1

2

3.

Torpedo Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:6pn
branky: 8. Andrea Pastušková, 18. Lucie Kadlecová, 49. Lucie Kadlecová, 52. Natali Kalábová, 55. Marika Marečková - 8. Katarína Cerchlanová, 20. Katarína Cerchlanová, 46. Veronika Praxová, 47. Kateřina Rozenbergová, 60. Michaela Schindlerová, N Sabina Slováková; rozhodčí: Ondřej Lepík - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 17 - Nikola Vanďurková 20; po třetinách: 2:2, 0:0, 3:3, 0:0
Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Tento víkend mělo zůstat doma 6 bodů, ale bohužel se tak nestalo. nDěkujeme soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Schindlerová Michaela (Vedoucí): Do dnešního zápasu jsme vstoupily se vztyčenou hlavou a s cílem sebrat  body. Po dramatické 3. třetině, kdy soupeř do toho šel s vervou jsme se nezalekly a bojovaly dál. Pochvala každé hráčce dnes v týmu, protože každá bojovala na 100%  a proto si domů vezeme 2 body. Děkujeme soupeřům a pořadatelům za zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #16 Sabina Slováková a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #14 Andrea Pastušková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #35 Vanda Fidrmucová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #40 Sabrina Moravcová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #7 Linda Hyksová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:4
64:45 Hattrick v tlaku.
64:00 Poslední minutka prodloužení.
62:00 Nyní oba týmy spíše vyčkávají na nějakou skulinku v obraně.
60:21 Waloszková chytá skoro jistý gól.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Michaela Schindlerová, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (5:5)
59:16 Waloszková nic neviděla a míček končí za jejími zády.
58:21 Na druhé straně teď podržela Waloszková.
57:35 Samostatný únik Kadlecové, hattrick ji překazila nádherným zákrokem Vanďůrková.
57:09 Blok domácí obrany.
56:00 Hattrick je nyní hodně opařený, po tom co se snadno dostal do dvoubrankového vedení jim momentálně nic moc nevychází.
54:48 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:48 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #66 Niki Kalábová (5:4)
54:48 Famózní akce! Z trestné lavice naskočila Natali Kalábová, přihrála na svou segru, ta na Marečkovou a ta uklízí do prázdné kasy. Torpedo otáčí zápas!
54:35 Torpedo oslabení přežilo.
52:35 Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
52:35 Šance pro Hattrick překlopit zápas zpět na svou stranu.
52:00 Torpedo pokračuje v náporu, dvě šance pro Kadlecovou a Kučerovou.
51:11 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (4:4)
51:11 Nedáš dostaneš se opět potvrdilo. Duo na které se Torpedo může spolehnout vyrovnává!
51:02 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #7 Linda Hyksová.
51:02 Hyksová pouze do boční sítě, Torpedo zůstává ve hře.
51:02 Hattrick bude mít výhodu trestného střílení.
49:54 Kadlecová mohla vyrovnat, proti byla tentokrát Vanďůrková.
49:30 Kučerová pouze do bloku.
48:25 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #22 Marika Marečková (3:4)
48:20 Kadlecová nadvakrát překonala brankářku Hattricku a vrací domácí do hry!
47:30 Torpedo mohlo jít 2 na 1, ale Niki Kalábová nedokázala nahrát přesně.
46:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 Kateřina Rozenbergová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (2:4)
46:41 Obrovská chyba potrestána a Hattrick se přibližuje vítězství.
45:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová, asistoval #35 Vanda Fidrmucová (2:3)
45:22 Proti této střele neměla Waloszková žádnou šanci, Praxová vymetla všechny pavučinky.
45:05 Golovou střelu Natali Kalábové vyrazila helmou Vanďůrková.
44:20 Na druhé straně v šanci minula Cerchlanová.
43:45 Kučerová střelou z první prověřila Vanďůrkovou.
42:55 Nyní je hra opatrná z obou stran.
40:45 Torpedo začalo třetinu tlakem, ale bez úspěchu.
40:01 Třetí buly pro Hattrick a jdeme do poslední třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:28 Moravcová po volném úderu minula.
38:20 Schindlerová Vendula pouze do břevna!
35:56 Na brankové čáře situaci zachránila jedna z domácích hráček.
35:33 Torpedo se také ubránilo.
34:05 Tyč po střele Skřivánkové.
33:33 Vyloučen hráč #66 Niki Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
33:33 První přesilovka pro Hattrick.
31:24 Agresivní napadání vedlo k obrovské chybě, kterou nedokázala potrestat Kučerová.
31:02 Pastuškové střela nesedla. A Brno ubránilo i druhou přesilovku domácich.
30:02 Minuta pryč a Brno brání výborně. Ve vlastním oslabení je více na míčku.
29:02 Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
29:02 Druhá přesilovka pro Torpedo, snad bude úspěšnější.
28:23 Marečková mohla postupovat sama, míček ale nezkrotila.
26:40 Hattrick se ubránil.
25:32 Skvělý zákrok Vanďůrkové! Pastušková už skoro slavila.
24:28 Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
24:28 První přesilovku v utkání si zahrají domácí.
23:53 Vanďůrková se stihla přesunout a lapit střelu Moravcové, která měla gólové parametry.
22:54 Samostatný únik vychytala pěkným zákrokem Waloszková.
22:33 Druhá třetina začala ve velkém tempu, hraje se nahoru dolů.
20:01 Druhé buly tentokrát pro domácí, jejich útok však netrval dlouho.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #75 Michaela Schindlerová (2:2)
19:52 Waloszková kroutí hlavou, takové střely by měla chytat. Hattrick dává gól do šastny a je opět srovnáno.
19:30 Brno usazené v útoku.
18:30 Šanci NIki Kalábové chytá Vanďůrková.
17:25 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:1)
17:25 Krátce před koncem třetiny dostává Torpedo do vedení Kadlecová.
16:00 Waloszková maskou chytá střelu Praxové.
14:05 Nyní je hra neučesaná z obou stran, vidíme hodně nepřesností a spíše více faulů.
12:24 Kučerová těsně minula horní růžek.
12:22 Ztečovaná střela Glasové skončila těsně mimo.
11:23 Hattrick usazený v útočném pásmu.
10:22 Pozornost Vanďurkové vyzkoušela Moravcová.
07:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #21 Kateřina Rozenbergová (1:1)
07:50 Vedení Torpeda netrvalo dlouho, Hattrick prakticky ihned vyrovnává. Cerchlanová trefila přesně horní růžek.
07:32 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:0)
07:32 Krásná akce Torpeda, Macourková z první posunula na Kadlecovou ta poté na Pastuškovou, která uklízí do prázdné brány.
06:54 Další rychlý protiútok hattricku skončil střelou mimo.
06:25 Kučerová obětavě zblokovala střelu Rozenbergové.
05:41 Waloszková vychytala brněnský únik 2 na 1.
05:10 Kadlecová těsně míjí branku Vanďůrkové.
04:46 Niki Kalábová orazítkovala tyč brněnské branky po passu Marečkové.
03:05 Kučerová zavezla míček do útočného pásma, následná kombinace nebyla přesná.
01:45 Obě golmanky si připisují úvodní zákroky, které byly z kategorie povinných.
00:01 Úvodní buly pro hostující Hattrick, jejich první útočná snaha byla poté zastavena.