6:7
    Jan HULEŠ
    (Kuhajda)

TJ Sokol Jaroměř - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:7p
branky: 6. Michal Janeček, 16. Michal Janeček, 33. Filip Krigovský, 35. Daniel Kroupa, 40. Daniel Kroupa, 57. Daniel Sedláček - 2. Jakub Mikolášek, 6. Filip Štědrý, 10. Pavel Šimeček, 13. Ondřej Kuhajda, 16. Pavel Šimeček, 42. Pavel Šimeček, 65. Jan Huleš; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5 + Daniel Sedláček OS:3; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 18 - Daniel Dolák 18; po třetinách: 2:5, 3:0, 1:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Balcar Roman (Asistent trenéra): Vstup do zápasu se nám nepovedl a nešťastné dve branky do vlastní sítě pomohli soupeři ve vedení v zápasu. Ve druhé třetině jsme několikrát hráli v početní nevýhodě a soupeře jsme nenechali vystřelit na branku. Herně jsme se zvedli a zápas vyrovnali. Třetí třetinu odehráli oba týmy ve vysokém tempu a fanoušci si přišli na své. Měli jsme několik vyložených šancí, které měly skončil gólem a zápas byl rozhodnutý do šedesáti minut. Nestalo se a Plzeň byla nakonec v prodloužení šťastnější. Děkujeme divákům za přízeň !!!
65:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Čekali jsme náročný zápas a rozhodně se to potvrdilo. První a třetí třetinu jsme zvládli velmi dobře a jsem rád, že vezeme domů o bod více. Děkuji našim fanouškům za krásné fandění.
65:00 Střely v prodloužení: 3:3
64:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:7)
63:40 Daniel Škěřík se teď dopracoval k zakončení ale neúspěšně
62:30 Jaroměř se teď dostala do obrovské šance ale Daniel Dolák chytá vše co může
61:00 Hra se přelívá ze stranny nastranu rychlý florbal jak jsme ho mohli vidět doposud
60:01 Zahájení prodloužení vyšlo lépe pro Plzeň, která si drží míček na svých holích
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:50 Konec plných vášnivých momentů a budeme mít šanci vidět prodloužení
56:56 Daniel Sedláček teď nádherně provětral roh Daniela Doláka a srovnal stav
56:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #24 Vojtěch Výborný (6:6)
56:55 Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
56:55 Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
56:38 Jaroměř se předčaně radovala z gólu, který nebyl uznaný
55:40 Michal Futschik teď naservíroval tatřka míček na solo únik Danielu Sedláčkovi, který minul branku pouze o pár centimetrů
54:09 Již minuta uběhla od trestu Hofmana a tým domácích drží stav 5:6
53:09 Jiří Hofman si teď nachvilku odpočine na trestné lavičce a bude doufat v úspěšnou přesilovku svého týmu
53:08 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
53:00 Čas utíká a Jaroměř se snaží dorovnat
52:15 Již druhá zlomená hokejka Plzně to zamrzí nejednoho hráče florbalu
50:34 Tým domácích se snaží dostat do předbrankového prostoru ale obránci Plzně jsou nekompromisní
49:00 Obránci Jaroměře likvidují jednu střelu za druhou což Plzni moc nevyhovuje potřebují hrát na balónku aby mohli z tohoto zápasu získat 3 body
45:40 Střela Daniela Kroupy si teď našla skulinku mezi hráčemi ale branku bohužel nevstřelil
44:35 Michal Janeček se snažil přehodit gólmana hostí ale ten se mrštným zákrokem ohnal po balónku a nedovolil srovnání
42:50 Ve velké příležitosti se ocitl Michal Janeček kdy ze vzdálenosti 10 metrů netrefil těsně branku
41:33 Pavel Šimeček s menším štestím teď protlačil balónek za Futschikovy záda a vrací vedení hostím
41:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #37 Adam Stejskal (5:6)
40:50 Jaroměř hraje zatím zopdovědně nehrnese do žádných nebezpečných akcí při, kterých by mohli ztratit balónek
40:01 Zahajení poslední třetiny zakládní hrací doby a my vídíme první šanci pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 5:2
39:57 Rychlá přihrávka na střed hřiště znamená srovnání před koncem třetiny a nejlepší možný výsledek pro domácí
39:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (5:5)
39:00 Zlomená hokejka Jakuba Mikoláška
38:00 Atmosféra hostne po neodsouzeném zákroku Blažka a fanoušci to dávají najevo pískotem
36:39 Rozhodčí si k sobě zavolal oba kapitány a po delší debatě se nebude vylučovat
36:38 Daniel Sedláček schytal zásah do hlavy což se nelíbí nikomu v hala a hráč hostí si je věděm že zde může dostat vyšší trest
35:15 Michal Nožička při návratu do obranného pásma srazil hráče hostí a dostáva svůj tým do početní nevýhody
35:14 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
34:51 Na potřetí ale přeci jen Daniel Kroupa dává na 4:5
34:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
33:30 Jaroměřští fanoušci ožily po gólu domácích  a neslyšíme ani pískání rozhodčích
32:15 A je tu gól domácích Filip Krigovský prostřelil gólmana hostí a snižuje náskok na pouhých 2 branek
32:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:5)
32:00 V pořadí již třetí početní výhoda Jaroměře, která se již zdá být největší šancí pro domácí
31:12 Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
30:30 Plzeň na balónku zkoušela nahodit do do předbrankového prostoru ale neúspěšně
28:10 Michal Nožička teď předvedl svou rychlost a mršnost kdy po dobu 45 sekund držel balón na své holy a výrazně pomohl svého týmu
27:08 Hra 4 na 4 Michal Janeček si pustil pusu na špacír a dostává 2 minuty za hloupé kecy
27:07 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
25:42 Jaroměř si opět poměří síly s obranou soupeře protože mají další přesilovku
25:41 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
25:00 Michal Janeček z rohu přihrával na Daniela Kroupu, který promáchl
23:21 Plzeň přežila své oslabení bez jakékoliv větší hrozby na branku
21:20 A první přesilovku si zahrají i domácí a při této přesilovce se domáci músí pokusit snížit náskok soupeře
21:11 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
20:10 Plzeň se opět ocitla v dobré situaci ale Jaroměř se nenechala zaskočit a odráží útok
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:59 Máme tu konec a celkem dramatický závěř třetiny.
18:45 Mikuláš Futschik teď podržel svůj tým kdy na něho mířil hráč po úniku a zachytil prakticky jistou gólovou příležitost
17:05 Po gólu Jaroměře se celý tým probudil a hráči začali hrát tak jak je známe což se líbí nejen fanouškům
15:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:5)
15:50 Po obdrženém gólu se Jaroměř vzchopila a přepnula na rychlejší tempo a těží z toho ovoce
15:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #99 Jan Huleš (1:5)
14:45 Fair-play gesto teď předvedl Daniel Kroupa kdy po souboji rameno na rameno zvedl svého soupeře ze země
12:39 Ze standartní situace se teď prosadil Ondřej Kuhajda a navyšuje náskok hostí
12:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (1:4)
12:00 Plzeň si teď mohla navýšit náskok na 3 branky ale Daniel Škěřík byl na správném místě
10:45 Jiří Hofman zkoušel backendem překvapit gólmana soupeře ale byl připraven
09:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
08:40 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:00 Daniel Kroupa teď v rohu soupeře předvedl spíše hokejový zákrok než florbalový
07:00 Jaroměř kombinuje na své polovině a snaží se najít skulinku v obranně soupeře ale zatím marně
05:16 Rychlé dva góly na obou stranách nejdříve se radoval tým domácích ze srovnání ale Plzeň si bere opět vedení na své hole
05:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:2)
05:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (1:1)
04:50 Daniel Kroupa se teď ocitl v dobré situaci ale trefil jen golmana hostí
03:20 Tým hostí má zatím míček pod kontrolou, ale Jaroměřská obrana zatím odolává
01:53 A úvodní branku si připsal Jakub Mikolášek po úniku 3 na 1
01:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (0:1)
01:20 Marek Hejcman z týmu domácích zachytil míček na útočné polovině soupeře ale nemohl se dopracovat ke střele
00:10 První střela dne jde na branku domácích ale Mikuláš Futschik bez větších problému chytá
00:01 Úvodní buly zápasu jde pro tým domácích
00:00 Krásný pěkný večer dámy a pánové je mi ctí vás přivítat u 16. kola Národní ligy skupiny-západ mezi TJ Sokol Jaroměř a FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň