58
  • 58 57:13
    2

Torpedo Havířov - FBC Přerov 7:4
branky: 10. Sabrina Moravcová, 43. Kateřina Galnorová, 44. Kateřina Konopčíková, 50. Andrea Pastušková, 51. Niki Kalábová, 52. Alexandra Glasová, 52. Niki Kalábová - 4. Jana Hrčková, 19. Božena Gaborová, 37. Kateřina Galnorová, 47. Darina Axmannová; rozhodčí: Ondřej Lepík - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová 8, Lucie Waloszková 7 - Gabriela Kotyzová 35; po třetinách: 1:2, 0:1, 6:1
60:00 Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí): Zápas, který jsme měli vyhrát. Bohužel jsme se ve třetí třetině zbláznili a po dvou odrazech vypadli z role a přestali hrát. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): První dvě třetiny bohužel nebyly podle našich představ. Naštěstí jsme se ve třetí třetině semkli a předvedli bojovný výkon a překllopili zápas na naši stranu, diky holkám za sílu, kterou ve třetí třetině ukázaly. Soupeři děkuji za zápas, hodně štěstí do dalších bojů a šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 18:8
59:13 Torpedo se ubránilo a již to vypadá slibně.
58:13 Přerov usazený na útočné polovině, ale zatím bez střelby.
57:13 Vyloučen hráč #14 Andrea Pastušková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
57:13 Asi poslední šance pro Přerov s tímto zápasem něco udělat.
56:34 Přerov se s vypětím všech sil ubránil.
55:40 Waloszková zastavila únik v oslabení.
54:33 Vyloučen hráč #16 Kateřina Galnorová družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
54:33 Tohle už pro Přerov nevypadá dobře.
53:31 Přerov hodně opařený vývojem třetí třetiny a nedokáže odpovědět na tento průběh.
51:39 GÓL Torpedo Havířov! 7:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (7:4)
51:39 Kalábky rozebraly obranu soupeře, krásná akce do prázdné kasy.
51:21 Timeout FBC Přerov
51:21 GÓL Torpedo Havířov! 6:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #14 Andrea Pastušková (6:4)
51:21 Hráčky Torpeda konečne začaly mířit přesně a ať Kotyzová dělá co dělá, tak teď neměla šanci. Zatím nádherná třetina v podání domácích!
50:18 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
50:18 Konečně to ségrám vyšlo a Torpedo překlápí zápas na svou stranu.
49:16 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #66 Niki Kalábová (4:4)
49:16 Rychle využitá výhoda a máme srovnáno.
49:08 Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
49:08 Natali Kalábova dnes podruhé do tyče, následně faul a přesilovka pro domácí.
47:15 Velká šance na vyrovnání, Kalábky stále bez štígra.
46:30 GÓL FBC Přerov! 3:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová bez asistence (3:4)
46:30 Z tlaku Torpeda rychlý protiútok a Přerov opět vede.
46:10 Torpedo tlačí a snaží se otočit zápas.
43:54 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Vlastní branku družstva FBC Přerov vstřelil #20 Kateřina Konopčíková (3:3)
43:54 Hodně kuriozní a nešťastné pro Přerov o dvoubrankové vedení se hráčky připravily dvěma vlastními góly.
43:43 Pastušková třikrát prověřila Kotyzovou.
43:00 Ihned měla na hokejce vyrovnání jedna ze sester Kalábových, Kotyzová chytá.
42:34 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Vlastní branku družstva FBC Přerov vstřelil #16 Kateřina Galnorová (2:3)
42:34 Torpedu pomáhá vlastní branka hráčky Přerova.
41:55 Zatím hodně nepřesností z obou stran.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lucie Waloszková družstva Torpedo Havířov
40:00 Třetí buly pro domácí a Torpedo má 20 minut na odvrácení překvapení.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:20 Zaparkovaný autobus + Kotyzová stále nepřekonán.
38:15 Zatím nepovedená přesilovka.
37:05 Vyloučen hráč #77 Eliška Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
37:05 Vzápětí přesilovka také pro Torpedo, snad se stejně vydaří.
36:45 GÓL FBC Přerov! 1:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #16 Kateřina Galnorová, asistoval #22 Darina Axmannová (1:3)
36:45 Přesná střela do růžku, Přerov proměňuje přesilovku.
36:09 Teď pasaž ve které vidíme souboj kdo koho více zboří.
35:43 Němcová těsně mimo.
35:11 Vyloučen hráč #28 Alexandra Glasová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:11 Zbytečný zákrok a přesilovka pro Přerov.
34:55 Torpedo nyní drtí Přerov, Kotyzová je hrdinkou svého týmu.
33:10 Kotyzová stále bezchybná.
31:25 Hra přerušena po zranění jedné z hráček Přerova.
30:55 Natali Kalábová do tyče, stále bez štěstí na své hokejce.
29:30 Kotyzová v souboji z očí do očí vychytala Natali Kalábovou.
27:53 Torpedo se bez větších komplikací ubránilo.
26:55 Až teď se hosté usadili v útoku.
26:35 Zatím v ní hraje ovšem Torpedo.
25:53 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
25:53 První přesilovku si zahraje také Přerov.
25:00 Zatím stejná písníčka, Torpedo tlačí a Přerov hrozí z protiútoků.
21:51 Hráčky Přerova vše zblokují.
20:55 Pohledná akce sester Kalábových, těsně nad, zatím se našim ostrostřelkám moc nedaří.
20:01 Druhé buly tentokrát pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:59 Torpedo se ještě pokoušelo vstřelit gól do šatny, ale hosté se dokázaly ubránit.
19:08 Natali Kalábová měla odkrytý vrch branky, těsně minula růžek.
18:14 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #25 Gabriela Kotyzová (1:2)
18:14 Teď nevím co obrana domácích vymyslela, každopádně obrovská chyba potrestána, hosté se prosazují v oslabení.
18:11 Střela Kučerové lapena.
17:15 Kalábová do boční sitě v následném rychlém protiútoku mířila Němcová mimo.
16:46 Kotyzová se nenudí a má jeden zákrok za druhým.
16:17 Vyloučen hráč #6 Jana Hrčková družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra rukou
16:17 První přesilovku v zápase si zahrají domácí.
16:00 Torpedo stále na útočné polovině, zatím bez úspěchu.
13:50 Domácí v tlaku, Přerov se statečně brání.
12:50 Dorážka Pastuškové do boční sítě. Následně přestřelila Marečková.
12:00 Ztečovaná střela Natali Kalábové o kousek nenašla cíl.
11:40 Pohodový zákrok Jalcsové.
09:33 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #40 Sabrina Moravcová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:1)
09:33 Moravcová měla snadnou prácí a vyrovnává stav zápasu.
07:45 Torpedo tlačí, ale zatím nedokáže najít recept na obranu Přerova.
06:30 Akci sester Kalábových zastavuje Kotyzová.
05:30 Pastušková pouze do konstrukce.
05:13 Ne moc povedená přihrávka, která našla pouze diváka na tribuně, Torpedo bude mít rozehrávku.
03:54 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #6 Jana Hrčková, asistoval #21 Anna Němcová (0:1)
03:54 Hrčková přesně do pravého růžku a hosté, možná trochu překvapivě, jdou do vedení.
02:30 Marečková backhandovou střelou těsně nad.
02:00 Dvě šance hostí vychytala Jalcsová.
01:30 Natali Kalábová prokličkovala přes skoro celé hřiště, ale na Kotyzovou v brance Přerova nevyzrála.
00:30 Míček po chvilce ztratili a domácí jsou tu s první útočnou snahou.
00:01 Úvodní buly tohoto utkání, které se hraje za krásného slunečného dne, vyhrál tým Přerova.