55
  • 55 54:54
    Torpedo

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Torpedo Havířov 7:3
branky: 6. Nela Houšťová, 21. Bára Brančová, 24. Eva Smutná, 24. Romana Bačová, 37. Daniela Cihlářová, 50. Nela Houšťová, 53. Marie Pelánová - 20. Barbora Kučerová, 22. Hana Brůžková, 45. Sabrina Moravcová; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Nikol Krulová 15 - Lucie Waloszková 20; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér): Dnes tři klíčové body. Zlepšené zakončení oproti včerejšímu zápasu, sebevědomější přechod z obrany do útoku a dobrý týmový výkon! Holkám děkuji za odmakaný víkend, za tři body jsme rádi. Všem hezký zbytek neděle a Havířovu poklidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šochman Erik (Asistent trenéra): Především chci poděkovat našim holkám, které i ve skromném počtu odmakaly celý víkend na 100%. Po včereších gólových hodech, jsme se do dnešního utkání herně dostali bohužel až od poloviny a to nás stálo lepší výsledek. Víme na čem dále pracovat a těšíme se na odvetu v domácím prostředí. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
58:51 Krulová předvádí velmi pěkný zákrok!
56:33 Giecková nyní zasypala Krulovou několika dorážkami.
55:43 Další jedovatá střela Smutné z poloviny.
54:54 Timeout Torpedo Havířov
52:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #14 Veronika Filáková (7:3)
52:29 Černá střílí od mantinelu, střela jde vysoko nad.
51:42 Giecková střílí, míjí bránu Znojma
49:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #11 Eva Smutná (6:3)
49:50 Dorážka Houšťové končí gólem!
48:35 Filáková si našla na středu Procházkovou, ta pálí z první a trefuje golmanku.
46:56 Brančová střílí, obránkyně hostů připraveny.
46:17 Bačová blokuje střelu hostů.
44:25 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #40 Sabrina Moravcová, asistoval #87 Barbora Kučerová (5:3)
44:03 Vyloučen hráč #96 Kristýna Černá družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
41:32 Pelánová střílí z otočky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
37:52 Dibelková v šanci zvýšit, míjí bránu.
36:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #11 Eva Smutná (5:2)
35:55 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi
34:10 Houšťová si parádně obhodila protihráčku a zakončuje kvalitní střelou.
32:33 Smutná posílá další střelu na bránu hostů.
29:39 Další střela Kalabové Ni. i tentokrát míjí bránu Znojma.
27:13 Kalábová střílí ze středu, míček se odráží mimo hřiště.
25:49 Míček na florbalce domácích.
23:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Romana Bačová bez asistence (4:2)
23:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (3:2)
21:53 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #66 Niki Kalábová (2:2)
20:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #10 Bára Brančová, asistoval #20 Nela Houšťová (2:1)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:48 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #28 Alexandra Glasová (1:1)
19:28 Filáková posílá střelu z půlky.
17:54 Brančová svojí střelou prověřuje Waloszkovou, ta je připravena.
16:04 Nesnídalová unikla a zakončuje střelou.
15:19 Dibelková střílí, trefuje obránkyni hostů.
13:03 Waloszková hasí šanci Znojma.
11:52 Znojmo se snaží rozehrát, hosté mu to ale velmi znepříjemňují.
09:42 Moravcová v šanci uklidit míček za záda Krulové, míjí bránu.
07:04 Smutná perfektně blokuje střelu hostů.
05:57 Smutná posílá nahrávku na Filákovou, ta střílí vysoko nad bránu.
05:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #10 Bára Brančová (1:0)
02:37 Oba týmy se snaží dostat do střelecké pozice, hra se tak přelévá z jedné strany na druhou.
00:01 Úvodní buly pro domácí.