6:4
    Lukáš JURNÍK
    (Křiva)

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - FBK Škorpioni Ostrava 6:4
branky: 12. Vojtěch Doffek, 12. Vojtěch Sordyl, 12. Jakub Grabiec, 15. Vojtěch Sordyl, 19. Jakub Klčo, 29. Alexandr Hošek - 8. Danny Knap, 10. Danny Knap, 13. Matyáš Vavroš, 36. Lukáš Jurník; rozhodčí: Šimon Czernek - Marek Gawlik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Jurasz -4 - Patrik Cnosta 5, Josef Hodoši ?; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 6:4
35:44 GÓL FBK Škorpioni Ostrava! 6:4
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil #27 Lukáš Jurník, asistoval #9 Lukáš Křiva (6:4)
28:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 6:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #74 Alexandr Hošek z trestného střílení (6:3)
24:00 Střely ve 2. části: 8:3
22:01 Vyloučen hráč #28 Josef Hoš družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za sekání
20:05 Vyloučen hráč #2 Karel Darek Heczko družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání
20:05 Poruba si zahraje druhou přesilovou hru.
18:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 5:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #72 Jakub Klčo, asistoval #55 Robin Havíř (5:3)
18:47 Střídání brankáře. Nový brankář #7 Josef Hodoši družstva FBK Škorpioni Ostrava
17:56 Orlová přežila přesilovku Poruby.
15:47 Vyloučen hráč #49 Michael Menšík družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za hra rukou
14:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #16 Vojtěch Sordyl, asistoval #54 Tomáš Křistek (4:3)
12:32 GÓL FBK Škorpioni Ostrava! 3:3
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil #23 Matyáš Vavroš, asistoval #27 Lukáš Jurník (3:3)
12:32 Máme opět vyrovnáno, prosazuje se Vavroš!
12:00 Střely v 1. části: 7:4
11:58 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 3:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #81 Jakub Grabiec, asistoval #74 Alexandr Hošek (3:2)
11:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #16 Vojtěch Sordyl bez asistence (2:2)
11:23 V rozmezí pár vteřin máme vyrovnáno!
11:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #14 Vojtěch Doffek, asistoval #66 Tomáš Kupczak (1:2)
09:47 GÓL FBK Škorpioni Ostrava! 0:2
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil #24 Danny Knap, asistoval #27 Lukáš Jurník (0:2)
09:47 Danny Knap využívá rychlý brejk a zvyšuje na 2:0 z pohledu hostující Poruby.
07:04 GÓL FBK Škorpioni Ostrava! 0:1
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil #24 Danny Knap, asistoval #99 Pavel Csank (0:1)
07:04 V čase 7:04 se po kuriozním gólu přes celé hřiště prosazuje Danny Knap a otevírá dnešní skóre.