5:2
    Anna KLVAČOVÁ
    (Fuchsová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 6:2
branky: 12. Anna Kytlicová, 38. Radka Niemczyková, 41. Anna Kytlicová, 48. Radka Niemczyková, 56. Anna Kytlicová, 60. Rozálie Janošová - 46. Viktorie Hrazdírová, 60. Anna Klvačová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 10 - Monika Rubešová 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Dneska jsme museli volit mezi rizikem zranění z přetížení u několika zdravých hráček a zapojením většího množství nedoléčených. Rozhodli jsme se pro druhou variantu a poprvé jsme si tak užili nasazování pětek podle toho, kdo zrovna méně kašlal. A protože Židenice hrály v první polovině velmi dobře, jsme rádi, že jsme se do zápasu dostali a i přes neustálé změny ve složení pětek postupně získali hru pod kontrolu. Vážíme si 5. místa po základní části a jdeme se chystat na play-off :)
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí): Krásná hra na míčku po celou hrací dobu. Bohužel jsme se nedokázaly dostat do koncovky a počet střel na bránu je velmi chudý. Každopádně nějaký ten bodí bychom si zasloužily.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #14 Lucie Caltíková (6:2)
59:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #37 Viktorie Fuchsová (5:2)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:39 Feiková Ad. si šikovně projela celé hřiště, finální střela nakonec letěla vysoko nad.
56:23 FBC kombinuje na útočné polovině.
55:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #99 Nela Golombová (5:1)
53:58 Gajdečková razítkuje břevno.
52:53 Hraje se nahoru dolů.
51:48 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
50:59 Klvačová rozeznívá tyč!
50:18 Nepřesná přihrávka An. Feikové vede k protiútoku hostů.
49:05 Fuchsová vypálila solidní bekhend, ani tento pokus však Hriškovou nevyvedl z míry.
47:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #12 Anna Kytlicová (4:1)
47:02 Vyloučen hráč #76 Zuzana Žampachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
47:02 Po nepěkném seknutí Žampachové uvidíme další přesilovku domácích.
45:29 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #43 Michaela Daníčková (3:1)
45:29 Tak se dočkaly i Židenice, Hrazdírová nedala svou střelou Hriškové šanci.
44:01 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
42:53 Zajímavá souhra Bínové s Blažkovou jen tak tak nekončí dalším gólem.
42:09 Židenice mají míček na svých holích, drží se však pouze na polovině hřiště.
40:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #71 Karolína Bínová (3:0)
40:00 Vyloučen hráč #15 Lucie Oujezdská družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #92 Adéla Feiková (2:0)
35:51 Od druhé poloviny 2. třetiny už se hraje spíše na polovině hostí, domácí sice vyvíjí tlak, avšak střelba jim dnes moc nejde.
33:34 Feiková vypálila bombu z beka, která byla nakonec tečovaná protihráčkou a balónek končí za mantinelem.
31:39 Blažková se snažila něco vymyslet za bránou Rubešové, zanedlouho však přichází o míček a Židenice se řítí do protiútoku.
30:24 Poláchová to zkusila z dálky, Hrišková byla i na tuto střelu připravená.
28:59 Ostrava obléhá útočnou polovinu.
27:31 Hosté hrají v plném počtu.
26:24 Ostrava již vyslala pár pokusů, Rubešová v oslabení zatím 100%.
25:31 Vyloučen hráč #43 Michaela Daníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
24:42 Židenický útok předvedl nebezpečnou kombinaci, které chyběla pouze dobrá střela na bránu.
23:16 Druhá třetina zatím bez střely, ale ve vysokém tempu.
22:18 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:01 Buly pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 4:3
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Domácí hráčky uklidňují hru na vlastní polovině.
16:01 Kytlicová parádně na Feikovou před bránu, té se však skákající balónek nepodařilo trefit.
14:24 Daníčková prozkoušela Hriškovou střelou z dálky, domácí gólmanka míček s lehkostí chytá.
12:33 Židenice si vybojovaly nebezpečnou šanci, avšak finální zakončení nebylo podle očekávání.
11:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:0)
10:48 Zajímavá střela Srníčkové končí mimo bránu.
09:03 Klvačová zkusila vypálit z dálky, ale míjí bránu.
07:32 První ostravská lajna drží míček na svých holích a vyvíjí velký tlak na polovině Židenic.
05:57 Zatím se hraje nahoru dolů a žadný tým nemá viditelnou převahu.
04:45 Janošová si vypracovala dobrou pozici na střelu, avšak napálila to přímo do Rubešové.
03:18 Židenice se dostaly k míčku, ale zatím kombinují pouze ve svém obranném pásmu.
01:58 Ostrava obléhá útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.