59
  • 59 58:56
    Hattrick

Aligators Šitbořice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:2
branky: 36. Anna Balus, 48. Tereza Lengálová, 54. Jana Kubalíková - 22. Paulína Kotlářová, 36. Zuzana Wilczek; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 9 - Nikola Vanďurková 30; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Opět se ukázalo, že třetí třetiny jsou prostě naše. První dvě opatrné, po nějakých chybácha trochu neštěstí jsme prohrávali. Ve třetí třetině jsme změnili hru, začali soupeřky napadat a celých 20 minut jsme je prakticky k ničemu nepustili. A postupně jsme se dostávali do více a více šancí, které vyústily k otočení skóre. Děkuji holkám za skvělou morálku a trpělivý výkon! A také soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): Velmi dobrý výkon golmanky, solidní rozehrávka a ne úplně špatný výkon v obraně potopila špatná řešení situací v útoku. Bohužel scházel klid v zakončení, ze strany zkušenějších hráček krajně nepovedené. Celkově ale utkání mělo náboj a ve srovnání se včerejší bramboračkou výrazně lepší výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 15:2
59:23 Obrovská šance Mátlové, která však trefuje břevno! Mohlo být rozhodnuto.
58:57 Půjde Hattrick do 6?
58:56 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:47 Poslední minuta a pár vteřinek do konce.
58:16 Nebezpečná střela Drápalové opět končí u Vanďurkové.
56:40 Aligátorky se drží v útočném pásmu a nechtějí soupeřkám půjčit balónek.
55:40 Střela Lengálové nevypadala nebezpečně, avšak teč hráčky před brankou z ní udělal nebezpečnou.
54:50 Do konce zbývá necelých 5 minut, dočkáme se vyrovnání?
53:08 Tlak ve třetí třetině se Aligátorkám vyplácí! Střela Horákové byla zblokována, avšak přímo na hokejku Kubalíkové a ta už měla jednoduchou práci.
53:07 GÓL Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #69 Martina Horáková (3:2)
49:10 Hattrick se teď dostal do protiútoku, domácí podržela výtečná Kulíšková.
47:16 A máme vyrovnáno! Kubalíková centrovala před branku, kde si s kulatým nesmyslem baseballově poradila Lengálová.
47:15 GÓL Aligators Šitbořice! 2:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (2:2)
46:27 Vanďurková dnes výborná, nyní předvedla dva vynikající zákroky těsně za sebou.
43:55 Buráňová potáhla balónek po levém mantinelu a dávala před branku, kde slabá střela Mátlové nepřinesla kýžené ovoce.
42:47 Dobrou střelu Horákové kryje Vanďurková.
41:00 V úvodu třetí třetiny jsou velmi aktviní domácí hráčky, napadají a holky z Hattricku jsou pod tlakem.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:25 Aligátorky měli příležitost z rohu, teč Lengálové po střele Kohoutkové letěla mimo.
37:56 Nyní se po souboji s Kubalíkovou skácela k zemi Štěrbová, doufejme, že bude v pořádku.
35:59 36. minuta se nesla v duchu gólobranní. Nejprve hosté odskočily o dvě branky, avšak Aligátorky zásluhou Hanusové okamžitě snižují.
35:58 GÓL Aligators Šitbořice! 1:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #16 Tereza Lengálová (1:2)
35:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #35 Vanda Fidrmucová (0:2)
32:33 Trma vrma v brankovišti hostí, avšak bloky hostů a odpálený míček na soupeřovu polovinu hatí jakékoli nebezpečí.
31:11 A daší vyýborný zákrok Vanďurkové, tentokrát proti Lengálové.
28:59 Dobrá příležitost na vyrovnání pro domácí. Střelu Hanusové gólmanka vyrazila, dorážka Krškové mimo.
27:16 Hattrick se dostával do další zajímavé šance, avšak míček sjel hráčce z hokejky a rázem je po akci.
25:04 Při dalším zákroku ukázala Kulíšková lepidlo, které má v rukavicích a hned se snaží pomoct v rozehrávce.
22:47 Na druhé straně další velká šance Hattricku, tu na brankové čáře zachraňuje Kohoutková.
21:59 Aligátorky chtěly hned odpovědět. Výbornou střelu Hanusové vyrazila Vanďurková, dorážka Lengálové šla těsně mimo!
21:10 Špatné rozhodnutí domácích hráček vedlo k sérii dorážek, z nichž jedna z nich skončila v bráně.
21:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #53 Paulína Kotlářová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (0:1)
20:11 A hned obrovská šance Hattricku! Křižná přihrávka přes útočné pásmo, poté střela z první, avšak Kulíšková sklapla betony včas!
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hostující družstvo.
20:00 Střely v 1. části: 8:1
19:14 Kubalíková vyslala propagační pokus na Vanďurkovou.
18:36 Nyní dva dobré bloky domácích a rozehrávka pro hosty z rohu.
16:44 Rychlý vývoz balónku od Aligátorek, střela však opět mimo.
14:58 Standartka pro domácí z rohu, Drápalová na Buráňovou, ta pálí nad.
14:00 Tempo hry je zatím poklidné, uvidíme, co nám přinesou další minuty.
12:26 Lengálová se snažila oslovit průnikovkou Krškovou, míček se stal však kořistí hostující brankářky.
10:05 První zákrok pro domácí Kulíškovou.
09:22 Aligátorky nyní byly ve velkém tlaku, avšak bloky hostujících hráček výraznější ohrožení nepřipustily.
06:44 Velká šance hostů! Štěrbová dostala nahrávku na velké brankoviště, ovšem střela letěla opět mimo.
05:55 Štěrbová podnikla průnik na soupeřovu polovinu, zakončila však mimo 3 tyče.
04:12 Aligátorky jsou v mírném tlaku,Vanďurková však neměla těžší práci.
03:41 Schovaná střela Lengálové nadělala hostující gólmance potíže, střelu zvládla vyrazit na tyč.
01:56 Nervozita v úvodu utkání je vidět na hokejkách obou družstev.
00:39 O první střelu se postarala domácí Hanusová, branku ovšem minula.
00:01 Úovdní buly pro domácí družstvo.