(Huleš)
  • 60 59:05
    Jaroměř

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Jaroměř 7:4
branky: 1. Pavel Šimeček, 14. Filip Blažek, 31. Adam Stejskal, 53. Tomáš Katolický, 60. Filip Štědrý, 60. Filip Štědrý, 60. Jakub Mikolášek - 4. Michal Nožička, 21. Michal Nožička, 47. Michal Janeček, 54. Daniel Kroupa; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1 + Patrik Med 4:3; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Jiří Cisler 21 - Mikuláš Futschik 25; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Klouzalo to i nám, o tom nic. Proti takto breakovému družstvu to byl docela "hurá" florbal. Alespoň jsme zápas měli pod kontrolou na začátku a na konci utkání a díky tomu jsme vyhráli. Děkuji klukům za koncentraci v zápase, sudím za jejich pěkný výkon, soupeři za zápas a metařům za jejich nasazení.
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Dnešní zápas se nerozhodoval na hřišti, ale na kluzišti. Po dvouch třetinách vyrovnaného zápasu už hřiště nebylo ve 3. třetině použitelné. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (7:4)
59:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (6:4)
59:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:4)
59:05 Timeout TJ Sokol Jaroměř
53:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:4)
52:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:3)
46:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:57 V závěru ještě ve velké šanci Kuhajda, ale ani on gól nepřidává
39:51 Katolický pálí od mantinelu, Futschik chytá
39:37 Hosté v plném počtu
39:00 Zatím jsme nic nebezpečného neviděli
37:36 Vyloučen hráč #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
37:36 Domácí mají další výhodu přesilové hry, snad se jim vydaří lépe než ta minulá
36:36 Ve velké šanci Michal Fuchs, ale ani on Futschika nepřekonal
35:11 Mošna střílí, Mikolášek doráží, Futschik oba pokusy chytá
31:17 Opět se hra rychle přelévá z jedné strany na druhou a vidíme mnoho šancí
30:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (3:2)
30:30 Stejskal krásně prošel přes celé hřiště a vrací domácím vedení
30:00 Omlouvám se za chybějící přenos kvůli technickým problémům
20:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (2:2)
20:23 Domácím se přesilovka vůbec nedaří a hosté dokonce vyrovnávají
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:53 V té ale domácí zatím nedokázali dobře zkrotit balonek, a tak jsme nic nebezpečného neviděli
19:07 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
19:07 Po faulu Krigovského u mantinelu se bude chvíli hrát 4 na 4, a poté bude následovat domácí přesilovka
18:59 Teď už ale útočí Jaroměř, střelu Nožičky likviduje skvělý blok Stejskala
18:25 Domácí vybojovali balonek a ještě chvíli na něm zůstanou
17:51 Sloup se v oslabení dostal za hostující obranu, hledal ještě Štědrého, ten ale na jeho přihrávku nedosáhl
17:12 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
17:12 Další přesillovka hostů, domácí zatím mají problém s hrou vysokou holí
16:57 Jaroměři se zatím daří velmi rychle přecházet do útoku a dostávat se ke střelám, Cisler musel vytáhnout další skvělý zákrok
16:15 Do šance se dostával Huleš, ale nedokázal balonek usměrnit mezi 3 tyče
15:45 Na přihrávku Štědrého bohužel nikdo z domácích nedosáhl, na druhé straně od mantinelu střílel Nepraš, ale těsně nad branku
14:23 Domácí propadli při napadání a do velké šance se dostal Sucharda, Cisler ale jeho zakončení na vzdálenější tyč vyráží
13:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #45 Michal Fuchs (2:1)
10:08 Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka
09:56 Hra ná vysoké tempo. Nejdříve se snažil projít obranou soupeře Stejskal, ale k zakončení se nedostal. Následně se dostávala do brejku Jaroměř, ale skvěle se vrátil Mikolášek
08:11 Tak nakonec uvidíme hru 4 na 4. ve výhodě trefil Med soupeře vysokou hokejkou a dostal trest na 2+2 minuty. 2 minuty se bude hrát 4 na 4, pak bude následovat přesilovka Jaroměře
08:08 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za sekání
08:08 Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
08:00 Uvidíme první vyloučení, domácí si zahrají první přesilovku
07:21 Velký tlak domácích, všechny střely ale byly zblokovány. Hlavně ďorážka štědrého byla nebezpečná, ale obránce Jaroměře jí také dokázal zablokovat a zabránit balonku v cestě do sítě
05:25 Poprvé je více slyšet fandění z hlediště
03:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #23 Milan Sucharda (1:1)
03:41 Po chybě domácích Nožička vyrpvnává na 1:1
00:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #45 Michal Fuchs (1:0)
00:05 Bleskový vstup domácích do zápasu, už v 5. vteřině se trefuje Pavel Šimeček, pravděpodobně nejrychlejší gól v slávistické historii