• 59 58:17
    3:9
    (Mišúnová)

IBK Hradec Králové - FBC Intevo Třinec  3:9
branky: 12. Veronika Kyšková, 43. Lucie Tomášková, 49. Veronika Kyšková - 13. Sabina Zoubková, 22. Veronika Třinecká, 32. Lucie Mišúnová, 33. Natálie Kawuloková, 34. Lucie Mišúnová, 39. Klára Kociánová, 42. Kateřina Macigová, 47. Tereza Martynková, 59. Sabina Zoubková; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 28 - Martina Szwanczarová 12; po třetinách: 1:1, 0:5, 2:3
60:00 Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér): Dnes chci pochválit za výdrž a plnění věcí, které jsme si řekli. Škoda 2. třetiny, kdy nám chyběl důraz v obranném pásmu a Třinec je natolik zkušený tým, který tohohle dokáže využít. Ve 3. třetině se to znovu zlepšilo a dokázali jsme si vytvořit pár šancí. Budeme muset zapracovat na komunikaci a obranné hře. Díky soupeři za zápas a přeji šťasnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Špatný vstup do zápasu a odhodlání soupeře hrát aktivně až do konce. Za první větu hlavní kárám, za druhou chválím a respekt, máme rádi tyto zápasy. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
58:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (3:9)
58:05 Benešová střílí z půlky, ale na dorážku tam nikdo není.
57:52 Vyloučen hráč #19 Veronika Třinecká družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zvedání florbalky
55:39 Timeout IBK Hradec Králové
53:32 Hra je nepřehledná.
52:15 Třinec si nahrává na půlce Hradce.
50:18 Třinec doráží, ale Kašparová úspěšně míček chytá.
48:18 GÓL IBK Hradec Králové! 3:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #88 Veronika Kyšková bez asistence (3:8)
46:19 Domácí obrana zapomněla Martýnkovou na malém brankovišti, po té co se k ní dostal míček měla velmi snadnou práci.
46:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:8)
45:26 Třinecká to zkoušela k levé tyčce, pravé tyčce. Kašparová dvakrát úspěšná.
42:38 Zeiplová přihrává Tomáškové a ta promněňuje.
42:37 GÓL IBK Hradec Králové! 2:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Lucie Tomášková, asistoval #19 Aneta Zeiplová (2:7)
41:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #18 Natálie Kawuloková (1:7)
41:20 Zoubková důrazným způsobem odstavila Némethovou od balónku.
40:00 Úvodní buly vyhrává Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 5:17
39:00 Třinec se drží na půlce Hradce.
38:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Klára Kociánová, asistoval #27 Michaela Stankušová (1:6)
34:30 Hradec střílí do bloku.
33:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #11 Denisa Gawryšová (1:5)
33:09 Tereza Buchtelová nahazuje míček z vlastní poloviny směrem k domácí brance, její pokus blokuje a sráží Fernézová, bohužel pouze na hokejky soupeřek a po rychlém přiťuknutí mezi hráčkama je z toho další branka v hradecké síti.
32:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #97 Kateřina Macigová (1:4)
31:35 Třinec se pokouší střílet na bránu, ale trefuje břevno.
31:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:3)
30:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
27:47 Hradec střílí na bránu, ale soupeřova golmanka střelu chytá.
26:07 Zazvonilo břevno hradecké branky.
25:00 Třinec zamkl Hradec na jeho půlce, kombinace Třince přerušuje Kůželová a vyváží míček.
21:50 Třinec vybíhá ze své půlky a jeho šance končí úspěšnou střelou.
21:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #50 Alina Zelena (1:2)
20:01 Domácí vyhráva úvodní buly.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
16:37 Třinec mnohokrát střílí, ale domácí golmanka vše úspěšně vychytavá.
12:07 Hostující tým postavil přesilovkový domeček a prokombinoval se až ke střele do prázdné brány.
12:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:1)
11:41 Kůželová vypíchla míček, přeběhla s ním přes půlku a předložila přesnou přihrávku Kyškové před bránu soupeře, domácí útočnice šancí nepohrdla a posílá svůj tým do vedení.
11:40 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #88 Veronika Kyšková, asistoval #30 Žaneta Kůželová (1:0)
10:59 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
10:00 Třinec má rozehrávku, ale střílí mimo a míček bere domácí hráčka.
08:43 Třinec si nahrává na půlce Hradce.
07:00 Hradec běží na bránu, ale střílí do protihráčky, ta míček odpaluje pryč.
05:30 Némethové v šanci sjel míček z čepele.
04:38 Dvojí pokus Třince končí neúspěchem. První střelu vyrazila domácí obrana mimo hřiště, druhou chytá domácí brankářka.
04:00 Martýnková střílí do bloku Hradce.
03:09 Hradec udělal přečíslení, ale střela opět mimo.
01:30  Kautská měla krásnou šanci na gól, ale střílí mimo.
00:00 Třinec vyhrává úvodní buly.