60
  • 60 59:00
    Aligators

Aligators Šitbořice - IBK Hradec Králové 4:5
branky: 29. Tereza Lengálová, 46. Anna Balus, 53. Eliška Hroudná, 55. Sabina Mátlová - 11. Lucie Tomášková, 11. Markéta Dohnalová, 26. Markéta Dohnalová, 27. Markéta Dohnalová, 57. Aneta Zeiplová; rozhodčí: Dominik Papp - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 21 - Anna Kunčíková 25; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Nevím, co k tomu utkání říct. Opět jsme celý zápas lepší, máme mnohem více šancí, ale jak kdybychom v koncovce nervózní a na poslední chvíli si rozmýšleli, co udělat. Holky opět ukázaly sílu a bojovnost. Jednou se tato smůla musí zlomit a budeme ta utkání vyhrávat v klidu. Zítra už za 3 body. Šťastnou cestu soupeři.
60:00 Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér): Jeli jsme sem pro 3 body, což se nám nakonec povedlo, ale nasazení do zápasu, nebylo takové, jaké jsem si představoval. Neměli jsme důraz, všude jsme strkali první hokejku a ne tělo. Naštěstí se to postupem zápasu zlepšovalo a vyústilo to až do samotného napínavého závěru, kde jsme to svoji obětavostí ubojovali. Holky chci pochválit, jeli jsme sem, bez nějakých základních kamenů naší sestavy a stejně jsme to dokázali ubojovat. Soupeři díky za zápas a hodně štěstí do konce sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:05 Domácí tým zkouší hru bez brankáře.
59:00 Timeout Aligators Šitbořice
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:18 Hosté hrají v plném počtu.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50 Drápalová (Aligators) trefuje tyč.
56:18 Vyloučen hráč #58 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:00 GÓL IBK Hradec Králové! 4:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (4:5)
54:30 GÓL Aligators Šitbořice! 4:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #17 Tereza Bosáková (4:4)
52:49 Hroudná (Aligators) si šikovně prohodila protihráčku na polovině hřiště a bombou pod horní tyč snižuje skóre.
52:48 GÓL Aligators Šitbořice! 3:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #4 Eliška Hroudná, asistoval #11 Gabriela Hamplová (3:4)
52:25 Hosté hrají v plném počtu.
50:25 Domácí dostanou příležitost další přesilové hry v poměrně krátkém čase za sebou.
50:24 Vyloučen hráč #52 Iva Čečotková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
49:30 Timeout IBK Hradec Králové
48:41 Hosté hrají v plném počtu.
48:07 Lengálová (Aligators) střílí ze sibné pozice doprostřed branky. Tam je připravená hostující brankářka.
47:25 Drápalová (Aligators) střílí po křižné přihrávce mimo branku.
46:55 Hosté i přes početní nevýhodu prověřily pozornost brankářky Dvořáčkové.
46:41 Vyloučen hráč #23 Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:40 GÓL Aligators Šitbořice! 2:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #26 Anna Balus, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:4)
44:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:35 Lengálová (Aligators) z otočky střílí mimo.
42:05 Tlapáková (Hradec Králové) střílí z velké vzdálenosti mimo branku.
41:12 Ondráčková (Aligators) vyslala do protiútoku Bosákovou. Ta střílí pouze do hrudi brankářky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:41 Dohnalová (Hradec Králové) svou střelou trefuje pouze hruď brankářky Dvořáčkové.
38:00 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:30 Mátlová (Aligators) po slibné otočce na středu hřiště trefuje pouze blok hostujících hráček.
34:45 Dvořáčková (Aligators) předvádí další z důležitých zákroků.
31:50 Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:20 Dohnalová (Hradec Králové) z otočky u mantilenu míří pouze do boční sítě.
28:51 Povedenou přihrávku přes osu hřiště předvedla i Kubalíková (Aligators), její výzvu ke střele Lengálová přijala a brankářce nedává žádnou šanci.
28:50 GÓL Aligators Šitbořice! 1:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (1:4)
26:54 Dohnalová (Hradec Králové) zakončuje do prázdné branky po povedené přihrávce Tlapákové.
26:53 GÓL IBK Hradec Králové! 0:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #21 Lenka Tlapáková (0:4)
25:47 Nedůrazu v obraně domácích využila Dohnalová (Hradec Králové). Brankářce Dvořáčkové nedala z dorážky žádnou šanci.
25:26 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #67 Natália Fernézová (0:3)
24:25 Kršková (Aligators) vybojovala míček na půli soupeře. Následná střela neohrozila brankářku hostí.
22:10 Lengálová (Aligators) se po svém trestu dostala do slibné šance. Situaci však nedokázala využít. Brankářka pohotovým zákrokem drží dvougólové vedení svého týmu.
21:40 Domácí hrají v plném počtu.
20:02 Druhou třetinu začínají hosté v početní výhodě.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:41 Frustrace na domácí straně se projevuje prvním vyloučením. Hosté mají šanci předvést svou přesilovou hru.
19:40 Vyloučen hráč #16 Tereza Lengálová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:25 Kubalíková (Aligators) vlétla do rozehrávky hostí jako vichřice. Míček sice vybojovala ale zakončit se jí nepodařilo.
15:10 Tomášková (Hradec Králové) vyslala nebezpečnou střelu backhandem. Brankářku nepřekvapila.
14:20 Hra se po delší době přesouvá na polovinu hostí.
12:10 Dvořáková (Aligators) čelí sérii střel, zatím úspěšně.
10:59 Další gól v sítí Aligators. Hráčky Hradce zužitkovaly závaru před brankou a pohotovou střelou pod nohou brankářky navyšují skóre.
10:58 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
10:02 Hostující hráčky dokázaly využít volný úder v blízkosti domácího brankoviště.
10:01 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #21 Lenka Tlapáková (0:1)
09:30 Dohnalová (Hradec Králové) neproměnila svůj samostatný únik.
08:15 Bosáková (Aligators) neproměnila svůj samostatný únik.
06:25 Lengálová (Aligators) z otočky na ose hřiště mijí branku.
05:10 Další úspěšný zákrok domácí brankářky.
02:10 První zákrok zápasu si připisuje domácí brankářka.
01:20 Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.