2

1

3.

FBŠ Hummel Hattrick Brno - K1 Florbal Židenice 4:3pn
branky: 30. Zuzana Wilczek, 47. Linda Hyksová, 60. Linda Hyksová, N Sabina Slováková - 19. Veronika Králová, 43. Jitka Drápalová, 50. Jitka Drápalová; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 23 - Anna Kratochvílová 8; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #43 Jitka Drápalová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #9 Natálie Janečková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #20 Markéta Sedláčková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #16 Sabina Slováková a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #7 Linda Hyksová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #13 Zuzana Wilczek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
63:06 Ani jednomu týmu se zatím nedaří dát gol
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
60:00 Skore je vyrovnané, takže se jde hrát prodloužení
59:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #6 Zuzana Štěrbová (3:3)
59:50 Hattrick opět dorovnává skore
59:24 Štěrbová nevyužila obrovské šance na gol přímo před bránou
59:00 Poslední minuta utkání a na míčku jsou Židenice
56:36 Židenice rozehrávají před bránou Hattricku, ale to se jim nepovedlo a na míčku je Hattrick
56:01 Ani Hattricku se nepodařilo využít přesilovky
54:38 Schindlerová V. málem trefila bránu střelou z poloviny, golmanka ji těsně vyrazila
54:04 I Hattrick si ted zahraje přesilovou hru
53:56 Vyloučen hráč #10 Michaela Hřebíčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
53:14 Hyksová se hned co nastoupila na hřiště z trestné dostává do šance, její střelu odrazila helma golmanky
53:14 Hattricku se podařilo ubránit oslabení
51:11 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
51:11 Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
51:11 Domácí si zahrají oslabení a Hattrick si bere oddechový čas
49:21 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #14 Veronika Králová (2:3)
49:21 Střela Drápalové z půlky hřiště končí v bráně a ona tak navyšuje skore Židenic
47:56 Klvačová zpracovala rozehrávku Hattricku vzduchem a tím dostala Židenice do velké šance, kterou se brankářce Hattricku podařilo ubránit
46:50 Hyksová zabránila rozehrávce Židenic na útočné půlce a ujímají se míčku
46:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (2:2)
46:00 Hattrick už po druhé v zápase srovnává
45:20 Klvačová se dostala přes dvě hráčky Hattricku, ale její střela trefila pouze golmanku
44:33 Židenice opět překazily další nadějnou šanci Hattricku
43:06 Hyksová proběhla celé hřiště pod nátlakem a přihrála Štěrbové, ale té se nepodařilo vystřelit
37:40 Wilczek střílí, ale střela se odrazila o florbalku hráčky Židenic
36:03 Židenice se snaží dostat přes Hattrick, ti je však nenechají a ujímají se míčku
34:45 Žampachová střílí, míček však letěl mimo hřiště
34:02 Domácí se skvělou kombinací dostaly na polovinu Židenic, gol se jim vstřelit nepodařilo
33:00 Hattrick se snažil rozehrávkou zpoza brány dostat na útočnou polovinu, ale Židenice je ubránily
29:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #16 Sabina Slováková (1:1)
18:35 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #64 Klára Jahodová (0:1)
18:35 Židenice otevírají skore
16:59 Janečková trefuje břevno
16:35 Židenice jsou na míčku, na polovinu Hattricku se jim ale vyjet nepodařilo
12:20 Hřebíčková střílí z dálky, střelu ale Hattrick opět ubránil
11:40 Židenice se dostávají do přečíslení na útočné polovině, do brány se ale netrefují
09:47 Vandurková opět ubránila nátlak Židenic
07:30 Vandurková vyráží střelu Židenic hlavou
06:59 Bílá střílí nad
06:10 Hyksová střílí, ale trefuje pouze golmanku
05:18 Schindlerová V. kličkou obíhá hráčku Židenic, další ji však zastavila a Židenice se dostávají do breaku, který se ale Hattricku podařilo překazit
04:35 Rozehrávka Židenic přímo před bránou Hattricku trefuje golmanku
04:12 Hyksová rozehrává, Židenice však rozehrávku ubránily
03:30 Hattrick se na míčku přesouvá na útočnou polovinu
01:05 Janečková střelou trefuje brankářku
00:01 Startující buly získávájí Židenice