(Korych)
  • 60 59:31
    2

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 4:2
branky: 50. Jan Kolář, 52. Marek Korych, 56. Marek Korych, 60. Jan Zoufalý - 42. Michal Janeček, 44. Milan Sucharda; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Zetek 33 - Jiří Veinfurter 30; po třetinách: 0:0, 0:0, 4:2
60:00 Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí): Dvě třetiny marných pokusů obou týmů o vstřelení branky. Dvacet osm diváků si nakonec počkalo do třetí třetiny, kdy jsme se začali prosazovat a šli do vedení. Nepodařilo se nám však posledních deset minut a tím jsme si prohráli zápas. Příležitost odčinit porážky z posledních dvou zápasů máme už příští týden proti Hradci. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Asistent trenéra): Hezký a férový zápas z obou stran, který se musel líbit. Od všech našich kluků to bylo poctivě odmakáno a neměli jsme ani výpadek ve výkonu a koncentraci. Po celou dobu nás trápila koncovka a nemohli jsme se prosadit. Posledních deset minut jsme výrazně zabrali a naštěstí nám to tam začalo padat. Za mě zasloužené vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalším průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (4:2)
59:31 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
58:22 Zetek teď podržel ORKU
57:46 Jaroměř v šesti
57:18 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:35 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (3:2)
55:35 Seibert teď našel neuvěřitelnou přihrávku přes celé hřiště
53:35 Střet a výměna názorů Horčičky se Seibertem
51:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (2:2)
51:00 Pokud ORKA prohraje dnešní utkání, odvolám vedení, pár hloupých fanoušků mi tvrdí, že nemůžu, ale já to udělám!
49:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:2)
49:39 Kramel proběhl Kolářovu střelu a ta propadla až do branky
48:44 Zetek teď předvedl neuvěřitelný výhoz, kterému nemůžou uvěřit ani jeho spoluhráči. Jaroměř na balonku...
47:59 Zoufalý sám před brankařem neuspěl se svou backhandovou kličkou
46:44 Doutnáč ze slibné pozice do bloku
45:30 Duo Zoufalý - Korych M. utkání ještě nevzdávají a vymýšlí jednu akci za druhou
45:00 Zetek chytá další střelu
44:23 Na hráčích ORKY momentálně leží deka, dokáží se zvednout a udělat ještě něco s utkáním?
43:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #88 Jiří Hofman (0:2)
43:33 Tichý napřáhl ze své poloviny a jen těsně míjí branku
41:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:1)
40:02 Ruka rozhodčích letí nahoru, bude se vylučovat
40:00 Střely ve 2. části: 14:15
38:37 Další, dnes již asi miliontá střela do bloku
38:11 Špalek do bloku
36:15 Zoufalý byl teď nejblíže brance, z osy trefil jen tyč odkryté branky
35:07 GOOOOOOL, zakřičela si plná hala, protože je už nebavilo čekat na 1. gól. Stav utkání stále 0:0
34:33 Ukázkový návrat Sedláka
33:56 ORKA v pěti
31:55 Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
30:01 Zetek dnes opravdu chytá jak, kdyby si dal před utkáním 2 Marťánky! Další skvělý zákrok.
29:18 Zetkův pupík opět v akci a útočí na dnešní MVP
28:18 Utkání se začíná vyostřovat jak na hřišti, tak na střídačkách. Máme tady naše klasické derby s Jaroměří jak ho známe:
27:30 Začínám se obávat že při stavění hřiště zapomněla pořadatelská služba branky v kumbále
26:10 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #24 Vojtěch Výborný.
26:09 Zetek svým skluzem sestřelil útočícího hráče a bude následova trestné střílení
25:50 Hostujicí braknář ve 2. třetině zatím bez vážného ohrožení.
24:34 Zetek zneškodňuje další střelu
23:57 Ve 2. třetině je lepším týmem Jaroměř
22:34 Kramel do bloku
22:16 Seibert teď v rohu poslal nebezpečně k zemi jednoho z hostujicích hráčů, ten zůstává ležet na zemi
21:28 Orka i díky přesilovce zatím Jaroměři nepůjčila balonek
20:00 Střely v 1. části: 7:11
20:00 Tento zápas vzbudil zájem u mnoha žen, jelikož takováhle 20ti minutová předehra se jen tak nevidí.
19:56 Špalkova střela nad!
18:54 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou
18:52 Zetek výborně nadvakrát
17:47 Goll hledal před brankou Doutnáče, ten balonek ve vzduchu netrefil
15:51 Hraje je nyní nejčastěji přerušována ve středu hřiště drobnými fauly
13:57 Doutnáčova střela míjí pravou tyč
13:03 Seibert si svojí bojovností i pro jeho překvapení došel pro faul
12:24 Máme zde zápas výtečných obran nebo impotentních útoků?
10:58 Hra začíná mít spád a tak se ve hře vyskytují více osobní souboje
09:44 Jako hlasatel gólů se dnes bojím o svoji výplatu
08:00 Jaroměr začíná být konečně taky nebezpečná a tak museli Tichý se Zetkem prokázat svůj um
05:55 Chybná rozehrávka Jaroměře poslala do samostatného úniku Špalka, ten byl zneškodněn hostujicím golmanem
05:13 Výborný přehled Doutnáče, na středu našel svého spoluhráče, kterému střela sjela
04:20 Bleskurychle rozehraná standartní situace Zoufalým, jeho střela končí na spojnici
03:56 Zadák čistě zneškodnil slibně vyvíjející se útok hostí
02:44 Na balonku stále ORKA
01:28 Crossovou nahrávku z voleje trefuje Zoufalý, střela končí na hrudi hostujicího brankaře.
00:29 Úvodní radovánky s balonkem zatím prožívá ORKA