• 60 59:38
    6:3
    (Lengálová)

Torpedo Havířov - Aligators Šitbořice 6:3
branky: 10. Lucie Kadlecová, 14. Natali Kalábová, 23. Natali Kalábová, 29. Niki Kalábová, 33. Lucie Kadlecová, 44. Sabrina Moravcová - 22. Tereza Lengálová, 37. Veronika Martincová, 60. Veronika Martincová; rozhodčí: Adam Kiovský - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 19 - Barbora Sadílková 18; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Mrzí nás první třetina. V té jsme byli vyloženě lepší týmem, měli jsme více ze hry, ale bohužel jsem to nedokázali zužitkovat. Obecně nás opět trápilo zakončení a chyby v předbrankovém prostoru, které se soupeři podařily využít. Pozitivním prvkem pro nás může být pěkný přechod do powerplay, zakončený brankou. Holkám moc děkuji za zápal a sílu, kterou do zápasu daly. Teď to hodíme za hlavu a zítra nás čeká úplně jiný zápas. Gratuluji soupeři.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Chtěl bych poděkovat holkám za super zápas, 3 bodíky zústavají doma. Díky soupeři za pěkný zápas a ať se daří.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:38 GÓL Aligators Šitbořice! 6:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #25 Veronika Martincová, asistoval #16 Tereza Lengálová (6:3)
59:38 Hostky to zkoušely ještě bez brankáře a podařilo se jim snížit stav.
59:00 Poslední minutka.
58:33 Timeout Aligators Šitbořice
58:00 Přihrávka Brůžkové na Natali Kalábovou neprošla.
57:15 Mátlová netrefila nahrávku své spoluhráčky.
54:45 Během pár vteřin šance na obou stranách.
53:45 Sadílková po delší době zasahuje.
52:40 Zbytek utkání poměrně vyhrocený, hlavně ze strany hostů, kteří momentální skore moc neunáší.
49:30 Nyní se toho na naši krásné ploše moc neděje.
46:53 Ostrý zákrok, který naštval hostujícího trenéra.
43:16 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #40 Sabrina Moravcová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (6:2)
43:16 Moravcová měla snadnou prácí po nahrávce Kadlecové, pouze uklízela do prázdné brány.
42:28 Sadílková ve velké šanci vychytala Niki Kalábovou.
40:40 Waloszková teď zachránila přečíslení 2 na 1.
40:01 I dotřetice buly pro domácí florbalistky.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:30 Další tyčka, kterou Aligátorky nastřelily.
38:09 Waloszková nyní hrdinkou domácího týmu.
38:08 Trestné střílení družstva Aligators Šitbořice neproměnil #8 Iva Váňová.
38:08 Po faulu budou mít Aligátorky výhodu trestného střílení.
37:55 Ve velké šanci Niki Kalábové zasahuje Sadílková.
36:18 GÓL Aligators Šitbořice! 5:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #25 Veronika Martincová, asistoval #69 Martina Horáková (5:2)
36:18 Šťastná branka taky na druhé straně, ztečovaný míček končí za zády Waloszkové.
35:50 Lengálová v další šanci trefuje tyč.
34:05 Šanci na hattrick měla Kadlecová, ale místo střely se rozhodla nahrávát své kamarádce z útoku, přihrávka bohužel nebyla přesná, tady to měla vzít na sebe.
32:54 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (5:1)
32:54 Střelu Pastuškové doráží Kadlecová a halou zní pátááá.
32:10 Lengálová z blízkosti těsně minula.
30:00 Torpedo má více ze hry a momentálně nedává Aligatorkám moc šancí.
28:10 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (4:1)
28:10 Nepřehledná situace v brankovišti končí brankou, prosazuje se druhá ze sester Kalábových.
28:00 Torpedo usazené v útočném pásmu, ale zatím sledujeme pouze nahrávky.
27:02 Vyloučen hráč #16 Tereza Lengálová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
26:20 Kadlecová vybojovala rozehrávku a vzápětí mají po faulu domácí hráčky ponechanou výhodu.
25:30 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
22:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (3:1)
22:35 Sestry Kalábovy předvedly krásnou akci, po přihrávce Niki skóruje přesnou střelou do růžku její sestra Natali.
21:25 Ihned mohlo být vyrovnáno, domácí zachránila tyčka.
21:23 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (2:1)
21:19 Nepozornost domácí obrany potrestala Lengálová, která nadvakrát překonala Waoszkovou.
20:01 Druhé buly opět pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:59 V poslední minutě Aligátorky zatlačily domácí hráčky, ty se statečně ubránily.
18:45 Kadlecová zkoušela trefit levý růžek, o kousek ale minula.
17:50 Torpedo má míček pod kontrolou a vklidu se snaží dohrát povedenou třetinu.
16:00 Skvěle se dokázála vrátit domácí útočnice Kalábová a překazila nebezpečnou nahrávku.
14:45 Dalekonosná střela Váňové protáhla Waloszkovou.
13:38 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #19 Lucie Giecková (2:0)
13:38 O pár vteřin později se již nemýlila a střelou po zemi zvyšuje domácí vedení.
13:30 Natali Kalábová vystrašila Sadílkovou nebezpečnou střelou.
12:00 Kohoutková minula střelou z první.
11:12 Dobrý zákrok Kučerové zastavil přečíslení 3 na 1.
10:30 Vyrovnat se pokoušela Horáková, neprostřelila ale blokující hráčky.
09:50 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #40 Sabrina Moravcová (1:0)
09:50 Kadlecová si z hostující obrany udělala dobrý den a nekompromisně střelou pod břevno posílá svůj tým do vedení.
09:26 Martincová v dobré pozici minula branku.
07:30 Kadlecová s Pastuškovou vybojovaly rozehrávku v rohu, následně zasahuje Sadílková.
07:00 Zatím je to velmi pomalé a opatrné z obou stran.
05:00 Ryšková netrefila přihrávku Natali Kalábové.
04:30 Kučerová v obraně zazmatkovala, ale její chyba nebyla potrestána.
04:10 První šance pro domácí, Passtušková těsně minula po nahrávce Kadlecové.
02:47 Z půlky vystřelila Kadlecová, ale tato střela nemohla hostující brankářku zaskočit.
02:05 První zákrok také pro Sadílkovou po střele Pastuškové.
01:00 Aligátorky teď půl minutky v tlaku, ale žádnou šanci si nevypracovaly.
00:15 O míček ovšem vzápětí domácí hráčky přišly a Waloszková si připsala první zákrok.
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu vyhrálo domácí Torpedo a zakládá první akci.