• 60 59:20
    5:10
    ()

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 5:10
branky: 8. Lukáš Porazil, 13. Jakub Mikolášek, 43. Matěj Švácha, 51. Pavel Šimeček, 56. Filip Štědrý - 8. Marek Korych, 10. Marek Korych, 14. Jakub Čáp, 19. Daniel Martínek, 22. Jakub Čáp, 30. Jakub Čáp, 31. Marek Korych, 32. Jan Kolář, 42. Jan Zoufalý, 60. Jakub Seibert; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3 + Hynek Mošna OS:2 + Jakub Čáp OS + Jakub Seibert 4; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Vojtěch Nockin 26; po třetinách: 2:4, 0:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Soupeř hrál velmi dobře, my pod své možnosti. To se sečetlo a výsledkem je celkem jasná prohra. Třetí třetina lepší, ale ke zvratu bylo daleko. Snad nás prohra nakopne. Děkujeme fanouškům, soupeři šťasnou cestu.
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Soustředěný výkon, který i přes pár klopýtnutí vedl k poměrně hladké výhře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim hodně štestí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert z trestného střílení (5:10)
57:46 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (5:9)
52:25 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2+2 minuty za hrubost
51:06 Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
51:06 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
50:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (4:9)
43:33 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
42:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #15 Filip Blažek (3:9)
41:12 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (2:9)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
34:09 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice - osobní trest
34:09 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
34:09 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
34:09 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
31:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář z trestného střílení (2:8)
30:43 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (2:7)
29:01 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #47 Ondřej Tichý (2:6)
21:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 10:7
18:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Daniel Martínek, asistoval #91 Jan Zoufalý (2:4)
13:11 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
12:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (2:2)
09:51 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #23 Daniel Korych (1:2)
07:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
07:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #97 Tomáš Katolický (1:0)
03:27 Kramel zkouší střílet, ale Dolák bez problému chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrává domací tým