57
  • 57 56:37
    FBC Přerov

Aligators Šitbořice - FBC Přerov 4:3
branky: 4. Martina Horáková, 16. Tereza Lengálová, 33. Tereza Lengálová, 54. Tereza Lengálová - 25. Gabriela Vaculová, 47. Kateřina Konopčíková, 50. Kateřina Galnorová; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 20 - Lucie Řeháková 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Bojovné utkání dneska. Nic víc, nic míň. Snažíme se o pěkný florbal, ale při každém kontaktu narazíme na pěkně tvrdý kámen. Těžko se s tím v zápase vyrovnává. Ale díky holkám za obětavý florbal a výkon, co předvedly. Teď nás čeká týden tréninku a poté druhé kolo poháru. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí): Dnes vyrovnaný zápas, bohužel jsme zase nepromněňovali šance. Díky soupeřům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:40 Lengálová (Aligators) jen o píď mijí prázdnou branku.
59:30 Hosté zkouší hru bez brankáře.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:15 Kršková (Aligators) se neprosadila ve vyložené šanci. Míček poslala nepatrně výš než bylo třeba.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:37 Timeout FBC Přerov
55:36 Ke střele se dostala Hrčková (Přerov). Sadílková chytá.
53:14 Lengálová kompletuje hattrick. Nesmíme opomenout i skvělou přihrávku Kubalíkové.
53:13 GÓL Aligators Šitbořice! 4:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (4:3)
52:50 Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím bez výraznější šance.
50:40 Oba týmy přidávají na obrátkách.
49:08 A máme tu vyrovnání. Galnorová (Přerov) se uvolnila na středu hřiště a střelou k tyči nedala Sadílkové šanci na zákrok.
49:07 GÓL FBC Přerov! 3:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #16 Kateřina Galnorová bez asistence (3:3)
47:27 Sadílková(Aligators) si připisuje další důležitý zákrok.
46:45 Oba týmy hrají v plném počtu.
46:36 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #20 Kateřina Konopčíková bez asistence (3:2)
45:48 Lengálová (Aligators) se dostala do samostatného úniku. Brankářka její střelu chytá.
44:46 Poprvé v tomto utkání uvidíme hru 4 na 4.
44:45 Vyloučen hráč #8 Iva Váňová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost
44:45 Vyloučen hráč #12 Gabriela Vaculová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
43:53 Domácím se nepodařilo proměnit konstantní tlak během přesilové hry.
43:52 Hosté hrají v plném počtu.
41:52 Vyloučen hráč #77 Eliška Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
40:30 Zaváhání  v obraně domácích se pokoušela využít Vaculová, avšak nezvládla zakončení.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:02 Buráňová (Aligators) se dostala ke střele z druhé vlny. Brankářka hostí střelu chytá.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:22 Domácí hrají v plném počtu.
35:23 Přesilovou hru si zahrají i hostující hráčky.
35:22 Vyloučen hráč #10 Sabina Mátlová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za bránění ve hře
35:05 Hamplová (Aligators) překvapila nejen všech šest diváků v hale, ale taky brankářku hostí. Vysokou střelou z poloviny hřiště trefuje břevno.
34:26 Sama před brankou se ocitla Vaculová (Přerov). Střela z první letí mimo branku.
32:19 Lengálová předvedla svůj prvotřídní střelecký instinkt.. Plácnutím do míčku při zmatku před brankou navyšuje vedení svého týmu na rozdíl dvou branek.
32:18 GÓL Aligators Šitbořice! 3:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (3:1)
31:30 Vyloučen hráč #16 Kateřina Galnorová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
30:10 Pohledná akce domácích skončila zakončením Lengálové. Hostující obrana střelu blokuje.
29:11 Němcová (Přerov) zakončuje ze střední vzdálenosti. Mimo.
27:50 Střídání hostí se snažila využít Lengálová. Její střela však míří mimo.
25:40 Váňová (Aligators) přerušila slibně se rozvíjející akci hostí.
25:15 Horáková (Aligators) střílí z oloviny hřiště. Brankářka neomylná.
24:15 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Gabriela Vaculová bez asistence (2:1)
23:50 Lengálová (Aligators) si pokryla míček tzv. na Jágra, protlačila se před branku hostí ale nedokázala zakončit.
20:35 Vaculová (Přerov) se proháčkovala obranou domácích. Následná střela míří do boční síťky.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:15 Němcová (Přerov) střelou od mantinelu prověřila pohotovost Sadílkové.
15:08 GÓL Aligators Šitbořice! 2:0
14:35 Hrčková (Přerov) netrefila z nadějné pozice branku.
13:40 Lengálová (Aligators) se dostala k dorážce, avšak mijí.
11:50 Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
10:39 Mátlová (Aligators) vyzvala Peterkovou přihrávkou před branku ke střele. Míček letí vysoko nad branku hostí.
09:30 Další zásah Sadílkové.
09:05 Sadílková vychytala samostatný únik hráčky Přerova.
07:30 Vaculová (Přerov) střílí z osy hřiště, Sadílková chytá nebezpečnou střelu z malé vzdálenosti.
05:40 Aligators vysokým presinkem znemožňují rozehrávku hostí.
03:40 Horáková se dobře zorientovala před brankou hostí a otevírá gólový účet.
03:39 GÓL Aligators Šitbořice! 1:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #69 Martina Horáková, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:0)
02:30 První zákrok si připisuje domácí brankářka Sadílková.
00:55 Kršková (Aligators) se po zmatku před brankou hostí dostala do zakončení ale šanci nevyužila.
00:30 Hraje se ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.