4:3
    Daniel KŘÍŽ
    (Vlášek)

Florbal Primátor Náchod - SK Florbal Benešov 4:3
branky: 21. Matěj Mikšovský, 55. Ondřej Macháček, 55. Filip Čáp, 60. Daniel Kříž - 10. Petr Tůma, 40. Martin Poláček, 40. Martin Poláček; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 13 - Lukáš Brož 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Až na krátký výpadek na konci druhé třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Škoda dvou darovaných gólů, navíc po situacích, na které jsme si upozorňovali. Dalším vykřičníkem je mnoho prohraných soubojů v obranném pásmu, což musíme zlepšit. Velkým pozitivem je přístup hráčů, kteří nepanikařili a zaslouženě trpělivou hrou srovnali skóre a skvěle zvládli závěrečnou minutu. Jdeme krůček po krůčku po naší cestě, což je důležitější než cokoliv jiného. Jsem moc rád, že jsme navázali na minulý týden a získali 3 body. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu!!!
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Zápas, který jsem 2 třetiny v podstatě kontrolovali jsme si prohráli vlastními individuálními chybami.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:45 A JE HOTOVO! Neskutečný comeback domácích borců dokonal Danda Kříž!
59:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #21 Dalibor Vlášek (4:3)
59:00 Náchod drží balónek a čeká na ideální příležitost zaútočit
57:40 Momentálně se hraje nahoru-dolu, oba týmy mají šance
55:45 Bude to ještě drama, diváci se určitě nenudí, protože hra je velmi ostrá!
54:53 Náchod vyrovnává!
54:52 Timeout SK Florbal Benešov
54:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:3)
54:09 Náchod se dostává zpátky do zápasu!
54:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:3)
52:59 Náchodu se přesilovka vůbec nepovedla a hosté už hrají v plném počtu
51:00 Náchod bude hrát první přesilovku
50:59 Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
48:50 Velmi ostrá hra z obou stran
46:55 Hosté jsou ve třetí třetině zatím více na míčku a Náchod těží spíše z protiútoků
45:00 Náchod se řítil do protiútoku 2 na 1, ale nakonec z toho nic nebylo
43:50 Grulich střílel ze střední vzdálenosti po volném úderu, bohužel neúspěšně
41:55 Skalický zlikvidoval nebezpečnou střelu
40:01 Úvodní bule pro Benešov
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:22 Hosté dávají ještě jednu branku takzvaně do šatny, Náchod bude mít ve třetí třetině co dělat
39:21 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (1:3)
39:06 Benešov využil přesilovku v rekordním čase a dostává se opět do vedení
39:05 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #14 Ladislav Vorel (1:2)
39:04 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
26:55 Náchodská obrana funguje zatím skvěle a odolala teď velkému tlaku hostů
25:00 Vlášek neskutečně odzbrojil protihráče a zabránil tak protiútoku!
23:45 Čáp skvěle vybojoval míček v rohu
22:45 Náchodští fanoušci už zdatně konkurují těm benešovským!
20:51 Skvělý vstup do třetiny! Náchod srovnává stav utkání!
20:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (1:1)
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:25 Náchod rozehrával volný úder z hranice velkého brankoviště, ale bohužel neúspěšně
17:30 J. Mikšovský střílel ze střední vzálenosti, ale o kousek netrefil branku
15:35 Náchodští zaspali při úderu a zachránila je tyčka
13:40 Náchod zatím drží balónek
11:45 Benešovský fanklub hlasitě fandí už od první minuty
09:47 Rozhodčí nařídili nájezd po hlasitém seknutí před náchodskou brankou, Tůma ho dokázal proměnit a poslal svůj tým do vedení
09:46 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma z trestného střílení (0:1)
00:01 Úvodní bule pro Benešov
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 10. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se ve 20 hodin utká domácí Florbal Primátor Náchod a hosté SK Florbal Benešov. Očekávejte vyrovnané utkání!