• 60 59:57
    4
    Jan WOJNAR

FbC Hradec Králové - Prague Tigers 8:2
branky: 15. Filip Nerad, 19. Matyáš Velc, 23. Daniel Elicer, 26. Jiří Unzeitig, 27. Max Kuštan, 33. Ondřej Souček, 39. Adam Hušek, 60. Adam Hušek - 10. Jan Wojnar, 41. Zbyšek Piták; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3:2 + Jan Wojnar 4; využití: 1:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 20 - Tomáš Hlava 13, Pavel Dundr 11; po třetinách: 2:1, 5:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes zasloužené vítězství. Od začátku utkání jsme byli dobří ve hře na balonku, udávali tempo zápasu a ve druhé třetině se nám podařilo to vyjádřit i brankově. Jsem rád za komplexně zvládlé utkání od všech hráčů.Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání. My se jdeme připravit na další utkání.
60:00 Komentář hostů Janů Lukáš (Trenér): Po vyrovnané první třetině jsme absolutně propadli ve druhé, kde nám dal soupeř lekci z produktivity. A třetí třetina se víceméně jenom dohrávala. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:57 Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za hrubost
59:14 GÓL FbC Hradec Králové! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #5 Lukáš Kašpar (8:2)
59:14 Domácí zužitkovali svou herní převahu a zvyšují na 8:2.
58:18 Smršť střel domácích, ale hostující gólman odolává.
57:38 Ondra Souček se prokličkoval přes celé hřiště, ale branku přestřelil
56:30 Ondra Erbs gólmana nepřekonal.
55:35 Hosté vystihli rozehrávku na středu hřiště, ale střílí nad.
55:22 Oba týmy v plném počtu.
53:20 Víťa Heger krásně vyběhl a našel crossem Milana Koubka,který trefuje tyčku.
53:15 Přesilovka domácích skončila faulem Jirky Unzeitiga, hrajeme 4 na 4.
52:56 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
51:29 Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
49:28 Domácí si vytvořili další velkou šanci, ale gólman výborným přesunem střelu kryl.
46:35 Prague Tigers začali pressovat a hra se tím mírně přiostřila.
45:50 Hradec krásně vykombinoval, ale zpětná přihrávka Ondry Součka již byla navíc.
41:32 Domácím se povedl stejný cross jako hostlům, ale nový gólman se uvedl brilatním zákrokem.
40:28 GÓL Prague Tigers! 7:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (7:2)
40:28 Domácí nepohlídali cross na zadní tyčku a hosté trestají..
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Prague Tigers
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:53 GÓL FbC Hradec Králové! 7:1
38:53 Koncert domácíh pokračuje a v druhé třetině přidáváme již 5tý gól.
38:13 Domácii v plném počtu.
38:01 Hosté mají přesilovku, ale domáci už 2x zahrozili z rychlého brejku.
36:12 Vyloučen hráč #5 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:26 GÓL FbC Hradec Králové! 6:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #33 Milan Koubek (6:1)
32:26 Vlásek se přetrhl a Ondra Souček využil nádherný cross Milana Koubka.
32:22 Domáci zamkli hosty na jejich polovině a gól visí na vlásku. .
29:39 Obraz hry se nezměnil, Hradec stále útočí a Prague Tigers se spoléhá na rychlé brejky.
26:31 GÓL FbC Hradec Králové! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #5 Lukáš Kašpar (5:1)
26:31 Max Kuštan trefil míček ze vzduchu a navyšuje skóre na 5:1.
25:53 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (4:1)
25:53 Milan Koubek nezištně našel Jiřího Unzeitiga a ten se nemýlil.
24:41 Adam Hušek u rozhodčního trest odvolal, nejednalo se o faul.
22:58 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #28 Matyáš Velc (3:1)
22:58 Trio Matyáš Velc - Vít Heger a Daniel Elicer sehráli kombinaci do prázdné branky.
21:21 Domácí v plném počtu.
21:11 Milan Koubek v oslabení předvedl své krasobruslařské umění.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:20 Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
19:20 Po souboji u mantinelu byl vyloučen domácí hráč Víťa Heger.
18:08 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (2:1)
18:08 Milan Koubek na středu hřiště na sebe navázal 3 hráče a poslal krásnou přihrávku Matymu Velcovi, který z první zakončil.
17:36 Matyáš Velc v přesilové hře trefuje tyč.
17:13 Vyloučen hráč #89 Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
14:55 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #28 Matyáš Velc (1:1)
14:55 Maty Velc rozehrál standardní situaci na FIipa Nerada, který z krásného  výběhu do středu hřiště vystřelil a míček zapadl do pravého dolního rohu branky.
14:38 Nejprve šel na bránku sám Daniel Elicer, po té hráč hostů, ale ani jeden z nich gól nevstřelil.
10:55 Víťa Heger z ostrého úhlu trefuje pouze boční síťku.
09:55 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (0:1)
09:55 Po nedůrazu před hradeckou bránou se hosté dostávají do vedení.
08:59 Hosté se dostali ke střele, ale Ondra Bárta byl pozorný.
06:48 Pěkný brejk, který založil Lukáš Kašpar, ale Adam Hušek přestřeluje bránu.
06:35 Hradec se tlačí do brány, ale zatím jejich střely pozbývají přesnost.
04:03 Domácí jsou od první minuty dominantní na míčku a hosté pozorně brání.
00:01 Dobrý den, vítáme Vás u 4. kola Národní ligy z hradecké haly v Třebši. V utkání se střetnou družstva, která v loňské sezóně zvládla nástrahy divize a následně play-up a postoupila do Národní ligy.