• 60 59:44
    3:6
    (Seibert)

SK Florbal Benešov - ASK Orka Čelákovice 3:6
branky: 4. Petr Tůma, 45. Petr Tůma, 53. Kryštof Garreis - 2. Jan Zoufalý, 26. Jakub Seibert, 46. Jaroslav Verner, 54. Marek Korych, 59. Daniel Korych, 60. Marek Korych; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:3 + Jakub Doutnáč OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Brož 32 - Aleš Zetek 29; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:4
60:00 Komentář hostů: Zápas k zbláznění- Hromady neproměněných šancí, netrefené prázdné branky, soupeř vyhazuje opakovaně balonek ze sítě a to už musí být aby padl gól. Utkání plné faulů, sekaní, vrážení a všeho možného, byl to boj. Nemohli jsme se srovnat s parketama, skákalo nám to a celkově to bylo rozhárané. S body jsme spokojeni, s projevem nikoli. Musíme zlepšit proměnování šancí. Přejeme soupeři hodně štěstí do konce soutěže. Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích: Zápas jsme si prohráli sami především neproměňováním šancí, škoda ztracených bodů. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (3:6)
58:13 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #9 Ondřej Špalek (3:5)
57:44 Timeout SK Florbal Benešov
53:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
52:00 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #91 Jakub Švarc (3:3)
47:29 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:06 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #51 Jaroslav Verner bez asistence (2:3)
44:03 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma z trestného střílení (2:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
30:48 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice - osobní trest
30:48 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
28:43 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
25:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #31 Marek Korych (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:15
13:52 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
03:39 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #20 Adam Balík (1:1)
01:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (0:1)