• 59 58:37
    2
    Ondřej VÁNĚ

Sokol Rudná - ASK Orka Čelákovice 1:10
branky: 20. Jan Josef Brychta - 10. Daniel Korych, 11. Ondřej Tichý, 17. Ondřej Tichý, 18. Daniel Korych, 37. Daniel Korych, 39. Matěj Čech, 44. Václav Kramel, 51. Daniel Bárta, 53. Václav Kramel, 55. Michal Němeček; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Hugo Kalina 19 - Aleš Zetek 23; po třetinách: 1:4, 0:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Beran Lukáš (Vedoucí): Dnes to byla jednoznačná záležitost. I když jsme si řekli plno pokynů i během přestávek, realita na hřišti byla naprosto jiná bez ponaučení  z chyb. Mám na srdci říct tolik věcí, ale nepřísluší mi o tom mluvit a nebo to i k respektu ke hře nejde. Soupeři gratulujeme k vítězství a všem fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:57 Vojáček měl teď na hokejce vyrovnání. Dalekonosná střela však v brance nekončí. Teď to už rudenští asi nedotáhnou
58:37 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
58:15 Ze všech stran haly se teď ozývá "HEEEEJ". Důvod neznám
57:46 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #32 Matěj Čech.
57:46 Čech svou šanci navýšit skóre při samostatném nájezdu nevyužil. Čelákovice i tak mají pohodlný náskok 9 gólů.
54:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (1:10)
54:25 Němeček s číslem 85 teď před brankou našel Němečka s číslem 26 a při desáté brance do Rudenské sítě mě trošku zmátli. Myslel jsem si, že Němeček teď válí ve Švýcarsku na MS. Kdyby se k nim do lajny připojil i on bylo by to už moc i na mě. Celu akci navíc sleduje z tribuny i rudenské trio Dejm, Dejm, Dejm.
53:59 Hanzl teď čistě ukončuje akci hostů a sám se žene dopředu
52:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:9)
51:14 Zblokovaná střela Němečka teď rozvlnila síť. Naštěstí jen tu ochrannou za mantinely.
50:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Daniel Bárta, asistoval #32 Matěj Čech (1:8)
49:20 Šantora teď v krásné idividuální akci. Míček však síť nerozvlnil.
48:45 Brychta teď promáchl těžkou přihrávku od Váněho.
46:20 Všech 87 (slovy osmdesát sedm) fanoušků Rudné podporuje svůj tým ze všech sil. Děkujeme!!!!
45:21 Vyloučen hráč #33 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
44:30 Doutnáč dokázal podržet balonek na mantinelu i proti dvěma soupeřům
43:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #33 Daniel Korych (1:7)
42:50 Hanzl teď ubráněn v úniku jen za pomoci několika seker.
42:10 Zblokovaná střela Novosada nebezpečně plachtila nad bránou
41:52 Rudná oslabení zvládla a hraje znovu v pěti.
40:30 Rudná v další šanci, tentokrát zahrozila v oslabení. Brychta však nabídku na střelu z první míjí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:52 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #32 Matěj Čech bez asistence (1:6)
38:22 Samostatný únik v oslabení Čech proměňuje
38:06 Další dobrý zákrok Zetka.
37:03 Vyloučen hráč #18 Martin Remeš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
37:03 Přésu si teď vyzkouší i domácí.
36:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych z trestného střílení (1:5)
36:28 Korych završuje svůj hattrick proměněným trestným střílením. Žádné čepice se však na led z výše nesnesly.
35:02 Na hřiště se dostává i zdravotník. Snad to nebude nic vážného. Vše se už řeší jen na střídačce. Zdravotníkovi tímto děkujeme za rychlou reakci a doufáme, že hráči hostů se nic nestalo.
35:00 Rudná hraje oslabení. I tak se jim podařilo zahrozit na soueřově půlce. Čelákovice se však rychle znovu ujímají balonku.
34:21 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra na zemi
33:07 Novosad krásně vysílá Vojáčka,  který si balonek přilepil na čepel, ale střelou se ani jemu nepodařilo Zetka překonat
31:28 Hanzl střílí a Novosad navazuje skvělou dorážkou rovnou z voleje. Za zády brankáře míček pořád ne a ne skončit.
27:18 Brychta teď krásnou zadovkou přenechal míček v obrovské šanci Paprikovi. Ten však vysoce přestřelil
26:25 Karásek teď zase u balonku na půlce soupeře. Hledal komu ho předat, ale nikdo se neuvolnil.
25:20 Rudná teď dlouho tlačila na půlce soupeře. Žádný gól z toho však není.
25:10 Hanzl se teď zpoza branky dostal až před bránu. Golman hostů zatím drží.
24:00 Brychta v obrovské šanci z bezprosřední blízkosti trefuje jen brankáře, který proti střele dobře vyjel.
23:45 Karásek střílí nad.
21:50 Brejk hostů. Zakončení naštěstí úplně minulo branku.
21:00 Honek ztrácí na své půlce. Nebezpečné přečíslení Orka naštěstí nevyužila
20:01 Další úvosdní vhazování pro Rudnou. V téhle statistice zatím dominují Sokoli.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:19 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #18 Michal Honek (1:4)
19:19 Rudná snižuje. Honek z vlastní půlky našel Brychtu před bránou soupeře, ten se nenechal obrat o balón a naopak nám ukázal hezký obrat o 180° a střelou z otočky snižuje na 4:1.
17:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #85 Petr Němeček (0:4)
16:50 Rudná zase získává balon na půlce hostů. Hlavním aktérem tentokrát Vojáček.
16:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #89 Václav Kramel (0:3)
16:20 Pomalu postavený blok do střely znamená další gól pro hosty. Odskakují tak už na rozdíl tří gólů.
15:40 Pivoňka teď po nabídce Karáska prošel kolem dvou hráčů, ke střele se ale nakonec nedostal
12:40 Bárta ve velké šanci. Zetek ale dobrým zákrokem šanci likviduje.
12:26 Čelákovice většinou drží domácí na jejich půlce. Rudná hrozí brejky.
10:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #17 Jakub Čáp (0:2)
10:28 Tichý dostal nabídku a střelou z půlky hřiště se nemýlil.
09:43 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (0:1)
09:43 Korych se rychle prosmýkl po mantinelu a přesnou střelou do šibenice otevírá skóre utkání.
06:50 Nejdřív Šantora vystihl odvážnou příhru Čelákovic a razil do útoku. Při střele mu ale sjel míček z čepele. Hned poté na druhé straně zachraňoval Kalina důležitým sejvem (zákrokem).
05:40 Hraje se teď nahoru dolu. Oba týmy hrozí, gólově však oba celky vycházejí naprádzno.
02:59 Rudná přesilovku přečkala. Pokusy hostů zmařil buď Kalina nebo bloky domácích.
00:59 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní bule pro domácí!!!!