• 60 59:52
    5:9
    (Macourková)

IBK Hradec Králové - Torpedo Havířov 5:9
branky: 8. Žaneta Kůželová, 13. Iva Čečotková, 19. Veronika Kyšková, 24. Iva Čečotková, 32. Kristýna Raab - 5. Barbora Kučerová, 10. Niki Kalábová, 13. Marika Marečková, 18. Niki Kalábová, 22. Kateřina Macourková, 33. Marika Marečková, 43. Hana Brůžková, 59. Natali Kalábová, 60. Barbora Kučerová; rozhodčí: Jan Čečetka - Martin Korunka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 21 - Lucie Waloszková 23; po třetinách: 3:4, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Dnes jsme šli do zápasu s jasně nastavenou taktikou, ale to nám bohužel v některých částech zápasu nevyšlo s tím jsme soupeře dostávali do hry.  Kvůli těmto komplikacím jsme dnes ztratili body. Přesto chci celý tým pochválit za odmakaný zápas. Věřím, že příště ty tři body v Havířově vyfáráme. Děkuji soupeři za fér utkání.
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): První třetina nebyla vůbec podle našich představ, ale od druhé třetiny jsme vstoupily na hřiště a rozhodli se to dnes vyhrát. Děkuji holkám za předvedený výkon a vezmeme si 6 bodů domů. nSoupeřům přeji hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:52 GÓL Torpedo Havířov! 5:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #32 Kateřina Macourková (5:9)
59:03 Timeout Havířova
59:02 Timeout Torpedo Havířov
58:25 GÓL Torpedo Havířov! 5:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (5:8)
42:50 GÓL Torpedo Havířov! 5:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková bez asistence (5:7)
32:56 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (5:6)
31:57 Havířov se opět dostává do vedení
31:45 Hradec využívá přesilovku a Raab zakončuje pod lehající brankářku
31:44 GÓL IBK Hradec Králové! 5:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #3 Kristýna Raab, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (5:5)
30:52 Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
23:37 GÓL IBK Hradec Králové! 4:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #24 Iva Čečotková, asistoval #26 Lucie Tomášková (4:5)
22:15 Střela Kozlové končí v rukou brankářky hostujícího týmu
21:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #64 Kristýna Kupcová (3:5)
20:01 Úvodní buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 11:10
18:12 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Kyšková, asistoval #18 Adéla Kozlová (3:4)
17:08 Propadnutí obrany domácích Havířov trestá
17:07 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #9 Hana Brůžková (2:4)
16:20 Trestné střílení domácích Tomášková neproměnila
16:19 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #26 Lucie Tomášková.
15:22 Střelu hostů ze středu hřiště Kašparová chytá
12:42 Kombinace Čečotkové a Zeiplové končí v brance hostů
12:41 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #24 Iva Čečotková, asistoval #15 Aneta Zeiplová (2:3)
12:06 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
11:03 Hezká kombinace Hradce a střela Čečotkové končí mimo hřiště.
10:13 Domácí bojují v útočném pásmu
09:05 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (1:2)
08:30 Vyloučen hráč #15 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
07:32 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #30 Žaneta Kůželová, asistoval #3 Kristýna Raab (1:1)
07:32 Vyloučen hráč #32 Kateřina Macourková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
06:32 Únik hostů blokuje Kovářová
04:05 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová z trestného střílení (0:1)
04:05 První branku střílí hosté a to z trestného střílení
03:30 Pěkná střela Čečotkové
02:20 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu
00:00 Úvodní buly pro Havířov