• 59 58:45
    2
    Barbora SINKULOVÁ

FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB 7:0
branky: 20. Eva Faltová, 27. Markéta Seidlerová, 35. Tereza Spoustová, 43. Kateřina Ciblová, 45. Kateřina Ciblová, 50. Marie Tomandlová, 55. Eva Faltová; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Anita Vlachová 7 - Klára Šimonová 17, Adéla Trnková 12; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Já jsem dneska spokojený. Plnili jsme body, které jsme si před zápasem řekli, byli jsme aktivní, byli jsme převážně na balonku a nepouštěli jsme soupeřky moc do hry. Řekl jsem si, že budu do konce sezony hlavně pozitivní a dneska mi to holky ulehčily, dělaly mi dnes radost. A o tom ten náš sport je, o radosti, na to nezpomínejme:-) Tak florbálku zdar a zítra se vidíme v Rieger Aréně.
60:00 Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): Dnes jsme bouhužel nepředvedli to nejlepší co v nás je, což nás stálo lepší výsledek. Zápas byl převážně v režii domácích a zaslouženě berou výhru. Bojovnost našim holkám upřít nemůžu, ale moc nám to nelepilo. Tak snad příště. Soupeřkám díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:2
60:00 Hráčkám z Mladé Boleslavi se nepodařilo skórovat ani během přesilovky a tím pádem zápas končí vítězstvím zelenobílých v poměru 7:0. Bylo to celkem v poklidné režii domácích. Zítra FbŠ Bohemians dohrají základní část od 15,00 na Vinohradech, kde je můžete přijít podpořit. Dnes se od online komentářů loučí Honza Smoke Smoček
58:45 Vyloučen hráč #17 Barbora Sinkulová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
58:45 Bárča Sinkulová je opravdu k nezastavení, jezdí jak motorová myš. Teď to ale nejspíš přehnala a půjde si odpočinout na trestnou lavici
54:32 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (7:0)
54:32 A konečně důraz před brankou, kterým se prosazuje Evík -- a je to 7:0
53:32 Zvoní tyč boleslavské branky po střele Báry Kovaříkové
51:05 Domácí si zahrají přesilovku, na trestnou se poroučel mladoboleslavský Wayne Gretzky (č. 99)
51:01 Vyloučen hráč #99 Kamila Zikmundová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
49:16 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #35 Marie Tomandlová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (6:0)
49:16 Teď si holky situaci vyměnily a krásným forhendem do šibenice zakončuje Mánis alias Maruška Tomandlová
44:50 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #35 Marie Tomandlová (5:0)
44:50 Krásná akce po ose Máňis - Ciblík = 5:0
42:45 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #6 Denisa Hebíková (4:0)
42:45 Dorážka Kačky Ciblové po předchozí střele Denisy Hebíkové, konečně střela při zemi. Tak má vypadat tlak do branky.
41:00 Domácí ale do třetí třetiny vlétli jako ďáblice. Tempo je slušné
40:30 Domácí se radují, ale ouha. Gól neplatí. Nejsme na fotbale a Mája Čápová míč do branky uklidila nedovoleně
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
40:00 Tak druhá třetina je za námi. Vypadala podobně jako první. Domácí více na míčku, jejich šance se množí,ale efektivita zůstává slabší, a to i díky gólmance hostů. Boleslav stejně jako v první třetině sází hlavně na brejky a zatím se jim nedaří prosadit se až ke gólu.
36:00 Domácí hrají přesilovou hru. Až na pár výjimek zamykají Boleslav před jejich brankou
35:01 Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
34:50 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #35 Marie Tomandlová (3:0)
34:50 Chtěl jsem skoro psát, že se dlouho nic nestalo a než jsem se k tomu dostal, projela Terka hřiště a navyšuje na 3:0 pro domácí
31:15 Domácí navyšují tempo a dostávají se do šancí. Gólmanka hostů ale přijela ve skvělé formě
28:43 Po střele boleslavské hráčky zvoní tyč domácí branky
26:16 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (2:0)
26:16 Otřepané "nedáš dostaneš" teď platilo. Boleslav měla několik šancí a pak trochu z ničeho udeřily domácí hráčky
25:49 Boleslav využila nedůrazu domácích na půlce a dostala se do slibné šance. Skóré se ale nemění
22:00 Zápas zatím vypadá úplně stejně jako v první třětině. Nechám na posouzení čtenáře online komentářů, jestli je to dobře
20:10 Boleslav začíná třetinu povedenou kombinací a šancí
20:00 Střely v 1. části: 8:1
20:00 První třetina za námi. Domácí více útočí, kombinují. Chybí ale finální přihrávka, větší přesnost a rychlejší přechod středního pásma. Boleslav sází na brejky.
19:20 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
19:20 Konečně střela do dolní části branky. Číslo 5 žije a zajištuje pro domácí vedení "do šatny"
19:00 Boleslav teď po brejku ve dvou pološancích za sebou
16:00 Bude to chtít trochu zatopit pod kotlem. Zápas ztrácí tempo
12:30 Bára Kovaříková ve velké šanci. Střely domácích létají příliš nahoru.
10:05 Půlka třetiny za námi, obraz hry se nemění. Domácí útočí, hosté čekají na brejky. My čekáme na první gól
07:49 Šance domácích přibývají. Zatím bez kýženého efektu
05:45 Domácí jsou zatím lepší. Nevytvářejí si ale vyslovené šance, chybí stále přesnost finální přihrávky
03:48 Útočné akce domácích zatím hatí nepřesnosti
02:00 Boleslav se zatím spíše brání, domácí se snaží hosty držet na jejich půlce
00:30 Domácí drží míček a kombinují
00:01 A zápas začíná.
00:00 Dobré odpoledne vážení přátelé sportu a florbalu, chci vás všechny přívítat na dnešním předposledním kole základní části první ligy juniorek. Střetnou se domácí FbŠ Bohemians s týmem z Mladé Boleslavi. Zápas byl přeložen z původního večerního času a tím pádem se divácí budou moct po skončení přesunout na večerní zápas extraligy, ve kterém Klokanky přivítají florbalistky z Jičína.