• 57 56:52
    2
    Darina ŠLOUFOVÁ

EAV SK Jihlava - FBC Dobruška 1:7
branky: 36. Barbora Levová - 3. Veronika Eimannová, 10. Vanesa Bašová, 15. Victoria Bartošová, 24. Eliška Buchalová, 46. Adéla Vávrová, 50. Eliška Buchalová, 53. Eliška Buchalová; rozhodčí: Jan Barimov - Petr Kos; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Danny Václavků 21 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dneska po náročné cestě zasněženými silnicemi jsme předvedli poctivý výkon stejně jako včera. Chválím jak se všichni popasovali s celým víkendem, kdy ne všichni hráli na svých běžných pozicích. Dnes jsme dobře vstoupili do zápasu a zůstal nám dobrý pohyb jako včera. Ve druhé části jsme se trochu trápili s technikou a míček nás moc neposlouchal, ale i tak jsme dokázaly držet otěže zápasu dobrým pohybem. Třetí část už jsme soupeře moc k ničemu nepouštěli a došli so pro tři body. Díky za zápas a zdravíme všechny u onlinu.
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): V dnešním zápase jsme se nedokázali dostat do tempa hry a soupeř nás kvůli tomu přehrával. To následné rozhodlo celý zápas. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:59 gg wp
59:00 Právě probíhá poslední minuta utkání,
58:52 Domácí tým hraje v plném počtu.
56:52 Vyloučen hráč #63 Darina Šloufová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
56:52 Další vyloučení, já mám dost.
55:49 Levová do své střely vnesla moc důrazu a bránu přestřeluje.
54:55 Krčálová ml. mvp
53:22 Tempo hry je oproti předešlým třetinám výrazně pomalejší.
52:45 GÓL FBC Dobruška! 1:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Eliška Buchalová, asistoval #6 Victoria Bartošová (1:7)
52:42 Rychlý protiútok Dobrušky zneškodňuje Krčálová ml.
49:46 GÓL FBC Dobruška! 1:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Eliška Buchalová, asistoval #20 Magdaléna Bašová (1:6)
49:19 Bícová ztrácí míček, kterého se neprodleně zmocňuje soupeřka.
47:46 Hraje se nahoru dolů.
47:17 Nahrávka Krčálové zblokována soupeřkou.
45:53 Tak tenhle gól bych si přála ponechat bez komentáře.
45:52 GÓL FBC Dobruška! 1:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #14 Vanesa Bašová (1:5)
45:00 Na míčku po dlouhé době Jihlava.
44:14 Z dobrušské střídačky se ozývá křik naznačující nesouhlas s výrokem rozhodčího.
43:08 už bych šla hrát lolko, mládeži
42:40 "Ježiš, tak si pro ten míček dojdi ne!" komentuje zápas hlavní pořadatelka.
41:43 Jihlava se žene dopředu a snaží se prorazit domácí obranu.
40:01 Poslední úvodní buly utkání vyhrává domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:00 Právě pobíhá poslední minuta druhé třetiny uwu čiči.
37:53 V hale je klasicky tak 10°C.
35:36 Bára už začala něco dělat a jak to jede.
35:32 GÓL EAV SK Jihlava! 1:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #22 Barbora Levová, asistoval #29 Markéta Jašková (1:4)
34:38 Levová by mohla začít něco dělat:3
34:27 Jašková se ocitla sama před bránou, Špačková její pokus vychytává.
32:33 Dobruška zatím chvalitebně brání.
31:03 Vyloučen hráč #20 Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
30:50 Tribuna šílí! (actually ne)
30:25 Peterová se dostává do výhodné pozice, míček jí sjíždí.
29:34 Dvořáková míjí bránu o centimetry.
28:38 Jihlava dostává epický outplay od Eimannové.
27:56 Levová to právě nabombila z půlky hřiště, bohužel do bloku.
27:11 Dobruška kombinuje na polovině domácích.
26:32 Po krátkém přerušení hry se hraje opět ve velmi vysokém tempu.
25:11 som čarovný
23:35 Další úžasný, zázračný, magický gól Dobrušky.
23:34 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Eliška Buchalová, asistoval #25 Veronika Eimannová (0:4)
22:00 Levová to teď hostujícímu týmu pořádně okořenila, gól z toho není.
21:32 Čarovná střela Bartošové.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Jihlava.
20:01 Toto utkání sleduje rekordních 17 diváků! To jsme tady ještě neměli.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Jihlavě se nezdařilo využít přesilové hry a hostující tým hraje opět v plném počtu.
16:36 Během toho, co bude Bartošová zahřívat trestnou, Jihlava si zahraje přesilovku.
16:35 Vyloučen hráč #6 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
16:35 Buchalová obehrává celý jihlavský tým :o
14:20 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 Victoria Bartošová, asistoval #7 Eliška Buchalová (0:3)
13:30 Výborná střela Krčálové st.
13:08 Závar v bráně domácích.
12:44 Drsný souboj na polovině hostů.
11:51 Bícová palí z výtoče, trefuje pouze neprůstřelnou Špačkovou.
09:14 Dobruška využívá přesilovky a navyšuje svůj náskok na 0:2!
09:13 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #17 Diana Peterová (0:2)
08:27 Vyloučen hráč #35 Veronika Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
08:05 Buchalová vysílá jedovku na Václavkovou. Ta ovšem s přehledem míček chytá.
06:42 Sympatická souhra dobrušských hráček.
06:14 Střela Kittlerová končí mimo bránu.
05:25 Jihlava napadá hluboko na polovinu hostů.
05:11 Dobrý obraný zákrok Krčálové.
02:38 Dobruška skóruje! O gól a zároveň o první střelu utkání se postarala Veronika Eimannová.
02:37 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #7 Eliška Buchalová (0:1)
02:03 Na míčku zatím převažuje hostující tým.
01:24 První pád utkání si na své konto připisuje Agáta Kalinová.
01:07 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:37 Oba týmy už od začátku hrají poměrně drsně.
00:02 Úvodní buly utkání vyhrává hostující tým.
00:01 Vážení čtenáři a čtenářky, dovolte mi přivítat Vás na 21. kole 1. ligy žen! V dnešním utkání proti sobě budou bojovat týmy EAV SK Jihlava a FBC Dobruška.