Tereza HOLCOVÁ
  • 59 58:38
    Liberec

Florbalová akademie MB - FBC Liberec 3:4
branky: 22. Michaela Bauerová, 48. Adéla Francová, 50. Sára Kolomazníková - 4. Amálie Mlčochová, 14. Karolína Klubalová, 27. Karolína Klubalová, 49. Karolína Klubalová; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Daniel Grener; vyloučení: 2 + Michaela Bauerová 4:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Klára Šimonová 20 - Julie Marková 16; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí): Zbytečně jsme se trápili, nehráli jsme co bylo řečeno a pak nás stál zápas spoustu sil. Tečka. Tečka za základní částí a vyhlížíme play off. Za první část sezóny velké díky celému týmu, předváděli jsme dobrou hru a děláme velké pokroky. Pojďme si tu vítěznou vlnu udržet co nejdéle. Pěkný večer.
60:00 Komentář domácích Hlušička Martin (Trenér): Chvilku nám dnes trvalo než se holky dostaly do zápasu, ale oproti včerejšku o 100% lepší herní projev. Opět výborný výkon golmanky a velmi dobrá hra ve čtyřech. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
58:38 Timeout FBC Liberec
58:15 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:07 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #18 Karolína Klubalová.
49:44 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Sára Kolomazníková, asistoval #6 Adéla Francová (3:4)
48:55 Bauerová v šanci pouze přestřeluje bránu
48:10 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (2:4)
47:41 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Adéla Francová, asistoval #45 Michaela Bauerová (2:3)
45:56 Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
43:47 Šimonová vytahuje krásný zákrok
40:20 Vyloučen hráč #62 Bára Klikarová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:05 Domáci v plném počtu
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:27 Další pěkná šance domácích
38:06 Za hostjící brankařkou zazvonila tyč
36:05 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
27:35 Střela hostjících, tertrefila blok
26:02 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (1:3)
22:55 Hra se přelévá ze strany na stranu
21:26 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #99 Kamila Zikmundová (1:2)
20:44 Míček zatím v držení hostujících
20:00 Střely v 1. části: 6:8
18:09 Plchová ve velké šanci, bouhužel neproměňuje
17:33 Domácí v klidu rozehrávají na své polovině
15:00 Útok hostujících končí za brankou
13:23 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #6 Markéta Šorfová (0:2)
11:34 Francová v samostatném úniku neproměňujě
11:15 Další krásný zákrok hostující brankařky
10:16 Hostující brankařka podržela svůj tým po šanci Šimečkové
09:17 Šance domácích opět končí za mantinely
08:16 Domácí v plném počtu
06:38 Domácí vybojovaly míček a vyváží za branku soupeře
06:09 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
05:08 Šance domácích
03:59 Další šance hostujícího týmu.
03:33 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová, asistoval #18 Karolína Klubalová (0:1)
02:19 Hlušičková na Bauerovou, která přestřeluje bránu
01:63 Za domácí brankařkou zvonila tyč
00:43 První šance domácích
00:00 Úvodní buly vyhrály domácí