58
  • 58 57:13
    Aligators

Aligators Šitbořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:5
branky: 11. Iva Váňová, 12. Jolana Peterková, 28. Tereza Lengálová - 5. Bára Procházková, 11. Eva Smutná, 29. Daniela Cihlářová, 43. Marie Bartušková, 53. Marie Pelánová; rozhodčí: Jan Kouba - Martin Kozáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 35 - Nikol Krulová 31, Veronika Šplíchalová 0; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:2
60:00 Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér): První zápas sezóny, možná trochu nervozity, kdy nám to dnes moc nelepilo a bylo tam dost technických chyb. Jinak klasický zápas s nepříjemnými Aligárkami. Nám dnes fungovala dobře obrana v čele s brankářkou. Dopředu jsme působili nebezpečněji a zejména ve 3. třetině jsem měl pocit, že máme zápas pod kontrolou, právě tato část zápasu dnes rozhodla. Chválím celý tým a mám radost, že jsme do sezóny vstoupili tříbodově. Děkujeme soupeři a našim fanouškům za podporu. Hezký zbytek nědele.
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Výborný zápas za nás. Bohužel pár obraných chybek soupeř perfektně trestal a zaslouženě vyhrál. Ale za mě pozitivní zápas, holky předvedly bojovnost a sílu. V obraně zodpovědně, v útoku kreativně. Je začátek sezóny, takže chybky vypilujeme a ve zbytku sezóny nás čekají skvělá utkání.  nGratulujeme soupeři k zasloužené výhře a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.
52:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #10 Bára Brančová (3:5)
50:03 Hostující tým hraje v plném počtu
48:03 Vyloučen hráč #13 Soňa Dibelková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
42:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #15 Daniela Cihlářová (3:4)
42:11 Bartušková vyslala nádhernou bombu na bližší tyč a vymetla pavučiny v brance domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
32:01 Hra se přelévá ze strany na stranu
28:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #66 Marie Bartušková (3:3)
28:31 Tiki taka mezi Bartuškovou a Cihlářovou vyústila ve 3. gol Znojma
27:18 GÓL Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #28 Anna Balus (3:2)
27:18 Lengálová posouvá domácí do vedení
21:50 Míček zatím drží víc tým hostů.
20:01 Úvodní buly druhé části získal tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 12:16
16:12 Oba týmy stále tlačí.
11:30 GÓL Aligators Šitbořice! 2:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:2)
11:30 Peterková snižuje na stav 2:2
10:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #15 Daniela Cihlářová (1:2)
10:39 Smutná vymetla šibenici v pravém rohu
10:00 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová z trestného střílení (1:1)
10:00 Ivča Váňová snižuje na 1:1
09:59 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Veronika Šplíchalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
09:30 Díky Tereze Lengálové bude nájezd domácích
08:25 Vyloučen hráč #9 Jolana Peterková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra rukou
08:25 Hosté budou hrát přesilovou hru.
04:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #11 Eva Smutná (0:1)
04:07 Tým hostí se dostává do vedení díky Báře Procházkové.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.