16:1
    Jitka DRÁPALOVÁ
    (Jahodová)

K1 Florbal Židenice - TJ Centropen Dačice 16:1
branky: 1. Natálie Janečková, 5. Monika Zimolová, 8. Monika Zimolová, 12. Petra Bílá, 15. Viktorie Fuchsová, 20. Monika Jahodová, 26. Vendula Kasal, 34. Klára Jahodová, 37. Monika Jahodová, 37. Petra Bílá, 42. Veronika Králová, 47. Klára Jahodová, 47. Petra Bílá, 52. Markéta Sedláčková, 55. Natálie Janečková, 56. Jitka Drápalová - 15. Denisa Kolářová; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 13 - Kateřina Pospíchalová 17; po třetinách: 6:1, 4:0, 6:0
60:00 Komentář domácích: Pozápasové rozhovory hosté / domácí
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Zápas se hodnotí těžko. Naší hlavní starostí bylo k utkání dorazit a poskládat dvě zdravé lajny. Povedlo se je poskládat, ale zcela fit nebyla bohužel ani polovina týmu. Každopádně holky se snažily, makaly a ačkoliv domácí Židenice měly více ze hry a vyhrály zaslouženě, nemáme se za co stydět. Co mě trápí mnohem více než výsledek, jsou další dvě zranění ... nevím, co jsme komu udělali. Chci závěrem poděkovat všem hráčkám za bojovnost a domácím pogratulovat k vítezství a poděkovat za vstřícné gesto s dohráním utkání vícemeně pro regulérnost po zranění naší brankářky.
60:00 Střely ve 3. části: 14:1
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání
58:21 Židenice zatím nevyužily toho, že Dačice hrají v šesti bez brankáře
57:36 Hra pokračuje bez Dačické golmanky, hosté hrají v šesti. Pospíchalové přejeme ať je brzo v pořádku.
57:36 Pospíchalová dostala ránu nohou do hlavy, hra je pozastavena a čeká se, zda bude schopna dochytat utkání. Doufáme, že bude vše v pořádku
56:26 Zimolová se pokusilla o dokončení svého hattricku, bohužel pro ni však neúspěšně
55:20 GÓL K1 Florbal Židenice! 16:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #64 Klára Jahodová (16:1)
55:15 Židenice se hecují na rozdíl 19ti gólů
54:06 GÓL K1 Florbal Židenice! 15:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (15:1)
53:03 Židenický útok se snaží ohrozit brankoviště Dačic, jejich snaha ovšem končí vyražená za mantinelem
51:08 GÓL K1 Florbal Židenice! 14:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #64 Klára Jahodová (14:1)
51:08 Povedená kombinace Sedláčkové a Jahodové končí v síti Dačic
49:11 Vybojovaná šance první formace Židenic končí za mantinelem
47:38 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
47:38 Dačice hrají znovu v oslabení
46:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 13:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (13:1)
46:46 Petra Bílá potvrzuje svoji šikovnost a střílí hattrick
46:46 Židenice využily přesilovky a střílí gól
46:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 12:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #14 Veronika Králová (12:1)
46:26 Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka
46:26 Židenice si nyní budou moci zahrát jejich první přesilovku
45:11 Střela Hřebíčkové končí za bránou Dačic
42:32 Střela Židenic míjí bránu hostí
42:29 Střela Vokálové se odráží od golmanky Dačic mimo hru
41:30 Židenická první formace zkouší kombinaci před brankovištěm hostů, bohužel pro ně neúspěšně
41:04 GÓL K1 Florbal Židenice! 11:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová bez asistence (11:1)
36:15 GÓL K1 Florbal Židenice! 9:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (9:1)
34:03 Vyloučen hráč #13 Viktorie Fuchsová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
33:43 GÓL K1 Florbal Židenice! 8:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (8:1)
31:42 Kombinace první formace Židenic končí za mantinelem
29:42 Dačice se pokusily rozeherát hru dopředu, Židenice jim to ale výrazně zkomplikovaly a zbavily jich tak míčku
28:22 Vyloučen hráč #12 Vendula Kasal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:33 Židenice se zasnažily vběhnout do brejku, obránkyně Dačic ale připraveny
26:01 Židenice drží míček většinu času dnešního utkání
25:41 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Vendula Kasal, asistoval #22 Barbora Marková (7:1)
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:12 Zimolová teď zkusila dvakrát za sebou vystřelit, Dačice v obojím případě vyráží
17:06 Židenice opět drží míček na straně Dačic
15:06 Dačice se opět pokouší o  probojování k brankovišti domácích, avšak neúspěšně
14:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová bez asistence (5:1)
14:46 Kolářová se dokázala probojovat přes obranu Židenic a střílí tak první gol hostí tohohle zápasu
14:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Viktorie Fuchsová, asistoval #28 Veronika Muselíková (5:0)
13:03 Židenice hrají v plném počtu
12:26 Hra se nám přelívá ze strany na stranu
11:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:0
11:45 Bílá využila vyraženého míčku a běží sama na bránu, vzápětí střílí gol v oslabení
11:03 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou
10:04 Nahrávka hostů končí za mantinelem
09:46 Dačické hráčky si zatím dlouho nesáhly na míček
08:22 Židenice drží míček na své půlce
07:58 Střela Zimolové končí v rukou Pospíchalové
07:46 Sedláčková se pokouší vystřelit, avšak trefuje hráčku hostů
07:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #12 Vendula Kasal (3:0)
00:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (1:0)
00:48 První střelu domácích střílí Peťa Bílá, avšak golmanka Dačic vyráží.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání mezi ŽIdenicemi a Dačicemi.