• 59 58:23
    1:3
    (Bícová)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - EAV SK Jihlava 1:3
branky: 50. Linda Hyksová - 8. Tereza Vytisková, 45. Markéta Jašková, 59. Tereza Vytisková; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 0:1 + Kateřina Bícová 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 17 - Danny Václavků 17; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
58:23 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (1:3)
58:23 Po chybě domácích se hráčky Jihlavy vydaly 2 na 1 a připisují si třetí gól.
57:54 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
52:34 Vyloučen hráč #35 Veronika Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
52:34 Hattrick si zahraje další přesilovku, po faulu na Hyksovou má možnost upravit skóre ve svůj prospěch.
52:27 V.Schindlerová dala výbornou a přesnou přihrávku přes celé hřiště na Hyksovou, její střelu ale Václavková vyráží.
51:08 Vstřelený gól domácím vrátil víru v body a pokračují v trápení hostujících hráček.
49:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (1:2)
49:44 A Hattrick se po několika střelách konečně odměnil gólem, Hyksová hostující gólmance nedala šanci!
47:58 Rozenbergerová ve střelecké příležitosti přímo před bránou, střela zblokována.
47:10 Slováková s Praxovou obklíčili bránící hráčku Jihlavy a vybojovali míček, zkouší se prosadit.
45:10 Rychlé akce na obou stranách, Hattrick se snaží snížit brankový rozdíl, běhavá Jihlava ale využívá každého získaného míčku k protiútoku.
44:48 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (0:2)
44:08 A máme tu druhou branku zápasu, Jihlava navyšuje svůj náskok.
42:45 Kapitánka Skřivánková připravila hned několik velkých šancí pro spoluhráčky, Jihlava však útoky zvládla úspěšně odrazit.
41:35 Hned dva skvělé zákroky Vanďurkové, kdy na ní z blízkosti střílela Bicová z Jihlavy.
40:30 Domácí hráčky do toho vlítli ve velkém, bojují o míček neustálým pressingem.
40:01 Závěrečná a rozhodující třetina byla právě zahájena.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:14 Kotlářová vybojovala míček zpoza branky, Růžičková sama před bránou ale trefuje gólmanku.
37:48 Obrovská šance domácích, Štěrbová vybojovala míček na mantinelu a přihrává před bránu, Hyksové však míček sjel z hokejky a vyrovnání se nekoná.
36:43 Slováková fantasticky předbíhá hráčku Jihlavy a dává tak další šanci domácím k vyrovnání.
34:59 Tvrdou střelu Růžičkové schytává bek hostí.
34:18 Hattrick se snaží rozjet útočnou akci, Jihlava je ale nechce pustit ani ke středu.
32:12 Slováková sama běžela na gólmanku Jihlavy, ta ji ale nedala šanci zakončit.
30:43 Macejáková se statečně dostala sama přes celé hřiště, neměla však oporu a míček ztrácí.
28:21 Hostující pod tlakem dělají chyby, za které je Hattrick trestá kanonádou střel, zatím však stále žádná neprošla za záda gólmanky Václavkové.
27:04 Hyksová v několika příležitostech trefuje pouze gólmanku hostí, pokusy domácích nepřestávají.
26:42 Hráčka domácích M.Schindlerová skvěle blokuje střelecké pokusy hostí.
26:00 Hráčky z Jihlavy se nenechají zastrašit, využívají každé chyby domácích k protiútoku.
24:47 Hattrick napadá a snaží se zmocnit míčku všemi silami, hra je v rychlém tempu.
22:58 Samostatný únik jihlavské hráčky se nezdařil, domácí Vanďurková střelu chytá.
21:50 Hosté hrají v plném počtu, domácímu Hattricku se nepodařilo využít celé 4 minuty přesilové hry.
21:20 Míček zpět u domácích a vidíme první střelu v přesilové hře, mířila však pouze do gólmanky hostí.
20:45 Hráčky Jihlavy se ujaly míčku a míří i přes oslabení na útočnou půli.
20:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 2:5
19:51 Posledních pár sekund do konce třetiny, skóre nejspíš zůstane stejné i do další.
19:24 Domácí hráčky zkouší různé kombinace, Jihlava se stále úspěšně brání.
19:00 Je ohlášena poslední minuta 1.třetiny.
18:55 Hattrick se dobývá k brance Jihlavy, zatím však neúspěšně.
18:30 I přes přesilovku domácích jsou zatím aktivnější hosté.
17:50 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2+2 minuty za hrubost
17:50 Domácí Hattrick si zahraje přesilovku.
15:50 O něco více práce má zatím gólmanka domácích Vanďurková.
15:20 Hra se přesouvá ze strany na stranu, můžeme vidět spoustu střel v podání obou týmů.
07:55 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #77 Agáta Kalinová (0:1)
07:55 Hráčky Jihlavy využily protiútok a postaraly se tak o první branku v utkání.
02:45 Nebezpečná útočná akce hostí končí míčkem mimo hřiště.
01:41 První střelecká akce v podání Hattricku byla zblokována.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.