8:0
    Nela HOUŠŤOVÁ
    (Pelánová)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:0
branky: 15. Bára Procházková, 15. Marie Bartušková, 21. Marie Bartušková, 25. Marie Bartušková, 43. Marie Pelánová, 45. Eliška Nesnídalová, 57. Eva Nečasová, 60. Nela Houšťová; rozhodčí: Jan Gerža - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 18 - Klára Karlíková 16; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0
60:00 Komentář hostů: Soupeř byl dnes nad naše síly, tedy zaslouženě bere tři body. Rozhodl hodně předbrankový prostor, kde nás Znojmo dost trestalo. Nepohlídali jsme si seběhy do brankoviště a dorážky. Sice těch šancí od nás moc nebylo, ale byly k proměnění, tedy jsme si zasloužili dnes vstřelit nějakou branku a možná by ta hra i jinak vypadala. Jinak naše holky chválím za celý víkend v tomto omezeném počtu, tři body vezeme, takže mise splněna :-) Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme opět naše marody :-)
60:00 Komentář domácích Nováková Pavlína (Vedoucí): Tento zápas herně rozhodla třetí třetina, kde jsme svoji hru na míčku zklidnili. V první a druhé třetině jsme se dopustili hned několika chyb, ze kterých jsme se do poslední třetiny poučili. Závěr celého zápasu jsme již měli na našich florbalách.  nDěkuji holkám za týmovost a skvělý zážitek ze hry.  nDěkujeme fantastickým divákům a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #21 Marie Pelánová (8:0)
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:30 Řeháková v šanci před bránou domácích.
56:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (7:0)
56:32 Nečasová je zpět a zvyšuje na 7:0!
56:18 Dnešnímu utkání přihlíží 97 diváků, děkujeme!
53:25 Šplíchalová si po dlouhé době sáhla na míček a to díky střele hostující Svatoňové.
51:12 Filáková opět posílá další hráčku hostů k zemi.
49:53 Dibelková právě posílá míček na výlet vysoko nad bránu.
48:00 Romančáková trefuje prostor mimo bránu.
44:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Eliška Nesnídalová, asistoval #37 Bára Procházková (6:0)
43:30 Romančáková se indivuduálně vydala na exkurzi po hřišti její cestu, ale ukončila připravená Cihlářová.
42:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #87 Romana Bačová (5:0)
42:02 Pelánová našla skulinku v bráně hostů a zvyšuje tak na 5:0!
41:50 Souboj Nádeníkové a Cihlářové v rohu končí rozehrávkou pro Znojmo.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:16 Hostující Řeháková zůstává po srážce s Filákovou ležet na zemi.
37:22 Halou se opět ozývá nezaměnitelná podpora domácích fanoušků.
35:43 Řeháková opět do blokující Bačové.
34:10 Šplíchalová se dnes nebojí předvádět svá brankářská kouzla!
33:03 Balintová blokuje střelu Bačové!
32:21 Hostující Řeháková právě poslala Filákovou k zemi.
31:16 Dibelková přímo do helmy Karlíkové.
29:14 Hostující hráčky právě nepředvádí zrovna čistou hru.
28:08 Balintová přímo do bloku Pelánové.
26:35 Další z povedených šancí domácích, která však nevyvrcholila šťastným zakončením.
24:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (4:0)
24:38 Dnešní nezastavitelné duo Procházková-Bartušková si připisuje další pokoření Karlíkové.
22:12 Ondráčková se pokouší o zvýšení scóre svého týmu, avšak domácí hráčky si jsou v obraně více než jisté.
20:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (3:0)
20:01 Úvodní buly 2.třetiny pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:45 Kralíková si perfektně poradila se střelou Filákové!
18:19 Domácí Šplíchalová si opět fantasticky poradila se střelou hráčky hostujícího týmu!
17:00 Hra hostů je velmi poklidná.
15:32 Cihlářová se pokouší o střelu z půlky, která však nenašla svůj cíl.
14:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
14:01 Bartušková si našla Procházkovou a ta pálí první branku dnešního utkání!
14:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:0)
11:53 Svůj dnešní první zákrok zvládla Šplíchalová na jedničku!
10:02 Střela domácí Nečasové nenašla nyní to správné místo.
08:12 Blokující Grundová nyní zhasila střelu Bačové.
07:21 Bartušková nyní střílí vysoko nad bránu hostů.
04:15 Bačová zkušeně prověřila Karlíkovou svojí střelou z půlky.
03:39 Nesnídalová ze středu pálí mimo.
02:32 Na míčku má herní převahu spíše domácí tým.
01:15 Hra obou týmů je prozatím velmi opatrná.
00:01 Úvodní buly putuje na stranu hostů.