• 33 32:51
    2:6
    ()

FBK Škorpioni Ostrava - 1. SC BOHUMÍN 98 2:6
branky: 24. Maxim Prokop, 27. Danny Knap - 1. Petr Šeliga, 7. Jan Vicher, 10. Václav Klus, 21. Jiří Kuldánek , 23. Václav Klus, 33. Erik Pospíšil; rozhodčí: Radim Heiser - Jakub Čermák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Hodoši ? - Adam Kubík ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 9:12
35:27 Na tribuně se objevily snad 3 nebo 4 mexické vlny. BOHUMÍN ŽIJE!!!
35:00 Minuta do konce. To už vypádá slibně.
32:52 Ze skvělého tlaku Bohumín střílí gól. Hluk na hale byl tak obrovský, že po zápase si většina lidí místo piva zajde radši k ušnímu. Na střely pro vedoucí tým 11:7
32:51 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 2:6
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #18 Erik Pospíšil bez asistence (2:6)
31:32 Trenér škorpionů je napnutý jako guma od trenek.
31:00 5 minut do konce. Napětí na hale by se dalo krájet, či dokonce řezat motorovou pilou.
29:14 Richard kaňok, zdejší Filip Forman, se ukličkoval za bránou soupeře.
28:03 Zhruba 8 minut zbývá do konce zápasu a skóre je stále pro Bohumín. Většina lidí na tribuně si přeje, aby to tak už zůstalo.
27:11 Bohumín by svou střelou netrefil snad ani házenkářskou bránu.
26:04 GÓL FBK Škorpioni Ostrava! 2:5
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil #24 Danny Knap, asistoval #72 Matěj Papajík (2:5)
25:09 Vyloučen hráč #23 Václav Klus družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za zdržování hry
24:00 Střely ve 2. části: 4:10
23:59 GÓL FBK Škorpioni Ostrava! 1:5
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil #18 Maxim Prokop, asistoval #17 René Gilar (1:5)
23:31 Bohumín v plném počtu.
22:07 Tak gól přinesla, ale na druhé straně.
22:06 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:5
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #23 Václav Klus bez asistence (0:5)
21:46 Přinese 2. přesilovka Ostravy gól, nebo aspoň více střel na bránu?
21:31 Vyloučen hráč #18 Erik Pospíšil družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:14 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #21 Jiří Kuldánek , asistoval #15 Jan Giecek (0:4)
18:42 Na střely zatím v 2. části pro Bohumín 5:2.
17:49 Richard Kaňok už dnes podruhé nastřeluje horní tyč.
17:15 Kluci vedoucího týmu výborně blokují střely soupeře.
15:35 Občas si připadám, jakoby zápas posuzovali 3 rozhodčí. 2 na hřišti a 3. je pořád opravuje ze střídačky Ostravy.
13:30 Bohumín se málem dostal k zakončení. Soupeř však balónek, který skákal poblíž brány odpálil pryč.
12:02 Přesilovka Ostravy přinesla jen 1 střelu.
12:00 Střely v 1. části: 5:14
10:02 Vyloučen hráč #27 Petr Šeliga družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za blokování florbalky
09:15 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:3
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #23 Václav Klus bez asistence (0:3)
09:00 3 Minuty do konce 1. třetiny.
07:35 Na střely stále pro Bohumín 10:3. Tomuhle ukazateli se podobá i herní projev.
06:28 Halou se neozývají pokřiky Bohumína, ale pouze hlasité připomínky trenéra Ostravy.
06:25 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #20 Jan Vicher, asistoval #18 Erik Pospíšil (0:2)
04:28 Na tribunu kluky z pořádajícího města přišla podpořit i početná skupina dorostenců a juniorů. (2) A stejný počet jich sedí taky na zapisovatelském stolku.
04:02 Kaňok měl možnost jít do samostatného úniku. Příležitost však prováhal.
02:47 Bohmín rozehrával standartní situaci asi 2 m před velkým brankovištěm. Soupeř však pokus zablokoval a tak skóre zůstává 0:1 pro Bohumín.
02:25 Kamil Uszko předvedl svělý hit.
00:57 Bohumín nenavazuje na 1. třetinu minulého utkání a už 1. minutě odskakuje na rozdíl jednoho golu. Na střely zatím pro bohumín 4:0.
00:56 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:1
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #27 Petr Šeliga, asistoval #12 Kamil Uszko (0:1)