5:10
    Albert BAŤA
    ()

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC ORCA KRNOV 5:10
branky: 3. Eliáš Sedláček, 8. Adam Horák, 17. Dalibor Hruška, 21. Eliáš Sedláček, 32. Dalibor Hruška - 1. Štěpán Imrich, 5. Adam Kryštof Edelsberger, 13. Albert Baťa, 18. Tomáš Melcr, 18. David Petroš, 19. Tadeáš Stříž, 20. Petr Adam Přikryl, 29. Štěpán Imrich, 31. Štěpán Imrich, 34. Albert Baťa; rozhodčí: Radek Černý - František Šuly; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vít Klímek ? - Matyáš Cimbál -5; po třetinách: 2:2, 2:5, 1:3
35:59 Koneeeec
33:41 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #18 Albert Baťa bez asistence (5:10)
33:41 uuuuuuuuu Baťa vymetl snad všechny pavučinky, neskutečný gól.
33:09 Stříž orazítkoval ruku Wolfové.
31:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #16 Eliška Wolfová (5:9)
31:26 Hruška využil zaváhání Orcy a prostřelil rozestavěnou zeď.
30:40 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #29 Štěpán Imrich, asistoval #35 Jakub Bedaň (4:9)
30:40 Hattrick hero Štěpááááááán.
29:39 Opět skvělý návrat Stříže.
28:08 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #29 Štěpán Imrich, asistoval #32 Tomáš Melcr (4:8)
28:08 Štěpa dal gól.
26:30 Brejk Opavy hasí Stříž.
22:49 Pískej konec, už máme nachystaný playlist na přestávku...
20:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #4 Eliáš Sedláček, asistoval #34 Dominik Řehula (4:7)
20:37 Krásná Sedláčkova střrela zajela pod horní tyč branky.
19:13 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:7
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #45 Petr Adam Přikryl, asistoval #22 Jakub Chmelíček (3:7)
19:13 Brankostroj Orcy přidává další gól.
18:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #72 Tadeáš Stříž, asistoval #32 Tomáš Melcr (3:6)
18:51 Táda vystřelil.
17:32 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #37 David Petroš, asistoval #13 Martin Koláček (3:5)
17:32 Atmosféra v hale na bodě mrazu, nicméně 2 góly Orcy se počítají a rázem je to 3:5.
17:11 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #32 Tomáš Melcr, asistoval #30 Adam Kryštof Edelsberger (3:4)
16:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #4 Eliáš Sedláček (3:3)
16:01 Hruška na milimetr přesně k tyčce a Opava vede.
13:12 Tak to máme 1:1 na neuznané góly..
12:52 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #18 Albert Baťa, asistoval #31 Šimon Mamula (2:3)
12:52 Mamula z poza  brány našel volného Baťu, a ten padáčkem překonává gólmana.
11:00 Irmich vyslal bombu z půlky, ale po diskuzi rozhodčích nebyl gól uznán.
10:12 Nahoru dolů, bez větší šance.
07:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #56 Adam Horák, asistoval #20 Vladimír Psota (2:2)
07:24 Z dvouminutového trestu bylo jen 36 vteřin. Šíma je zpět ve hře a máme srovnáno.
06:48 Vyloučen hráč #31 Šimon Mamula družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
06:48 Nejmenší a nejzlejší muž (chlapec) utkání si k nám jde odsedět 2 minuty za sekání.
04:56 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #30 Adam Kryštof Edelsberger, asistoval #22 Jakub Chmelíček (1:2)
04:56 Edelsberger střelou na bližší tyčku přidává další gól.
02:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
02:32 Střela - gól a máme srovnáno.
01:37 Největší akcí přesilovky Opavy byl úník Imricha. Ten kluk snad trénuje na cvilínských schodech.
00:57 Vyloučen hráč #45 Petr Adam Přikryl družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání
00:15 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #29 Štěpán Imrich bez asistence (0:1)
00:15 Štěpán Imrich vymetl pavučinku a otevírá skóre dnešního zápasu.