• 51 50:40
    2
    Joanna KUCHEJDA

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Intevo Třinec  1:6
branky: 40. Nela Houšťová - 6. Adéla Šibrová, 13. Lucie Mišúnová, 22. Michaela Stankušová, 29. Lucie Mišúnová, 37. Michaela Stankušová, 38. Romana Kiecková; rozhodčí: Zdeněk Rada - Matěj Karásek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 21 - Simona Pytlíková 30; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:0
60:00 Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér): Souhlasím s kolegou. Soupeř si zaslouženě odváží tři body, avšak výsledek moc neodpovídá tomu co jsme viděli. Nechci se ale vymlouvat, když nedáme góly, není o čem. Děkuji holkám za 3. třetinu, kdy jsme si vytvořili spoustu šancí. Zítra musíme eliminovat počet hrubých chyb a lépe seřídit mířidla. Děkujeme divákům a soupeři.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Zápas na krev, odmakané do poslední sekundy. Průběhu zápasu by sice slušelo více, kdyby na tabuli svítilo třeba 6:4, ale 3 body právem putují do 3nce. Teď musíme pořádně zregenerovat, ať si z výjezdu odvezeme 6 bodů. Díky rozhodčím, soupeřům a fanouškům, kteří ve Znojmě pravidelně vytváří super atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 17:5
59:39 Třinec tlačí na znojemskou bránu.
58:17 Spoustová pálí, Pytlíková její šanci hasí.
56:31 Šplíchalová opět zasahuje!
54:51 Brančová střílí z otočky.
52:40 Přesilovka gól nepřisla, hosté v plném počtu.
50:40 Vyloučen hráč #3 Joanna Kuchejda družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
50:40 Znojmo si zahraje první přesilovoi hru tohoto utkání, přinese gól?
47:47 Spoustová a její další střela.
45:42 Dibelková v šanci skórovat ze středu.
45:08 Spoustová posílá na Pytlíkovou střelu od mantinelu.
44:13 Na míčku hosté.
41:48 Filákoví střílí, Pytlíková připravena.
40:01 Buly třetí třetiny opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:13 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #4 Barbora Eliášová (1:6)
37:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (0:6)
36:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #28 Tereza Martynková (0:5)
36:00 Smutná si skvěle projela hřiště a zakončuje střelou.
34:38 Šibrová střílí, střela míjí bránu.
33:51 V hale panuje velmi příjemná atmosféra díky povzbuzujícím fanouškům Znojma.
32:42 Reischelová se dostala do střelecké pozice, Pytlíková zasahuje.
31:29 Přesilová hra gól nepřinesla a Znojmo je opět v plném počtu.
29:29 Vyloučen hráč #44 Adéla Spoustová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování florbalky
28:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #90 Romana Kiecková (0:4)
27:42 Hosté se dostali do několika šancí, domácí zatím statečně brání.
24:18 Na míčku hosté.
22:30 Mišúnová unikla na bránu Znojma, tam ale za záda Šplíchalové míček nedostala.
21:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
20:48 Smutná si parádně prohodila dvě protihráčky a popořila tak další protiútok Znojma.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:21 Smutná posílá na bránu hostů další střelu z půlky.
18:07 Bačová si připisuje dvě střely, pro Pytlíkovou bez problému.
16:32 Šance domácích v roli Smutná-Procházková, Pytlíková jejich šanci hasí.
15:46 Cihlářová si našla prostor pro střelu.
14:10 Willmanová prověřila golmanku hostů.
12:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
10:54 Cihlářová na Smutnou, ta zakončuje střelou z půlky a míjí bránu.
09:46 Šplíchalová nyní září velmi kvalitním zákrokem!
07:40 Hosté předvádí krásnou kombinaci zakončenou střelou, pro domácí Šplíchalovou však žádný problém.
06:54 Hra je v poměrně vysokém tempu.
05:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #90 Romana Kiecková (0:1)
04:45 Kociánová střílí, Šplíchalová připravena.
04:16 Vyloučen hráč #11 Eva Smutná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
03:01 Domácí si vytvořili hned několik rychlých šancí.
01:11 Spoustová unikla, zakončuje střelou, hosté blokují.
00:01 Úvodní buly pro domácí.