3

2

5.

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
branky: 6. Matěj Švácha, 25. Jakub Mikolášek, 35. Jakub Mikolášek, 39. Filip Štědrý, N Filip Blažek - 41. Ondřej Macháček, 51. Matěj Mikšovský, 55. Jonáš Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Jan Huleš 4:6; využití: 2:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Daniel Dolák 21 - Vlastimil Skalický 30; po třetinách: 1:0, 3:0, 0:4, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #15 Filip Blažek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #15 Filip Blažek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #65 Jonáš Mikšovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #56 Matěj Mikšovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #20 Filip Štědrý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #19 Patrik Med , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:17 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #96 Filip Čáp (4:4)
54:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský z trestného střílení (4:3)
50:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #87 Adam Jakubský (4:2)
44:37 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
40:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #87 Adam Jakubský (4:1)
38:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (4:0)
38:52 Vyloučen hráč #41 Adam Pekárek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
34:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (3:0)
33:08 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
29:48 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
27:51 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
27:51 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
24:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #19 Patrik Med (2:0)
22:52 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
16:06 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
05:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #99 Jan Huleš (1:0)