• 60 59:58
    8:3
    (Korych)

ASK Orka Čelákovice - SK Florbal Benešov 8:3
branky: 12. Martin Remeš, 16. Marek Korych, 37. Jan Sedlák, 41. Marek Korych, 44. Ondřej Špalek, 44. Václav Kramel, 59. Jakub Doutnáč, 60. Marek Korych - 13. Jan Pavlíček, 31. Martin Šimek, 58. Ladislav Vorel; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Filip Leibl; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 16 - Šimon Zídek 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Zmátlo Šimon (Vedoucí): První a třetí třetina byly v naší řežii. Ve druhé jsme byli příliš ospalí. Začátek třetí třetiny rozhodl toto utkání. Stále nás ale trápí kvalita zakončení a situace příliš přehráváme. Jdeme však správnou cestou. Příště budeme ještě lepší.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Dnes jsme podali nejlepší výkon v poslední době, bohužel rozhodl začátek třetí třetiny, kdy jsme dostali tři rychlé branky a zápas byl v podstatě rozhodnutý. Gratulujeme soupeři k vítězství
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:58 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #23 Daniel Korych (8:3)
59:58 Po souhře Korychů dokázal Korych M zkompletovat hattrick
59:00 Vstupujeme do poslední minutky dnešního představení
58:11 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #17 Jakub Čáp (7:3)
58:11 Špalek na pravém mantinelu vystihl přihrávku hostů, propasoval míček ku Doutnáčovi a ten trefil prázdnou kasu
57:50 Benešov stále zkouší v 6
57:43 GÓL SK Florbal Benešov! 6:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (6:3)
57:43 Vorel sám před Žáčkem vykřesal jiskřičku naděje
57:11 Žáček další zákrok, za odměnu dostal sekyrku od Vorla
56:16 Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
56:16 Benešov zkouší štěstěnu při hře bez golmana, típ  páadem hraje 6 proti 4
55:30 Nadechne se Benešov k závěrečnému tlaku?
55:00 Posledních 5 minut
54:12 Žáček mega zakrok
53:45 Benešov v plných
53:00 Orka v plných
52:42 Korych M vzal řešení situace 3v1 na sebe a musím říci, že to nebylo štastné řešení
52:18 Střelu Špalka vytáhl brankář konečky prstů
51:45 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
51:45 Rozmíška Vorla se Sedlákem, končí vyloučením hostujícho hráče
51:00 Na světě jsou jisté některé věci, datum, kdy se platí nájem, čas Vánoc a Doutnáč na trestné lavici
50:58 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
47:10 Šance pro Benešov vrátit se do utkání, zatím kombinuje zdrženlivě
47:03 Vyloučen hráč #47 Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
46:36 V úniku Doutnáč, skvělý brankář
46:24 Špalek krade míček za míčkem
44:43 Benešov zatím působí dojmem, že zůstal v šatně
44:17 Remeš sám před brankou, k naprostému nepochopení všech nedokázal vystřelit
43:47 Benešov stahuje na dvě lajny, Orka má již více střel než ve druhé třetině, platí zde staré otřepané, není ranky, není branky
43:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (6:2)
43:31 Kramel nyní zakončil s hokejkou v povolené výšce a raduje se z branky
43:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #23 Daniel Korych (5:2)
43:00 Špalek vyšťouchl míček z hostující hole, narazil si s Korychem D u mantinelu a ze středu navyšuje vedení Orky
42:13 Zatím stále sledujeme vyčkávající hru, více akce je občas vidět i v pořadu Panorama
41:08 Čáp našel Kramela, ten balon za zády brankáře usměrnil vysokou holí, orka každopadné zažíva vstup do třetiny z řiše fantazie
40:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (4:2)
40:34 Korych vystřelil z půlky půlky a dává další branku
40:01 Vstupujeme do posledního dějství, buly vyhrála Orka
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:58 Omluva Kolářovi, který se přesunul do jiné formace, tím pádem vůbec netuším, kdo dohrál
39:00 Orka na balonku, obrana Benešova se posouvá jak čas dnes v noci
38:00 Špalek si z posledního troufl do dvou bránících soků, jeho pokus nevyšel, ohrožení branky Orky se k jeho radosti nekoná
37:13 Do hry zasahuje Kohut, vypadá to, že svou píseň labutí zazpíval Kolář Jan
36:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #17 Jakub Čáp (3:2)
36:29 Orka z minima vytěžila maximum, Čáp nabil na středu Sedlákovi, který vrací vedení na stranu domácích
35:49 Orka již v držení míčku, nepřesné nahrávky však kazí potenciální střelecké pokusy
35:20 Orka se nemůže dostat k balonku
34:55 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
34:55 Korych M pláchl po mantinelu do rohu, kde začal točit s loptou, na to neměl náladu Pavlíček a poslal ho k zemi
34:13 Dvakrát to z pravého mantinelu zkoušel Remeš, leč neúspěšně
33:45 V prostoru ohraničeném mantinely sledujeme spíše rozvážný florbal
33:15 Střela domácího vůdce Tichého orazítkovala zadní mantinel
32:10 O hře Orky ve druhé třetině vypovídá nejvíce fakt, že má dvě střely, Benešov pálil sedmkrát
31:17 Ofenzivní hráči Orky šli spolu směrem branka hostů na mantinelu Špalek volný, blok zhatil jeho pokus
30:32 Orka se do zakončení dostává s těžkostí kachen plujících proti proudu
30:16 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:2)
30:16 Vojtíšek sehrál Šimkovi na levý mantinel a ten střelou o vzdálenější tyč srovnává
29:51 Přesilovka Benešova je spíše vyčkávající míček moc nelítá
29:18 Vyloučen hráč #21 Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
29:18 JAREŠ PŘITVRDIL U MANTINELU A POSEDÍ SI CHVILKU S NÁMI U STOLKU
28:45 Goll odkopl balon až za mantinel
28:00 Ránu schytal Žáček,což je dobře, protože od toho je na hrací ploše
27:45 První střela Orky z hole Kramela, brankář se moc nezapotil
26:30 Matador Jareš přerušuje jednu akci Benešova za druhou
25:24 Orka se zatím prezentovala krásným číslem nula střel na branku. Benešov má pět
24:25 Tichý vyškrábl míček z čáry domácí branky
23:49 Vorel tváří v tvář Žáčkovi, ten stehýnkem posouvá balon ven ze hry
23:38 Orka si sice vypracovává střelecké pozice, střely nepřicházejí
22:58 Po chybné rozherávce Richtra musel svůj um předvést Žáček
22:20 Jareš proniká kupředu a sehrává pod sebe(nacvičená akce), poté doskotačil až k zakončení, nesrovnal mířidla a rozehrává Benešov
22:00 Zatím jsme nebyli svědky střeleckého pokusu, nebo chcete-li zakončení
20:23 Florbal začal, oba týmy se prostřídaly v držení míčku
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:06 Hezká ťukačka z jedničky od hostů, branka zůstala netrefena
18:04 Benešov nic moc nevymýšlí a nebojí se kupředu dostat dlouhou sehrávkou
17:11 Kramel se fintičkou pokoušel najít Doutnáče na středu, jeho srandu kazí Vojtíšek
15:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (2:1)
15:52 Korych M se otočil, vystřelil a dává branku, kterou si otevřel bodový účet v našem spolku
15:42 Střela Korycha D orazítkovala nohu brankáře, ten samý hráč poté netrefil kasu po krosu
14:40 Zákrokem se nám připomněl Žáček
14:20 Domácí se postupným útokem snaží najít skulinku v hostující defenzivě
12:58 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #28 Martin Poláček (1:1)
12:58 Benešov rychle vytáhl míček do rohu Orky, sehrál si na střed a dalekonosnou pumelenicí je srovnáno
12:44 Orka aktivnější
12:27 Po backhandu Špalka slyšíme zvuk břevna
11:05 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #80 Adam Hájek (1:0)
11:05 Hájek nastřelil na velké brankoviště,kde se zrovinka ochomýtal Remeš a pohotově vstřelil úvodní branku
10:40 Střelecké pokusy nyní produkuje tým z Benešova
09:20 Hra ztratila tempo
08:00 Ani jeden z týmu zatím moc nenapadá
07:38 Stavba se nepovedla a naše lajna odchází točit
06:55 Jareš kombinuje s Richtrem a plánují stavbu čelákovického útoku
06:26 Střela Hájka končí v pravém rohu
05:00 Vorel nyní zamezil dvou přihrávkám Orky, načež mu spoluhráčí řekli: "Hezky, Láďo"
04:26 Střelu Vorla sráží Žáček
04:23 V tlaku hostující bojovnící
03:47 Korych M zamíchal zpoza kasy, brankář vytáhl mimo tři tyče
03:03 Oba týmy přivezly tři koule, tudíž to bude večer plný elánu
02:55 Kramel vytloukl připravený blok
02:15 Jarešovu sehrávku na střed zachytil hostující hráč, zakončit se mu nepodařilo
02:00 Radostné chvíle s míčkem zažívá i domácí obránce Jareš
01:47 Korychové zabejčili v rohu, na středu netrefil Špalek
00:49 Své poprvé na balonku zažila i Orka, střela Špalka neměla správné parametry
00:27 Na balonku tým hostí
00:00 Krásný nedělní podvečer, dnes budeme svědky 8.kola Národní ligy, své síly změří Orka a Benešov, jelikož sledujete tento přenos, znamená to, že jste se nemohli dostavit, naštěstí mi oči ještě slouží, a tak vám budu sdělovat, co se na hrací ploše děje