10:4
    Jan HULEŠ
    (Mikolášek)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Sokol Rudná 10:4
branky: 26. Filip Štědrý, 29. Filip Konrady, 35. Pavel Šimeček, 40. Filip Blažek, 45. Filip Štědrý, 49. Pavel Šimeček, 51. Michal Fuchs, 52. Filip Štědrý, 59. Jakub Mikolášek, 60. Jan Huleš - 17. Ondřej Šantora, 20. Antonín Pražák, 52. Jan Karásek, 57. Ondřej Šantora; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Jan Křemen 15; po třetinách: 0:2, 4:0, 6:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Po vlažné první třetině jsme udělali několik změn a naštěstí to přineslo ovoce. Soupeře jsme trochu rozhýbali dlouhou rozehrávku a hned se nám hrálo lépe. Museli jsem se na výhru namakat, ale jsem rád, že jsme i přes nepříznivý začátek zůstali koncentrovaní. Díky soupeři za zápas a díky našim neúnavným fanouškům!
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Po výborní první třetině sklapla Csaplárova past. Soupeř přidal na vyšší obrátky a nám na konci druhé třetiny došly síly. I přes několik nevynucených chci klukům poděkovat. Makali až do konce. Soupeři blahopřejeme. Děkuji i fanoušklům, kteří nás v tomto parádním počasí přišli podpořit. Jelikož nemáme sněžné skůtery, přeji všem bezpečný návrat domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #8 Jakub Mikolášek (10:4)
58:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (9:4)
57:28 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
56:06 GÓL Sokol Rudná! 8:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #18 Michal Honek (8:4)
51:26 GÓL Sokol Rudná! 8:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (8:3)
51:15 Timeout Sokol Rudná
51:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (8:2)
50:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #4 Matěj Rapp (7:2)
48:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:2)
44:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:2)
44:20 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení
42:48 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #15 Filip Blažek.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:2)
34:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:2)
33:23 Vyloučen hráč #6 František Novosad družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
29:38 Huleš v úniku face to face s brankářem hostů. Druhý zmiňovaný byl ovšem úspěšnější.
28:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (2:2)
25:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:55 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #61 Antonín Pražák, asistoval #98 Martin Kameš (0:2)
18:09 Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
17:25 I Slavie si vypracovala gólovou situaci, ta ztroskotala na finální přihrávce.
16:20 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #81 Štěpán Hanzl (0:1)
14:14 Karásek v obrovské šanci, Dolákovu branku přestřeluje.
12:43 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
12:09 Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
10:00 Hra nám zatím přináší šance obou týmů, žádná však nekončí gólem.