7:4
    Vít HEGER
    ()

FbC Hradec Králové - SK Florbal Benešov 7:4
branky: 9. Milan Koubek, 40. Vít Heger, 44. Lukáš Klouček, 47. Michael Souček, 53. Filip Hušek, 57. Milan Koubek, 60. Vít Heger - 2. Martin Poláček, 13. Martin Poláček, 43. Jonáš Vrkoslav, 59. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Brandon Bulis 10 - Ondřej Vyhnal 18; po třetinách: 1:2, 1:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes to od začátku utkání nebylo nic moc. Trápili jsme se s obranným blokem soupeře a jejich protiútoky. Ve třetí třetině jsme se konečně trochu dostali ke své vlastní hře a zápas rozhodli. Je fajn, že se nám utkání podařilo vyhrát, ikdyž se nám nedařilo. Soupeři děkuji za utkání.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Musím smeknout před svými hráči za předvedný výkon v dnešním utkání. I bez 6 hráčů základní sestavy podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:06 GÓL FbC Hradec Králové! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (7:4)
59:06 Dan Elicer vypíchl balónek v rozehrávce soupeře, střela se mu nepovedla, ale Víťa Heger zachránil a gól vstřelil do prázdné brány.
58:57 Benešov jde do 6ti.
58:36 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #28 Martin Poláček (6:4)
58:36 Domácí střelou od půlky využili přesilovku po faulu Mikyho Ryby.
58:16 Timeout SK Florbal Benešov
58:16 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
57:57 Mikuláš Ryba sám před gólmanem přestřelil bránu.
56:44 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #78 Ondřej Fous (6:3)
56:44 Milan Koubek freestylovým zakončením přehodil  gólmana a navyšuje vedení.
56:31 Hosté nyní fér rozhodnutím vrátili odpískaný aut na míčku pro Hradec.
53:40 Stažení na 2 lajny se domácím vyplatilo, jsou víc aktivnější a dokáže vytvořené šance proměňovat.
52:44 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #17 Radim Kunart (5:3)
52:44 Radimovi Kunartovi se nepovedla střela, ale záhy se z ní vyklubala asistence, když Filip Hušek z výběhu mířil přesně.
49:13 Domácí hráči jsou stále na balónku, aktivně zkouší kombinovat a vstřelit další branku. Benešovští jsou pod velkým tlakem.
46:47 GÓL FbC Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (4:3)
46:47 Víťa Heger vystřelil, gólman střelu vyrazil a Míša Souček odražený míček umístil do brány.
45:49 Domácí trenérský tandem stáhl hru na dvě lajny a vyžaduje po svých svěřencích v obraně celoploštný pressing.
43:51 GÓL FbC Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #92 Štěpán Heger (3:3)
43:51 Po krásné přihrávce vyrovnává skóre Lukáš Klouček
42:34 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav, asistoval #24 Jakub Švarc (2:3)
42:34 Hosté se prosazují dorážkou z bezprostřední blízkosti na levou tyčku Bulisovy branky.
40:01 Buly vyhrál Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:57 GÓL FbC Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #74 Filip Hušek (2:2)
39:01 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:15 Míša Souček férově odvolal 2 minutový avizovaný trest soupeře za hru vysokou holí.
36:58 Převaha Hradce je zatím jalová, nemůžou trefit bránu.
33:25 Hradec zvýšil tempo a vytváří si tlak a Benešov se zatím úspěšně brání.
30:12 Domácí v plném počtu.
30:00 Utkání je plné vyhrocených soubojů a emocí.
28:11 Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
26:25 Oba týmy v plném počtu.
24:24 Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
24:24 Hosté vypíchli Hradci míček v přesilovce a Víťa Heger hasil brejk na poslední chvíli.
23:19 Vyloučen hráč #40 Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
20:01 Buly získává Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:01 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
15:21 Hosté měli 2 příležitosti ke skórování, ale ani jednou bránu netrefili.
12:35 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček z trestného střílení (1:2)
12:35 Po faulu Štěpána Hegera hosté proměnili trestné střílení.
08:36 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:1)
08:36 Jirka Unzeitig z levého rohu nahrál před branku Milanu Koubkovi  a ten se z první  nemýlil.
03:10 Dan Elicer vystihl rozehrávku hostí a z 5ti metrů trefil gólmana do hlavy.
01:21 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (0:1)
01:21 Hosté pěknými crossy rozebrali hradeckou obranu a zakončili do prázdné brány.
00:01 Vítáme Vás z haly v Třebši na utkání 19. kola Národní ligy západ.