3:5
    Kateřina BÍCOVÁ
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - EAV SK Jihlava 3:5
branky: 23. Lucie Ondráčková, 37. Jaroslava Bálintová, 37. Natali Luštincová - 14. Agáta Kalinová, 25. Tereza Vytisková, 35. Dominika Dvořáková, 56. Agáta Kalinová, 60. Kateřina Bícová; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Klára Karlíková 10 - Danny Václavků 13; po třetinách: 0:1, 3:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Ze začátku opatrné utkání z obou stran. I přesto, že nás dnes zlobilo zpracování balónku, na hřišti jsme nebyli horším týmem. O to víc je hořká prohra. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes jsme se vůbec nemohli dostat do zápasu a náš výkon byl hodně nervozní. Musím zapracovat více na klidnu a potom se určitě zlepší i hra. Děkuji hráčkám za chuť do hry. Děkujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:39 GÓL EAV SK Jihlava! 3:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová bez asistence (3:5)
57:20 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:51 GÓL EAV SK Jihlava! 3:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #35 Veronika Krčálová (3:4)
55:50 Krčálová nahrává crosovkou na Kalinovou která se tak nachází sama před bránou Rtyně a navyšuje skóre na 4:3.
54:01 Zvyšující se tempo přináší více a více agresivní hru a fauly.
51:36 Jihlava nevyužila přesilové hry, protože po dobu jejich přesilovky byla na balonu více oslabená Rtyně.
49:36 Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
44:17 Klazarová dostává nahrávku před bránu, ale její střela šla do brankářky Jihlavy.
41:14 Jihlava od začátku třetí třetiny presuje na rtyňskou bránu a Rtyni skoro nenechá šáhnout na míček.
40:00 Střely ve 2. části: 3:4
36:19 Rtyně využívá své přesilovky a snižuje skóre na 2:3. Krátce poté Luštincová vyrovnává skóre na 3:3 střelou k dolní pravé tyči.
36:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #14 Katka Nádeníková (3:3)
36:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #18 Lucie Hejnová (2:3)
35:34 Vyloučen hráč #11 Tereza Vytisková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
34:11 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #29 Markéta Jašková (1:3)
32:31 Rtyně aktivně napadá jihlavskou branku, ale Jihlava jejich tlaku odolává.
28:57 Po řadě krásných kombinací, velká šance Rtyně nekončí gólem.
24:40 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #29 Markéta Jašková (1:2)
24:30 Vytisková s Jaškovou využívají chyby Rtyně a střílí gól k levé tyči.
22:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Lucie Ondráčková bez asistence (1:1)
22:46 Ondráčková Lucie sbírá míček od soupeře a střílí gól pod horní tyč.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
18:34 Romančáková vybíhá s balonem a střílí, Václavková však chytá její střelu i dorážky Řehákové.
13:16 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová bez asistence (0:1)
13:15 Jihlava střílí úvodní gól z dorážky.
10:38 Hejnová s Řehákovou předvádí krásnou kombinaci. Střelu Řehákové však chytá Václavková.
04:51 Oba týmy si vytvářejí první šance, ale chybí zakončení.
00:01 Úvodní buly pro domácí.