36
  • 36 35:32
    SFK Havířov

1. SFK Havířov B - FBC MR elektro Český Těšín B  8:6
branky: 2. Tomáš Bartel, 13. Josef Ťulpík, 19. Josef Ťulpík, 20. Karel Světnička, 22. Matyáš Hovančák, 26. Tobiáš Franěc, 33. Josef Ťulpík, 34. Josef Ťulpík - 4. Jan Stavarský, 13. Tomáš Lipovský, 16. Jan Stavarský, 19. Erik Czudek, 19. Erik Czudek, 23. Tomáš Lipovský; rozhodčí: René Nieslanik - Václav Baláž; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Tyč ?, Jakub Rudolf ? - Ondřej Starzyk ?, Jakub Mudra ?; po třetinách: 1:1, 4:5, 3:0
35:32 Timeout 1. SFK Havířov B
34:14 Vyloučen hráč #97 Matyáš Hovančák družstva 1. SFK Havířov B na 2 minuty za sekání
33:28 GÓL 1. SFK Havířov B! 8:6
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #8 Josef Ťulpík, asistoval #3 Tomáš Ficenc (8:6)
32:36 GÓL 1. SFK Havířov B! 7:6
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #8 Josef Ťulpík bez asistence (7:6)
31:06 Havířov začíná tlačit na branku Českeho Těšína
25:59 GÓL 1. SFK Havířov B! 6:6
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #24 Tobiáš Franěc bez asistence (6:6)
22:43 GÓL FBC MR elektro Český Těšín B ! 5:6
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín B vstřelil #11 Tomáš Lipovský, asistoval #56 Jiří Rusz (5:6)
21:21 GÓL 1. SFK Havířov B! 5:5
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #97 Matyáš Hovančák bez asistence (5:5)
19:12 GÓL 1. SFK Havířov B! 4:5
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #36 Karel Světnička, asistoval #24 Tobiáš Franěc (4:5)
18:49 GÓL FBC MR elektro Český Těšín B ! 3:5
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín B vstřelil #53 Erik Czudek, asistoval #7 Jakub Larysz (3:5)
18:04 GÓL FBC MR elektro Český Těšín B ! 3:4
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín B vstřelil #53 Erik Czudek bez asistence (3:4)
18:00 GÓL 1. SFK Havířov B! 3:3
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #8 Josef Ťulpík z trestného střílení (3:3)
18:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Mudra družstva FBC MR elektro Český Těšín B
16:03 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Rudolf družstva 1. SFK Havířov B
15:58 GÓL FBC MR elektro Český Těšín B ! 2:3
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín B vstřelil #16 Jan Stavarský, asistoval #8 Dominik Schön (2:3)
14:15 Začíná nám série faulu
13:36 Dneska máme už 7 míček na hřišti
13:00 Oba týmy ihned po zahájení 2 třetiny střílí gól
12:57 GÓL FBC MR elektro Český Těšín B ! 2:2
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín B vstřelil #11 Tomáš Lipovský bez asistence (2:2)
12:16 GÓL 1. SFK Havířov B! 2:1
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #8 Josef Ťulpík, asistoval #97 Matyáš Hovančák (2:1)
11:01 Tobiáš Franěc si hraje s míčkem jak kočka s klubíček nitě
08:52 Chyba v obraně Havířova ale Česky Těšín neproměnil šanci
05:20 Česky Těšín i v oslabení tlačí na Havířov
03:59 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Sekula družstva FBC MR elektro Český Těšín B na 2 minuty za sekání
03:37 GÓL FBC MR elektro Český Těšín B ! 1:1
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín B vstřelil #16 Jan Stavarský bez asistence (1:1)
01:16 Oba týmy vstoupily do zápasu velmi dobře ale SFK Havířov těží z první akce tohohle zápasu
01:14 GÓL 1. SFK Havířov B! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #58 Tomáš Bartel, asistoval #36 Karel Světnička (1:0)