3:5
    Petra DADEJ
    ()

FBC Přerov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5
branky: 12. Anna Němcová, 18. Markéta Šrámková, 55. Petra Dadej - 17. Jitka Romančáková, 20. Lucie Hejnová, 32. Lucie Hejnová, 38. Lucie Hejnová, 49. Helena Klazarová; rozhodčí: Martin Czyž - Lukáš Kornecký; vyloučení: 4:1 + Jaroslava Bálintová 4; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 21 - Monika Rubešová 22; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Vycházely nám konečně jednoduché kombinace, které nám přinesly ovoce. Do obrany to dnes také fungovalo, takže tři body vezeme s radostí domů. Děkuju holkám za odvedený výkon a doufám, že budeme navazovat dále v tomto pozitivním směru. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Nedokážeme promněnit vytvořené šance. Děkuji holkám, soupeři a fanouškům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
54:29 GÓL FBC Přerov! 3:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Petra Dadej bez asistence (3:5)
54:29 Petra Dadej krásnou akcí snižuje na 3:5.
53:07 Hráčky Přerova nedokázaly využít dlouhou čtyř minutovou přesilovku ke korekci výsledku, stále tak prohrávají 2:5.
48:57 Vyloučen hráč #2 Jaroslava Bálintová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za hrubost
48:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #44 Alena Šrámková (2:5)
45:26 Timeout FBC Přerov
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:59 Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #21 Anna Němcová.
37:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (2:4)
37:32 Přerovu se nepodařilo ubránit další přesilovku, hostí se tak dostaly do 2 gólového vedení.
36:36 Vyloučen hráč #10 Petra Dadej družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
35:50 Hráčky domácích úspěšně ubránily přesilovku hostí.
33:40 Hráčky Přerova jsou pod tlakem hostí.
33:14 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
31:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #68 Jitka Romančáková (2:3)
30:41 Vyloučen hráč #16 Kateřina Galnorová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
29:07 Hráčky domácích měly obrovskou šanci, kterou opět neproměnily.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:49 Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
19:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
17:22 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková, asistoval #6 Jana Hrčková (2:1)
16:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #1 Monika Rubešová (1:1)
15:20 Tým domácích odmítl šanci na dvoubrankové vedení, když netrefily odkrytou bránu z malého brankoviště.
11:18 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová bez asistence (1:0)
10:18 Vyloučen hráč #12 Bára Klimešová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:20 Hra se odehrává aktivně.
01:50 Prví větší šanci si vytvořili domácí, bohužel ji nedokázali proměnit.