• 59 58:42
    2
    Patrik VAVRUŠKA

T.B.C. Králův Dvůr - FbC Hradec Králové 5:13
branky: 6. Michal Nový, 10. Adam Lešuk, 12. Martin Kameš, 19. Martin Kameš, 46. David Zeman - 13. Matyáš Velc, 14. David Zeman, 15. Ondřej Souček, 16. Filip Hušek, 17. Matyáš Velc, 28. Vít Heger, 34. Daniel Elicer, 40. Daniel Elicer, 43. Vít Heger, 49. Matyáš Velc, 51. Filip Hušek, 55. Ondřej Souček, 56. Ondřej Souček; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3:7; využití: 2:1; diváků: 70; zásahy brankářů: David Křeček 15, Jiří Procházka 5 - Ondřej Bárta 25; po třetinách: 4:5, 0:3, 1:5
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes hodně divoké utkání, které jsme bohužel začali hodně profesorsky a z toho se musíme poučit. Poté se nám podařilo zvládnout stěžejní okamžiky ve druhé třetině, kdy jsme ubránili velký počet oslabení a ještě dokázali skórvat. Děkuji soupeři za těžké utkání, které nás určitě hodně prověřilo. Soupeři přeji ať se mu v sezoně daří. Hráčům děkuji za zvládnutí těžkých okamžiků.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Se slibným začátkem přišlo vystřízlivění. Hosté svojí houževnastností obrátili zápas za necelý tři minuty a pak jsme tahali za kratší provaz. Byla nám nabídnuta 2x přesilová hra 5:3 a dostaneme z toho dva góly. Hosté hráli jednoduchý systém W a dopředu všichni chtěli skórvat a měli hlad po gólech. Bohužel jsme se neponaučili z chyb, dělali indivinduální chyby a soupěři lacino darovali tři body. Musíme hodně máknout a zlepšit se. Hostům přejeme šťastnou domů, děkujeme divákům v hale a za týden naviděnou.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
58:59 Na závěr zápasu hrají hradečtí přesilovku 5 na 3.
58:42 Vyloučen hráč #91 Patrik Vavruška družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
58:42 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
55:17 GÓL FbC Hradec Králové! 5:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #33 Milan Koubek (5:13)
54:27 GÓL FbC Hradec Králové! 5:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #19 Jiří Unzeitig (5:12)
54:27 Unzeitigovu střelu krásně nasměroval do brány Ondřej Souček.
53:38 Lešuk našel před bránou volného Maška, který ale pouze trefuje Bártu.
52:49 Nebezpečná střela Nového, Bárta ramenem vyrazil.
50:50 GÓL FbC Hradec Králové! 5:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #28 Matyáš Velc (5:11)
50:50 Nádherně sehraná kombinace a Hradec využívá přesilovou hru.
49:59 Vyloučen hráč #72 Jakub Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
49:59 První přesilovku v zápase teď mají k dispozici hosté.
49:49 Křižná nahrávka Zusky našla Vlčka. Bárta byl ale připraven.
48:46 GÓL FbC Hradec Králové! 5:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #77 Vít Heger (5:10)
48:46 Matyáš Velc trefuje prázdnou branku domácích.
48:18 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
47:13 Další Lešukova střela, bohužel těšně míjí branku.
46:07 Výborný Riley udržel balónek pod tlakem dvou hráčů a uklidňuje hru.
45:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #12 David Zeman, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:9)
45:22 Zemanova střela po zemi z dálky prošla přes celou obranu až za záda Bárty.
44:27 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #28 Matyáš Velc.
44:27 Jakub Uhřík zachránil domácí od dalšího gólu zahráním balónku v malém brankovišti a následuje trestné střílení.
42:55 GÓL FbC Hradec Králové! 4:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #99 Michael Souček (4:9)
42:55 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
42:55 A teď už byla domácí obrana rozebrána kombinací hostů, kdy se prosadil Heger.
41:45 Pinkasova střela byla zneškodněna hradeckou obranou.
40:50 Výborný zákrok Křečka.
40:40 Poslední třetina začíná tlakem Hradce.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:46 GÓL FbC Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:8)
39:46 Vojtěch Nosek našel před brankou volného Daniela Elicera, který s přehledem zakončil.
38:01 Domácí teď uklidňují hru na vlastní polovině.
35:57 I při oslabení si dokáží hosté vypracovat nebezpečné útoky.
34:35 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:35 Další přesilovka pro Královák při hře 5 na 3.
34:05 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
34:05 A domácí mají další šanci proměnit přesilovou hru.
33:24 GÓL FbC Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:7)
33:24 Hosté se prosazují i v oslabení a odskakují do tříbrankového vedení.
32:18 T.B.C. nevyužili krátkou přesilovku 5 na 3, ještě mají dostatek času ve hře 5 na 4.
31:30 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
31:17 Michal Mašek zachytl přihrávku a vystřelil, bohužel neúspěšně.
30:47 Tobiáš Uhřík zkusil vystřelit, ale jeho střela těsně minula branku.
29:54 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou
27:37 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger z trestného střílení (4:6)
27:10 Další férové gesto domácích, kdy se Michal Nový přiznal k teči balónku.
25:57 Vstup do druhé třetiny je opět aktivní na obou stranách.
25:19 David Zeman se teď blýsknul parádním obranným zákrokem.
24:23 Vlček se pokusil o střelu z dálky, která ale minula Bártovu branku.
23:47 Dva skvělé zákroky brankáře teď vidíme i na straně králodvorských.
22:46 Dvě střely Adama Lešuka, první do bloku Hradce a druhou zneškodnil Bárta.
21:39 Potenciální střelu Votavy čistě zasáhl hradecký obránce.
21:10 Gesto fair play od domácích.
20:59 Hosté jsou opět kompletní a domácím se bohužel třetí přesilovku proměnit nepovedlo.
20:24 Teď ale zazvonila tyč za zády Křečka.
20:01 Druhou část začínají domácí po výměně stran v přesilové hře, ze které ještě minuta zbývá.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
18:58 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
18:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #13 Michal Mašek (4:5)
18:34 A i druhá přesilovka je využitá, tentokrát nasměroval Maškovu střelu do branky Martin Kameš.
17:21 Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
17:21 Hušek teď vyslal za mantinel Tobiáše Uhříka, což rozhodčí trestají dvouminutovým trestem.
16:56 Domací se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině.
16:10 GÓL FbC Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:5)
15:31 GÓL FbC Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (3:4)
15:31 Huškova střela ze střední vzdálenosti krásně vymetla šibenici.
14:43 GÓL FbC Hradec Králové! 3:3
14:41 Krásně sehraná standartní situace před brankou přináší vyrovnávací gól.
13:56 GÓL FbC Hradec Králové! 3:2
Vlastní branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #12 David Zeman (3:2)
13:56 Obránce David Zeman si bohužel nešťastně srazil balón do vlastní branky.
12:54 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #94 Daniel Elicer (3:1)
12:54 Hostující si vymíchali domací obranu a poprvé překonali Křečka.
12:22 V hale je k vidění velmi dravý florbal s výbornou diváckou kulisou.
11:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #42 Daniel Riley (3:0)
11:31 Přihrávka zpoza brány od Rileyho našla ve velkém brankovišti Martina Kameše, který se trefuje na bližší tyč.
09:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (2:0)
09:50 Michal Mašek našel křižnou přihrávkou Adama Lešuka, který využil přesilovku přesnou střelou do odkryté branky.
09:10 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
09:01 Další střelu hostujících již zneškodnil Křeček.
08:25 A další střela hostujících, která těsně minula branku.
07:20 Kunart teď pohrozil dobrou střelou, která však minula Křečkovu svatyni.
05:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:0)
05:40 A domácí otevírají skóre, kdy se podařilo překonat brankáře Bártu Michalovi Novému.
05:01 Po střele Martina Kameše se rozvlnila síť, bohužel pro něj boční.
03:15 Hra je zatím velmi akční se šancemi na obou stranách.
01:43 K vidění je svižný start, hra se přesouvá nahru dolů.
00:00 Vážení diváci, pořadatelský stolek vás vítá při online přenosu 6. kola Národní ligy - západ, kdy se mezi sebou střetnou domácí T.B.C. Králův Dvůr a dosud neporažený FbC Hradec Králové.