58
  • 58 57:40
    Torpedo

Torpedo Havířov - K1 Florbal Židenice 5:6
branky: 9. Kateřina Zavadilová, 30. Lucie Kadlecová, 31. Niki Kalábová, 39. Natali Kalábová, 48. Natali Kalábová - 1. Veronika Králová, 2. Natálie Janečková, 11. Monika Jahodová, 19. Petra Bílá, 39. Petra Bílá, 40. Monika Jahodová; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 16 - Anna Kratochvílová 15; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:0
60:00 Komentář hostů Starý Jiří (Trenér): Dnes rozhodla hned první třetina, kterou jsme na můj vkus ale neodehráli vůbec ve správném tempu. Od druhé třetiny jsme dokázali hrát v intenzitě kterou chceme, ale jak se nám v první třetině střelecky dařilo tak od druhé jsme nebyly schopni proměňovat téměř nic. Závěr těžký, ale zvládnutý dobře. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Bohužel nám první třetina prohrála dnešní utkání, ale bohužel, to už teď nezměníme. Děkuji holkám za předvedený výkon a za obrovskou bojovnost. Soupeřovi gratulujeme k dnešní výhře a body si vezmeme zpět u Vás.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:02 Torpedo je bez brankáře.
58:12 Poslední dvě minuty, domácí zatím nejsou na míčku.
57:40 Timeout Torpedo Havířov
56:05 Minuta přesilovky je pryč, domácí zatím jen kombinují, střel je minimum.
55:05 Vyloučen hráč #19 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
55:05 Kadlecová vykroužila od pravého mantinelu, přesně sice nezakončila, ale vybojovala alespoň přesilovou hru.
53:55 Tyč domácí branky!
53:22 Pokus ze střední vzdálenosti, Waloszková bez problémů kryje.
51:58 Unikající hráčce hostí zakončení vůbec nevyšlo.
50:07 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #28 Alexandra Glasová.
50:07 Glasová nedokázala dotáhnout blafák do úspěšného konce a míjí bránu.
49:35 Glasová ve vyložené šanci, Kratochvílová kryje.
48:47 Další příležitost sester Kalábových, domácí hráčky jsou lačné po vyrovnání.
47:37 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (5:6)
47:37 Na.Kalábová zavezla míček do útočného pásma a od levého mantinelu prostřeluje Kratochvílovou.
47:08 Vokálová z voleje nad.
44:32 Brůžková odpaluje míček směřujcí do brány, domácí drží naději na body.
43:44 Waloszková ramenem vytahuje míček nad horní tyč.
41:22 Na. Kalábová střílela zleva, střela se mezi tři tyčky nevlezla.
40:16 Marečková v ideální střelecké pozici selhala.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #64 Klára Jahodová (4:6)
39:58 Přesné zakončení rychlého přečíslení, Židenice půjdou do pauzy nakonec s dvoubrankovým náskokem.
38:54 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #14 Andrea Pastušková (4:5)
38:54 Backhandové kladivo z hole Na. Kalábové, domácí opět na dostřel.
38:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (3:5)
38:33 První pokus ještě dokázala domácí Waloszková pokrýt, následná dorážka už byla nad její síly.
34:21 Pokus Na. Kalábové zablokován, domácí pokračují na balónku.
33:40 Horní tyč domácí branky!
30:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #14 Andrea Pastušková (3:4)
30:35 Další exkluzivní pas Pastuškové za bránou, Kratochvílová zůstala na druhé tyčce, Ni. Kalábová pohodlně zakončila na tu první.
29:04 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:4)
29:04 Pastušková našla přesně Kadlecovou, její pohotová střela zaplula k pravé tyči.
28:35 Hra se nám trochu otevřela, šance jsou v rychlém sledu na obou stranách.
27:22 Další dva pokusy domácích z hranice malého brankoviště, Kratochvílová opět na místě.
26:29 Aktivní Glasová natáhla ke střele, Kratochvílová její pokus vytáhla nad.
24:32 Kadlecová našla ve slibné pozici Ni. Kalábovou, ta však nedokázala zakončit.
21:01 Waloszková nadvakrát zasahuje, při druhém zákroku vytahovala míček před dorážející hráčkou.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
18:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #28 Veronika Muselíková (1:4)
18:11 Bílá se efektivním zpracováním míčku zbavila Kučerové, v následném samostaném úniku nedala Waloszkové šanci.
17:11 Kadlecová se uvolnila od mantinelu, úspěšný blok na straně Židenic.
16:21 Ryšková si krásně zaběla na Kalábové pas, v obtížné pozici ale netrefila přesně.
15:32 Marečková si příliš dlouha zpracovávala míček, při následné střele minula nad.
13:30 Glasová ve slibné pozici těsně míjí.
10:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:3
10:48 Pohledná kombinace sester Jahodových zpoza branky, Židenice odskakují znovu o dvě branky.
08:12 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #20 Kateřina Zavadilová, asistoval #9 Hana Brůžková (1:2)
08:12 Povedená individuální akce Zavadilová, prosmýkla se hostující obranou a zakončila přesně k levé tyči.
07:07 Střela Ryškové příliš nevyšla, letěla vysoko nad.
05:25 Nepřesná rozehrávka Sobotové, hostující hráčky opět na míčku.
04:44 Ni. Kalábová zachytila míček a vyrazila do rychlého protiútoku, Kadlecová už se k dorážce nedostala.
02:57 Další velká příležitost na straně Židenic!
01:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (0:2)
01:36 Bílá našla zpoza brány Janečkovou, které se dokázala prosadit přes obránkyně domácích.
00:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1)
00:33 Další povedená kombinace Židenic na jejímž konci byla úspěšná Králová.
00:15 Úvodní pokus o střelu zblokovala domácí obrana.