1:6
    Tereza MARTYNKOVÁ
    (Kociánová)

FBC Přerov - FBC Intevo Třinec  1:6
branky: 18. Jana Boháčová - 13. Adéla Šibrová, 16. Sabina Zoubková, 36. Veronika Třinecká, 46. Veronika Třinecká, 55. Romana Kiecková, 58. Tereza Martynková; rozhodčí: Lukáš Axmann - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 29 - Aneta Šebestová 10; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Laxní vstup do zápasu a obrovské kvantum neproměnění. Musíme si uvědomit, že hlavní platidlo ve florbalu jsou góly, ne držení míčku nebo šperkování do prázdné. Za to si vítězství nekoupíme. Ve třetí třetině jsme to zlepšili, řekli si chyby a nasypali pár branek. Přesto tento zápas patří k nejslabším. Díky soupeřům a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Dnes odmakané a ubojované utkání. Bohužel nám ke konci došly síly. Děkuji holkám za výkon, soupeři a rouhodčím za utkámí.
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
57:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #4 Klára Kociánová (1:6)
54:43 Timeout FBC Přerov
54:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #4 Klára Kociánová (1:5)
53:58 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
51:06 Po souboji před brankou domácích míček získává Přerov.
45:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:4)
43:58 Vyloučen hráč #6 Jana Hrčková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
41:50 Přerovský tlak ukončuje faul hosující hráčky.
40:01 Úvodní buly pro tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
36:55 Němcová 1 na 0, trefuje pouze gólmanku Třince.
35:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (1:3)
29:25 Neuznaný gól Přerova, hráčka číslo 14 úmyslně kopla míček za brankovou čáru.
26:50 Hraje se pouze na polovině domácích.
24:19 Třinecký kolotoč právě začal.
20:00 Střely v 1. části: 3:15
17:02 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #13 Bára Klimešová (1:2)
17:02 Boháčová skóruje do rohu branky.
15:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #40 Adéla Šibrová (0:2)
12:59 Přerov 2 na 1, Anna Němcová vyřešila přečíslení střelou do zadního mantinelu, bohužel se nejednalo o tzv. útočný NHL odraz, míček získala obránkyně hostí.
12:55 Další zblokovaná střela Hrčkové.
12:14 Poměr střel je zatím 1:11.
12:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #15 Sabina Zoubková (0:1)
12:00 Přerov se zatím úspěšně brání.
11:25 Brankářka domácích zneškodňuje jednu střelu za druhou.
09:20 Hra ve vysokém tempu.