2

1

4.

Torpedo Havířov - FBC Dobruška 6:5pn
branky: 8. Barbora Kučerová, 10. Natali Kalábová, 15. Barbora Kučerová, 33. Lucie Kadlecová, 37. Barbora Kučerová, N Barbora Kučerová - 5. Kateřina Poláčková, 9. Magdaléna Bašová, 16. Diana Peterová, 44. Diana Peterová, 50. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 27 - Karolína Špačková 28; po třetinách: 3:3, 2:0, 0:2, 0:0
Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dvě třetiny jsme byli horší v soubojích a nebránili jsme vůbec dobře. Soupeř nám pak nedovolil dobrým pohybem dostat se k naší hře a byť jsme si šance dokázali tvořit, tak jsme je neproměňovali. Třetí část ale zaslouží holky pochvalu, byli jsme lepší a zaslouženě dorovnali skóre. Škoda jen, že jsme nepřidali branku v prodloužení, které jsme také odehráli dobře. Nájezdy už jsou loterie. Těžký víkend, bohužel jen jeden bod na cestu domů. Poučíme se z chyb, a makáme dál. Zdravím všechny u onlinu a díky za zápas.
Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Dnešnímu utkání nechybělo nic, ať už hodně branek nebo i dovednostní soutěž v podobě nájezdů. Holky bych chtěl pochválit za odmakaný zápas a dřinu, kterou předvedly proti tak kvalitnímu soupeři. Z dnešního utkání jsme sice neodešli se 3 body, ale to nás vůbec nemusí mrzet, naštěstí jsme v dnešní loterii vyhráli my! Děkujeme soupeři za super zápas, dívákům za návštěvu a rozhodčím za výkon.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #27 Nikola Andršová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #88 Victoria Bartošová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #28 Alexandra Glasová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #63 Eliška Buchalová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #7 Eva Sobotová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #27 Nikola Andršová a vstřelil gól.
53:12 Timeout Torpedo Havířov
52:25 Kadlecová mohla jít sama na Špačkovou, bohužel nahrávka na ní nebyla přesná.
51:11 Špačková vyráží střelu Kučerové konečky prstů.
49:06 GÓL FBC Dobruška! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #16 Markéta Zeisková (5:5)
49:06 Waloszková toho moc neviděla a Dobruška srovnává.
48:20 Torpedo se ubránilo.
48:08 Šance Kalábové v oslabení zastavena.
47:35 Peterová střelou z první míjí.
46:20 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
46:20 Hosté budou mít šanci vyrovat, zahrají si první přesilovku.
44:45 Dobruška v tlaku.
43:14 GÓL FBC Dobruška! 5:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (5:4)
43:14 Pasivní hra se domácím nevyplatila a Dobruška se vrací do hry.
40:45 Výborně Waloszková.
40:01 Třetí buly pro Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
36:43 Špačková fotbalově odkopává za mantinel.
36:03 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #19 Lucie Giecková (5:3)
36:03 Kučerová z vlastní poloviny proběhla až před Špačkovou a zapisuje si hattrick.
35:30 Osamocená Marečková neproměnila.
33:55 Špačková vyráží maskou nebezpečnou střelu Marečkové.
33:02 Pěkná individální akce Pastuškové, její střela byla zablokována.
32:12 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (4:3)
32:12 Teď uz se to vydařilo, Kadlecová posílá Torpedo do vedení.
31:32 Rodící se přečíslení zastavila obránkyně Dobrušky.
29:44 Dva zákroky po sobě pro domácí brankářku.
28:00 Waloszková zasahuje maskou.
27:30 Bartošová do boční sítě.
25:30 Torpedo tlačí.
25:00 Backhandová klička Kalábové nevyšla.
23:13 Osamocená Niki Kalábová vychytána.
23:00 Tempo z úvodní třetiny pokračuje.
20:01 Druhé buly znova pro Dobrušku a po pár vteřinách zákrok Waloszkové.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
17:20 Hraje se stále ve velkém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu.
15:40 GÓL FBC Dobruška! 3:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:3)
15:40 Nechytatelně pod víko srovnává Peterová.
14:15 Vzápětí mohlo jít Torpedo do dvougolového trháku, přečíslení 2 na 1 vychytala Špačková.
14:05 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #93 Terezie Šešulková (3:2)
14:05 Přesná střela o tyčku od Kučerové, dává svou druhou branku.
14:00 Střela Glasové z dobré pozice zblokována.
13:14 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
13:14 První dnešní přesilovku mají k dispozici domácí hráčky.
11:56 Šešulková předvedla své umění, když se šikovně prokličkovala až do zakončení, tam už přesnost scházela.
10:28 Bartošová o kousek míjí.
09:13 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (2:2)
09:13 Brankové hody v první třetině pokračují, tentokrát se Natali Kalábová nemýlila a vymetla horní růžek.
08:38 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:2)
08:38 Nedáš dostaneš a Dobruška si bere vedení brzy zpět.
08:00 Fantasticky teď vychytala Natali Kalábovou.
07:18 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (1:1)
07:18 Po chvilce máme vyrovnáno, střelu Kučerové nejprve Špačková chytla, ale poté míček nějakým záhadným způsobem doskákal za její záda.
06:52 Natali Kalábová těsně míjí levý růžek.
05:00 Špačková pozorná při střele z poloviny.
04:29 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (0:1)
04:29 Začátek z obou stran hodně aktivní a přináší také první branku na konto hostujícího týmu. Poláčková se trefuje přesně k tyči.
02:30 Poláčková tečuje o kousek mimo.
01:45 Šance Kalábové také lapena.
01:05 Marečková v úniku těsně míjí levou tyč, chyběly centimetry.
00:45 Také Waloszková na opačné straně poprvé zasahuje.
00:15 První zákrok pro Špačkovou, nebyl zrovna jednoduchý.
00:01 Úvodní buly pro hosty z Dobrušky. Ihned ovšem o míček hráčky přišly.