• 36 35:50
    4:4
    (Szturc)

1. FBC Karviná - FbC Coyotes Jablunkov  4:4
branky: 12. Kryštof Szotkowski, 21. Dorian Calabro, 24. Matěj Matykiewicz, 36. Dorian Calabro - 15. Marek Hermann, 23. Jonáš Babáček, 25. Patrik Byrtus, 27. Jonáš Babáček; rozhodčí: Dennis Richard Martinek - Marek Gawlik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Pieter ? - Daniel Liss ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:2
35:50 GÓL 1. FBC Karviná! 4:4
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #24 Dorian Calabro, asistoval #17 Tobiáš Szturc (4:4)
35:50 Jablunkov dostává smolný gól 10 sekund před koncem.
30:20 Hra je ve vysokém tempu, dlouho jsme neměli přerušení.
26:26 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #30 Jonáš Babáček, asistoval #9 Jan Husník (3:4)
24:52 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #44 Patrik Byrtus, asistoval #10 Vojtěch Sikora (3:3)
24:52 Jablunkov dokázal vyrovnat díky dobrému důrazu před bránou soupeřů.
24:00 Tento zápas je velmi vyrovnaný oba týmy mají mnoho šancí, ale Karviná dokázala dát za dvě třetiny o jeden gól více než Jablunkov.
23:12 GÓL 1. FBC Karviná! 3:2
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #73 Matěj Matykiewicz, asistoval #19 Kryštof Szotkowski (3:2)
22:27 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #30 Jonáš Babáček, asistoval #97 Filip Czudek (2:2)
21:31 Vyloučen hráč #7 Tomáš Kubicius družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za sekání
20:37 GÓL 1. FBC Karviná! 2:1
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #24 Dorian Calabro, asistoval #21 Tobiáš Barczok (2:1)
20:37 Karviná davá gól jednu sekundu po zkončení přesilovky.
18:36 Vyloučen hráč #30 Jonáš Babáček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
15:22 Vyloučen hráč #23 Michal Mazur družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za sekání
14:43 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 1:1
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #7 Marek Hermann, asistoval #97 Filip Czudek (1:1)
14:43 Marek Hermann vstřelil gól z pravé části řiště do dolní levé části brány přesně pod ruku.
11:03 GÓL 1. FBC Karviná! 1:0
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #19 Kryštof Szotkowski bez asistence (1:0)
11:03 Z chyby v obraně Jablunkova Karviná vstřelila první branku v zápase.
08:12 Oba týmy se dostávají do obrovských šancí, ale zatím ještě nikdo nedokázal proměnit.
05:07 Hra je v každé chvíli na jíne straně hřiště, oba týmy se saží střelit první gól.