6:13
    Jan HULEŠ
    (Med)

SK Florbal Benešov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:13
branky: 7. Petr Tůma, 20. Miloš Vojtíšek, 30. Adam Balík, 42. Petr Tůma, 46. Michal Vojtíšek, 54. Kryštof Garreis - 7. Hynek Mošna, 8. Lukáš Porazil, 8. Pavel Šimeček, 15. Pavel Šimeček, 21. Hynek Mošna, 22. Ondřej Kuhajda, 22. Filip Štědrý, 33. Hynek Mošna, 36. Hynek Mošna, 48. Matěj Rapp, 50. Jakub Mikolášek, 51. Jakub Mikolášek, 60. Jan Huleš; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:5; využití: 2:3; diváků: 26; zásahy brankářů: Lukáš Brož 5, Šimon Zídek 18 - Daniel Dolák 24; po třetinách: 2:4, 1:5, 3:4
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Soupeř nás přehrál ve všech herních činnostech. Byl rychlejší, důraznější, líp kontroloval míček na hokejce. Musíme se z toho oklepat, máknout a něco změnit. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska to bylo těžké utkání hlavně v hlavách. To jsme naštěstí zvládli a zaslouženě odvážíme 3 body. Moc děkujeme našim fanouškům a doufáme, že kromě Konopiště viděli i hezké góly.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:57 Děkujeme divákům, že se přišli podívat a těšíme se na vás již zítra v pohárovém utkání, kde se utkáme proti Tatranu Střešovice.
59:50 Rychlá hra do posledních sekund, domácí bohužel podléhají velkým brankovým rozdílem.
59:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #19 Patrik Med (6:13)
59:30 Staré dobré duo Vorel-Jeager se začíná probouzet, gól nepadl.
58:35 Jeager v obraném postavení zastavuje snažení hostů.
57:50 Vojtíškovi opět spolu v kombinaci, Miloš jen nastavil hokejku, míček v bráně neskončil.
57:00 Benešovští pálí odkud mohou.
56:50 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
56:07 Balík dnes velice aktivní.
55:33 Odražená střela, Zídek pozorný a připisuje další zákrok.
54:50 Domácí mají proházené formace, uvidíme zda to přinese ovoce.
53:28 GÓL SK Florbal Benešov! 6:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #9 Martin Jaeger (6:12)
53:28 Martin Jeager alias Teemu Selanne našel Garreise a ten nad nohu proměnil.
52:52 Mnoho nepřesností v domácí přesilovce. Početní převaha nevyužita.
51:47 Zídek skvělý zákrok, po nájezdu Mikoláška.
51:13 Šimek tvrdá střela , brankář save.
50:58 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:35 Jak se říká "hraje se posledních 10 minut" tak doufejme, že hrát budeme.
50:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:12)
50:32 Skvěle sehraná přesilovka a hosté znovu odskakují.
49:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (5:11)
49:16 Mošna proběhl celé hřiště, našel Mikoláška a ten jen zametl do prázdné.
48:49 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
48:49 Domácí už jsou moc hrubý a sledujeme hru 5 na 3.
48:33 Uběhlo 47 vteřin oslabení a Benešov stále na balonu.
47:48 Kapitán domácích neovládl emoce a nechal se vyloučit.
47:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp bez asistence (5:10)
47:47 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
47:40 Hostující brankář se v téhle fázi v bráně hodně potí.
46:47 Domácí zvyšují své tempo hry.
45:39 GÓL SK Florbal Benešov! 5:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (5:9)
45:39 Tůma nalezl Vojtíška crossem a ten pohlednou střelou zakončuje jak se sluší a patří.
44:56 Návrat legendy.. Martin Jeager se po dlouhých letech objevuje na hrací ploše: Snad bude vše bez zranění a přejeme ti spoustu bodů!
44:55 Garreis Kryštof zachytil crossovou přihrávku a šel hned do protiútoku, brána nebyla ohrožena.
43:54 Šimek krásně čte hru a přerušeje rozehrávku.
43:04 Vojtíšek Miloš krátkým a efektivním výbehěm z mantinelu na střed ohrožuje branku.
41:23 GÓL SK Florbal Benešov! 4:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #28 Martin Poláček (4:9)
41:23 Petr Tůma skvělou střelou do teploměru proměňuje přesilovou hru.
40:41 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
40:41 Jak už sem psal Vojtíšek Miloš velmi silný na hokejce a díky němu je další přesilovka.
40:01 Omlouvám se k předešlému vstupu. Krev tam byla.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:55 Dnešní utkání sleduje 26 diváků, děkujeme!... Zítra doufáme ve větší účast.
39:49 Brankář po zákroku zdravotnice zdá se být v pořádku. Krev tam nebyla.
39:47 Po nájezdu Tůmy ze strany hřiště zůstal hostující brankář na zemi. Doufejme, že bude v pořádku.
39:20 Plzeň silná na balónku.
37:20 Garreis K. únik do útočné třetiny, bohužel opět když šla jeho lajna střídat.
36:10 Hra se přiostřuje na obou stranách.
35:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (3:9)
35:44 Výsledek začíná být velice ošklivý.
34:56 Pavlíček s Poláčkem se dostali do situace 2 na 2, golman hostů chytá.
34:13 Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:05 Duo Garreis K.- Pavlíček J. se v obraně srovnali a předvádějí skvělý výkon.
33:22 Michal Vojtíšek natáhl na středu, golman hostů měl co dělat.
32:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna bez asistence (3:8)
32:51 Špatný odraz od mantilu našel hráče hostů Mošnu a ten nekompromisně proměnil.
31:55 Přečíslení hostů 3 na 1 nebylo úspešné a ani nezakončili.
31:40 Šimek napřáhl, ale minul.
31:10 Duo Vojtíšek-Vojtíšek spolu krásně funguje, oba velmi silní na balónku a není možné jim ho vzít.
30:31 Švarc v samostatném úniku neproměnil. Pavlíček ho skvěle našel.
29:52 GÓL SK Florbal Benešov! 3:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #28 Martin Poláček (3:7)
29:52 Poláček krásný výběh na prostředek, shodil pod sebe a Balík neminul.
29:18 Další přesilovka domácích, snad dopadne lépe.
29:16 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
28:50 Zídek se předvedl famózním zákrokem, kdy lapil už jasný gól.
28:20 Benešov zklidňuje hru a vyčkává s rozehrávkou.
27:31 Attack na naší zdravotnici přímo ze hřiště. Ta se jen zpevnila a útok odrazila.
27:26 Domácí kombinují, ale střela z toho není.
26:01 Adam Balík se pouští do třech hráčů, balónek na hokejce udržel.
24:47 Skrz zeď jménem Pulpán Albert projde málo kdo.
24:26 Nově sestavná lajna u domácího týmu se jeví bojovným dojmem.
23:45 Hosté mají více pohybu.
22:40 Na domácí střídačce houstne atmosféra, snad se rychle srovnají.
21:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #45 Michal Fuchs (2:7)
21:55 Hned po vystřídání brankářů si to hosté rozťukali do prázdné... Zídek nemohl nic dělat.
21:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #97 Tomáš Katolický (2:6)
21:47 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
21:30 Sklenář skvěle zabránil hře 2 na 1
20:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:5)
20:51 Chybná rozehra domácího týmu a stav je navýšen pro hostující tým.
20:25 Hráč hostů číslo 9 se krásně prosmískl okolo domácího obránce, střela skončila vedle.
20:00 Střely v 1. části: 10:14
19:59 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek bez asistence (2:4)
19:59 Vojtíšek Miloš skvěle přečetl hru a na nic nečekal a ze standartní situace střílí krásný gól.
19:51 Do další třetiny bude potřeba upravit mířidla.
18:40 Poláček dobrá střela příklepem.
18:07 Další zblokované střely, domácím se v zakončení zatím nedaří.
17:13 Pár střel už bylo vysláno na bránu hostí, nic zatím co by ohrozilo zařízení.
16:41 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
16:28 Přecíslení 3 na 2 Benešov nevyužil.
15:21 Sestava domácího týmu se pozměnila a k vidění je více borců.
14:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #45 Michal Fuchs (1:4)
14:02 Po další sehrané standartce střela našla místečko v bráně a vedení hostů se znovu navyšuje.
14:01 Opět důrazná obrana domácích.
13:25 Opět sehraná standartka z rohu hostů, Brož chytá skvělým zákrokem.
12:30 Hostující se rychlou kombinací derou do střel. Většina zblokovaná.
12:15 Tvrdý souboj za bránou domácích, Vorel vyšel jako vítěz.
11:50 Skvělá přihrávka od Miloše Vojtíška na střed hřiště, hráči pouze promáchli.
10:58 Michal Vojtíšek se zkouší prokličkovat, na třetího už nestačil.
10:00 Problémy s časomírou zbrzdily průběh hry.
08:31 Hra ve vysokém tempu, hra se přelévá se strany na stranu a stolek pořádajích nestíhá komentovat.
07:37 Timeout SK Florbal Benešov
07:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (1:3)
07:37 Bohužel do branky domácích to teď padá, střely skvěle umístěné.
07:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #78 Matěj Rapp (1:2)
06:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
06:31 Velmi rychlé srovnání.
06:11 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (1:0)
06:11 Po rychlém přečíslení Benešov otevírá skóre utkání.
05:35 Obranná dvojice Garreis K.-Pavlíček J. zatím hledají klid na hokejce a v rozehrávce.
05:07 Na hřišti je to boj o každý metr, bojuje se i za bránou a ta opouští své místo, Brož v pořádku.
04:05 Chybné rozehrání v obranné části domácích a hned střela na Brožovu branku, střela mimo.
03:41 Zatím u domácích krásný důraz v rohu a v okolí branky.
02:29 Hosté sehráli domluvený signál z rohu, ke střele naštěstí nedošlo.
01:51 Po téměř dvou minátutách hry bylo k vidění pouze pár nepřesných útoků z obou stran.
01:05 Vše v pořádku, zasahování medika nebyl potřeba.
00:58 Hra se zastavila po úderu do oblasti obličeje hráče s hostující týmu.
00:00 První bule pro hostující tým.