2:5
    Bára PROCHÁZKOVÁ
    (Smutná)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:5
branky: 45. Jitka Romančáková, 58. Lucie Hejnová - 7. Eva Smutná, 18. Eva Smutná, 36. Daniela Cihlářová, 47. Marie Pelánová, 58. Bára Procházková; rozhodčí: Lukáš Drahný - Filip Neumann; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Monika Rubešová 10 - Nikol Krulová 13; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Nástup do první třetiny se nám podařil, jen škoda, že jsme v této pasáži neproměnili naše šance. Naopak soupeř využil jednoduchých akcí a odskočil do vedení. Do zápasu jsme se vrátili až ve třetí třetině, kde jsme díky napadání dostali soupeře pod tlak. Odrazovým můstkem pro nás byla první vstřelená branka, která nám udržela aktivní hru až do konce zápasu. Chválím holky za nasazení, jen musíme více zapracovat na prosazování tutových šancí, protože by se to utkání vyvíjelo úplně jinak. Přejeme soupeři klidnou cestu domů a děkujeme za vstřícnost hrát v těchto pozdních hodinách.
60:00 Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér): Vítězství velmi cenné tím, jak jsme k němu došli. Na náš mladý a úzký kádr předvedl vyspělý výkon, dodržoval po celý zápas plán a zahrál sebevědomě na míčku i v době, kdy se soupeř nadechoval a tlačil se na nás. Po celodenním čekání na zápas stovky kilometrů od domova jsme rádi za tři body z tohoto tripu. Děkuji soupeři za utkání v tempu a na úrovni.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
57:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #11 Eva Smutná (2:5)
57:07 Nádeníková K. nahrává Hejnové před bránu a ta backhandem snižuje skóre.
57:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #14 Katka Nádeníková (2:4)
56:55 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:06 Brejtrová bere míček na rtyňské polovině a s ním vybíhá. Její střela bohužel mířila přímo do golmanky Znojma.
49:30 Bálintová vybíhá od mantinelu a střílí. Krulová chytá.
46:22 Pelánová střílí pod ruku Rubešové a navyšuje skóre.
46:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (1:4)
44:50 Fanoušci ožívají a stoupá napětí na hřišti.
44:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková z trestného střílení (1:3)
42:44 Rubešová opět rychlým přesunem zabraňuje jásnému gólu.
42:15 Vyloučen hráč #3 Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou
40:52 Znojmo úspěšně ubránilo přesilovku Rtyně.
40:00 Střely ve 2. části: 1:5
38:52 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
35:30 Bartušková nahrává od mantinelu na Cihlářovou D. a zakončuje krásnou střelou do pravé šibenice.
35:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #66 Marie Bartušková (0:3)
32:59 Hejnová šla do brejku, ale znojemskou bránu přestřelila.
31:11 Romančáková si obehrává dvě hráčky, střílí z půlky, ale Krulová chytá.
28:55 Ve druhé třetině je hra víc a víc důrazná.
27:00 Rtyně úspěšně ubránla přesilovku.
25:00 Vyloučen hráč #11 Kateřina Svatoňová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
22:41 Bálintová vybojovala míček před znojemskou bránou, nahrává Řehákové, ale ta míček nestihla doběhnout.
20:00 Střely v 1. části: 3:5
17:30 Cihlaářová nahrává na Smutnou která backhandem zakončuje.
17:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #15 Daniela Cihlářová (0:2)
14:38 Romančáková klasicky prochází celé hřiště, ale nepodařilo se jí najít volnou spoluhráčku.
10:53 Smutná byla v jasné gólové situaci před rtyňskou bránou, ale Rubešová skvělým přesunem gólu  zabraňuje.
06:34 Smutná nahazuje ze středu před bránu. Po tečích z předbrankového prostoru padá první gól utkání.
06:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #37 Bára Procházková (0:1)
04:13 Romančáková nahrává na Hejnovou, která se tak nachází před prázdnou bránou, ale nepodařilo se jí míček zpracovat, takže šance skórovat byla v tahu.