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
13:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková bez asistence (1:2)
11:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
11:41 Obrana domácích pouští hostující hráčku do výběhu a vyrovnávají tak na 1:1.
06:25 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová bez asistence (1:0)
06:25 Z kličky Schmiedový břed brankářem padá gól.
00:01 Vítám Vás u 21. kola první ligy juniorek.
00:00 Úvodní buly pro domácí.