• 59 58:23
    7:1
    (Středa)

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové 7:1
branky: 6. Adam Středa, 28. Jonáš Mikšovský, 36. Adam Jakubský, 38. František Donaj, 52. František Donaj, 56. Ondřej Macháček, 59. Adam Jakubský - 25. David Krása; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 15 - Brandon Bulis 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Jsem rád, že jsme dokázali navázat na předchozí zápasy. Oproti předchozím zápasům jsme dokázali hrát 60min a zasloužené vyhráli. Jsem na náchodské hráče pyšný. Teď si užijeme výhru a od zítra se připravujeme na další zápas. Je to cesta a toto byl jeden zápas, musíme pracovat dál! Díky fanouškům za podporu a soupeři za těžký zápas.
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Tak konečně v Plechárně byla pořádná atmosféra. Děkujeme naším fanouškům za neskutečnou podporu. My se jim omlouváme, že cesta bude pochmurnější. Bohužel jsme hráli až moc na krásu a nedokázali domácí beton dostatečně otevřít. Soupeři sportovně gratuluji k vítězství. My jdeme pracovat!
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:50 DERBY JE NAŠE! Náchod uštědřil hostům debakl a ukázal, kdo je v kraji jednička!
58:24 Další gól do prazdné branky, je hotovo
58:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #32 Adam Středa (7:1)
55:34 Macháček dává do prázdné branky a fanoušci hostů už si opět oblékli svá trička!
55:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #87 Adam Jakubský (6:1)
54:00 Hosté trefili horní tyč Skalického branky
52:00 Hosté hrají bez brankáře
51:48 Fáňa využívá přesilovku neskutečnou bombou od půlky!
51:47 Timeout FbC Hradec Králové
51:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #32 Adam Středa (5:1)
50:21 Náchod bude hrát první přesilovku v zápasu!
50:20 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:00 Špaček se skvěle prokličkoval mezi hráči soupeře, ale jeho střelu zlikvidoval hostující brankář
48:25 Hraje se takzvaně nahoru-dolu, vidíme spoustu šancí i střel, ale ani jednomu týmu se nedaří vstřelit branku
46:30 I gólman hostů teď pěkným skokem přes celou branku zabránil tutovce Náchoda
45:30 Skokanské číslo Vlasty Skalického!
44:20 Donaj klasicky prokličkoval středem hřiště všechny hráče hostů, ale bohužel nedokázal zakončit
43:45 Náchod ubránil i 2 volné údery z hranice velkého brankoviště!
42:00 Hosté zatím drží balónek a snaží se přijít na to, jak překonat náchodskou zeď
40:31 Náchod znovu skvěle ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:55 Náchod ubránil první část oslabení, druhá část bude pokračovat ve třetí třetině
39:30 Hosté trefili tyč Skalického branky
38:32 Kulatně řečeno to bylo velmi netradiční vyloučení, protože hostující hráč odstřelil balónek a vyloučen byl hráč domácích za zdržování hry
38:31 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry
37:43 Donaj umlčel všechny neplatící diváky a bylo slyšet pouze, jak hrají jesličky gólmana hostů!
37:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (4:1)
35:32 Jakubský posílá svůj tým do dvoubrankového vedení díky pohotové dorážce po nejistém zákroku hostujícího brankáře!
35:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #12 Daniel Kříž (3:1)
33:20 J. Mikšovský se po efektní otočce dostal do střelecké pozice, ale Bulis jeho následnou střelu nakonec vyrazil
31:25 Dnešní utkání sleduje 157 diváků! (Včetně zhruba dvacítky fanoušků hostů, kteří odmítnuli zaplatit vstupné...)
29:30 Nejdřív Čečetka a potom i Prause skvěle zablokovali střely hostujících útočníků
28:00 Čečetka trefil boční síť!
27:02 Brácha na bráchu a Náchod opět vede! Jonáš si dvakrát prohodil obránce hostů a nekompromisně zakončil!
27:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:1)
25:15 Hosté jsou zatím ve druhé třetině více na míčku
24:16 Hosté se prosazují po chaotické šermovačce v domácím brankovišti, stav utkání je vyrovnaný
24:15 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #33 Milan Koubek (1:1)
23:45 Donaj blokuje jednu střelu za druhou, dnes přes něj neprojde ani molekula vzduchu!
23:20 Teď střílel M. Mikšovský po samostatném úniku
22:25 Svoboda získal míček, vyběhl do útoku a ještě zatopil Bulisovi dobrou střelou
20:30 Špaček vyslal nebezpečnou střelu hned na začátku třetiny
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 2:4
19:26 Náchod hraje opět v plném počtu po fantasticky ubráněném oslabení
18:30 Donaj na poslední chvíli vypíchnul míček z čepele soupeře
17:27 Hosté budou hrát 2 minuty v početní převaze
17:26 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
16:55 Další parádní bloky náchodské obrany
15:00 Náchod rozehrával 2 volné údery za sebou, bohužel ani jeden neskončil za zády bývalého brankáře Náchoda, Bulise
14:00 Další důležitý blok Dalibora Vláška!
13:30 Křížův střelecký pokus mířil tešně nad Bulisovu branku
13:00 Mohli jsme vidět první tvrdý střet u mantinelu, pořadatelé dnes budou mít opravdu hodně práce
12:30 Neskutečný Špaček teď získal míček a uklidnil situaci před brankou
11:00 Náchodská obrana funguje zatím skvěle a hosté se zatím nedostali vůbec k ničemu
09:10 Náchod vytváří tlak na obranu soupeře a za posledních pár minut vyslal několik nebezpečných střel
07:20 Středa vyslal další nebezpečnou střelu od půlky hřiště, tentokrát si s ní hostující brankář poradil
05:23 Náchodští utišili "kotel" hostů a dostávají se vedení!
05:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:0)
04:30 Čečetka je po dlouhém zranění opět na hřišti
03:45 Hostům se nepovedla rozehrávka volného úderu, na míčku je Náchod
02:50 Skalický zaznamenal první zákrok
01:55 Hosté kombinují na své polovině
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 12. kola Národní ligy západ. V regionálním derby se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hosté z Hradce Králové. Očekávejte fanouškovsky atraktivní a vyhrocený zápas!