5:10
    Ondřej FOUS
    (Velc)

SK Florbal Benešov - FbC Hradec Králové 5:10
branky: 17. Adam Balík, 20. Petr Tůma, 22. Jan Pavlíček, 30. Michal Vojtíšek, 39. Ladislav Vorel - 6. Michael Souček, 20. Michael Souček, 25. Štěpán Heger, 32. Adam Hušek, 33. Adam Hušek, 34. Radim Kunart, 40. Filip Hušek, 41. Vojtěch Nosek, 55. Matyáš Velc, 59. Ondřej Fous; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1 + Miloš Vojtíšek 4:3; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Brož 31 - Brandon Bulis 30; po třetinách: 2:2, 3:5, 0:3
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes jsme rádi za zvládnuté utkání. Nicméně nerodilo se lehce a v utkání jsme udělali moc chyb. Musíme stále pracovat na naší intezitě ve hře, ale třetí třetina ukázala, že jsme si utkání dobře připravili do finiše. Soupeři děkuji za utkání a my se jdeme chystat na další utkání.
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli vyrovnaný zápas. Nepovedl se nám vstup do třetí třetiny. Bohužel rozhodlo neproměňování našich šancí, výborný výkon soupeřova brankáře. Soupeř potrestal všechny naše chyby, které jsme udělali. Gratulujeme k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
58:36 GÓL FbC Hradec Králové! 5:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #28 Matyáš Velc (5:10)
57:57 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
54:48 GÓL FbC Hradec Králové! 5:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (5:9)
50:24 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
50:24 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
48:00 Láďa Vorel vybojoval míč, poslal výborný pas za obranu na Michala Vojtíška, ale ten bohužel nezpracoval.
47:30 Šimek selhal v obrovské šanci, kdy stál sám před brankářem :((
46:33 Polimaster vybojoval míček na půlce a nebezpečně vystřelil, ale brankář chytil.
45:29 Tak píšu až teď, asi mi zmrzly prsty. Nicméně teď několik chyb v obraně Benešáků, naštěstí soupeř nenavýšil skóre.
40:16 GÓL FbC Hradec Králové! 5:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #77 Vít Heger (5:8)
40:00 Střely ve 2. části: 17:18
39:56 GÓL FbC Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (5:7)
38:30 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel bez asistence (5:6)
37:23 Zvoní tyč! Brož má dobře postavenou branku.
36:23 Miloš Vojtíšek se výborně vrátil. Láďa Vorel také. Tentokrát bylo brankoviště pevně v rukách našich borců.
33:25 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #8 Max Kuštan (4:6)
32:46 Tak Hradec dal teď dvě slepené branky. Tenhle zápas bude ještě velmi zajímavý.
32:25 GÓL FbC Hradec Králové! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek bez asistence (4:5)
31:54 GÓL FbC Hradec Králové! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (4:4)
31:54 Skvělá standartka z rohu Hradce a je to gól. Klobouk dolů.
31:20 Tůmis teď baseball střela, ale brankář mu radost překazil.
31:07 Břevno, Brož měl teď kliku.
30:46 Láďa Vorel podporuje své spoluhráče po kvalitním bloku.
29:14 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #28 Martin Poláček (4:3)
28:57 Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
27:58 Albinstrom střela z půlky, ale brankář chytá. Dej si Lyfta, kámo.
27:45 Tentokrát si to dvojice Šimek-Poláček vyměnila. Poláček do tandemu dal Šimkovi, ale jeho střela byla zblokována.
27:03 Honza Pavlíček přitvrdil hru a čistě trefil Hradečáka. Skvělá práce.
26:50 Šimek našel na středu Poláčka, ten ve velké šanci nedal, míček skončil na tyči.
24:58 GÓL FbC Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #74 Filip Hušek (3:3)
24:58 Skvělá crossová přihrávka Hradečáka prošla přes střed benešovské obrany a Hradec srovnává stav utkání.
23:15 Přerušení hry. Hráč Hradce leží na zemi. Doufám, že je hráč v pořádku. Už se zvedá, vypadá otřeseně, ale bude dobrej.
21:31 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #7 Martin Šimek (3:2)
21:31 Honza Pavlíček vymetl pavučinku. Správce dnes nebude mít práci. Sice je nám zima, ale hráči zařadili na vyšší stupeň, to se nám líbí.
20:50 Začíná nám druhá třetina. Poláček v šanci, ale nedal.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:38 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma bez asistence (2:2)
19:38 Koukol a Tůma výborné zdvojení na půlce, Tůmič získal míček, byl zezadu zfaulovaný, rozhodčí dal výhodu, ale Tůmič vymetl a je to 2:2.
19:12 GÓL FbC Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #74 Filip Hušek (1:2)
18:11 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
18:06 Břevno od Miloše Vojtíška!
17:17 Jak jsem řikal. Martin Jaeger rozhýbal hru. Teď jsem na něj řval bez faulu a samozřejmě mě neslyšel a dal sekyru! Naštěstí rozhodčí byl v dobrém rozpoložení a na dvě minuty Martin nešel. Díky Bohu.
16:22 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (1:1)
16:05 Honza Pavlíček vystřelil ze středu, ale brankář chytil.
14:30 Do hry se připravuje fantom sezóny 2017-2018 Martin Jaeger. Tento obávaný snajpr je na chladné klimatické podmínky zvyklý, tak věříme, že rozpohybuje benešovskou hru.
12:56 Chyba Hradce, Šimek ji využil, vystřelil z výběhu, ale kvalitní blok. Hradecká střídačka vítězně zakřičela.
11:03 Zatím je Hradec pohyblivější a rychlejší. Beneborci jsou zatím ztuhlí, doufám, že brzy zařadí vyšší stupeň rychlosti.
09:46 Houštecký dobrý obranný zákrok.
07:55 Koukol v brankovišti zachránil situaci!
07:22 Koubek skvělý cross, ale branka z toho nebyla.
05:25 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #92 Štěpán Heger (0:1)
05:25 Přihrávka před prázdnou branku a Brož bez šance. Hradec vede.
03:48 Brož první kvalitní zákrok.
01:56 Šimek dával střílenou přihrávku do brankoviště na Poláčka čepel, ale gól z toho nebyl.
00:50 Do Bystřice dnes přijel tým z východních Čech, který vede aktuálně tabulku Národní ligy, tak se můžeme těšit na kvalitní zápas.
00:01 Vítáme Vás na dnešním florbalovém zápase, tentokrát je to Winter Clasic Bene.