• 60 59:47
    0:3
    (Holcová)

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 0:3
branky: 30. Markéta Šorfová, 35. Karolína Klubalová, 60. Karolína Klubalová; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Viktorie Ševrová 30 - Aneta Fryčová 26; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:1
60:00 Komentář hostů Cidlinský Miloš (Vedoucí): Věděli jsme, že nás bude čekat velice kvalitní soupeř a to se ukázalo, že oprávněně. Děvčata z České Lípy určitě plnila veškeré pokyny trenérky a my jsme měli velké problémy se prosadit. V určitých okamžicích jsme měli štěstí, že jsme neinkasovali, a naopak se nám podařilo vstřelit gól a trpělivou hrou se nám nakonec podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce. n nSoupeři děkuji za utkání a přeji jim do dalších bojů hodně štěstí a úspěchů.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Dneska výborný zápas od celýho týmu, jenom škoda toho našeho zakončení. Soupeři gratulujeme a zítra se těšíme na další zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:47 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Tereza Holcová (0:3)
56:51 Timeout FBC Liberec
56:21 Hisemová a Jirsová se snaží získat míček od Smrčkové.
52:12 Smrčková zkušeně pokryla míček ve svém rohu.
49:30 Nebezpečná střela Haklové těsně minula roh soupeřovy branky.
48:37 Ševrová dneska v životní formě chytá i tutovky!
46:09 Smrčková zakořenila před domácí brankou a předvedla strom Klubalové.
44:24 Mazurová perfektní střela.
41:20 Mazurová zachránila chybu Šípové, hra jde do útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:52 Ševrová dnes v brance předvádí opravdu perfektní práci.
37:00 Šípová vytáhla přes 2 protihráčky hru na půlku hostí.
34:08 GÓL FBC Liberec! 0:2
34:07 Zikmundová se Smrčkovou vytahují hru do soupeřova pásma.
31:51 Haklová perfektně proběhla přes liberecký útok.
30:18 Liberecká cinkota v českolipské brance se nakonec odrazila od tyčky ven.
29:41 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (0:1)
26:59 Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:59 Haklová ukázkově popravila soupeřku v domácím rohu. Hra se nyní přenáší do 4 na 4.
26:48 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
26:25 Hanzlíková krásný výjezd,bohužel přestřelila.
25:03 Smrčková perfektně zablokovala 3 po sobě jdoucí šance Kubalové.
24:55 Menšíková poslala jednu holubí poštu směrem k libereckému křížku.
24:07 Haklová perfektně blokuje libereckou soupeřku.
23:07 Fryčová se nenechává zahanbit a také chytá všechny střely.
22:41 Ševrová dnes předvádí famózní výkon a chytá každou střelu, co na ní liberecký celek posílá!
22:04 Mazurová a Smrčková kuchtí fintu za domácí brankou.
21:32 Škodová posílá jednu vypečenou zhruba směrem k českolipské brance, avšak míjí.
20:14 Klubalová a Šípová zběsile soupeří o kontrolu míčku.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
16:58 Perfektní výběh Jandačové se zakončením, bohužel bez gólu.
15:08 Před českolipskou brankou se vytváří solidní sekaná.
12:20 Haklová vypečeně přihrála o florbalku soupeřky Hanzlíkové.
11:39 Dechberoucí kombinace Jandačové s Kohlerovou před libereckou brankou.
10:00 Kršová odevzdala míček soupeři.
09:27 Lípa zazdila Libereckou šanci, rozehrávka na polovině hřistě pro tým hostí.
07:36 Klubalová zahajuje odstřel českolipské branky, zatím neúspěšně.
06:59 Ševrová perfektní zákrok.
05:32 Liberec zakládá situaci ze svého území.
02:42 Ševrová předvedla krásný rozchytávací zákrok.
00:00 Vítáme z českolipské sportovní haly, kde se za chvilku uskuteční 21. kolo 1. ligy juniorek.